1 2012-11-13 15:58:57

Temat: Polecane testy ciążowe?

Założyłam ten temat, bo planuję zajście w ciąże, bardzo chciałabym mieć już dziecko i dlatego  i chciałabym poznać opinię kobiet na temat testów ciążowych które wybrałyście i których używacie. Wiadomo, że jest teraz duży wybór, więc na pewno macie swoje ulubione firmy. Który Waszym zdaniem jest najbardziej wiarygodny i pokazuje prawdziwy wynik nawet po kilku dniach? Czy zdarzyło się Wam że test was oszukał i pokazał nieprawidłowy wynik?

2 2012-11-13 16:37:31

Odp: Polecane testy ciążowe?

Ja zawsze kupowalam taki teścik z buzia dzidziucha i chyba ma jakis taki rózowy frotowy kapturek na glówce. Bobo test zdaje się, ale nie pamietam już dokładnie dawno nie robilam testów, ale to ten najpopularniejszy reklamowany w gazetach. Zawsze pokazywal wszystko zgodnie z prawda, także mogę polecić Ci go. Wykrywa ciążę już tydzień po sosunku. Teraz tych testów jes naprawdę dużo do wyboru, ale najlepszy i prawdę Ci powie test z krwi smile

3 2012-11-13 16:56:18

Odp: Polecane testy ciążowe?

Fajne sa testy strumieniowe, sika sie na nie a nie do pojemnika. Poza tym najlepiej zrobic co najmniej dwa testy różnego producenta dla potwierdzenia po dniu spodziewanej miesiaczki. Ogólnie to mogę  też polecić właśnie bobo test i taki ze zdjęciem dzidziusia w ręczniczku na opakowaniu, obydwa nigdy mnie nie oszukały ( moich koleżanek też nie), ich cena około 12 zł czyli jeszcze nie tak strasznie. Najlepiej popróbować różne testy.

4 2012-11-13 16:58:00

Odp: Polecane testy ciążowe?

Najlepiej się nie śpieszyć ze zrobieniem testu i wytrzymać do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i zrobić od razu ze dwa różne.Nie wiem który jest najlepszy.Chyba lepsze są strumieniowe zwłaszcza gdy nie ma się sterylnego pojemniczka.Jak ostatnio mi się miesiączka spóźniła,to dwa dni po terminie zrobiłam płytkowy Pink i wyszły mi dwie kreski z tym że ta potwierdzająca ciążę była bardzo blada a następnego dnia już miałam okres.

5 2012-11-13 17:31:33

Odp: Polecane testy ciążowe?

Ja uwazam ze kazdy test skoro spelnia taka sama funkcje to jest tak samo dobry, oczywiscie kazdy test ma swoja czulaosc ale przewaznie kazde z nich maja ja ta sama...wynik zalezy w duzej mierze od tego jak zrobimy test..mam tu na mysli czy zrobimy go prawidlowo..no i oczywiscie jesli nie jestesmy w ciazy badz do zaplodnienia doszlo na dwa ..moze nawet i 7 dni przed zrobieniem testu, najlepiej poczekać ze zrobieniem do spodziewanej miesiączki.

6 2014-03-27 12:31:32

Odp: Polecane testy ciążowe?

Sama nie wiem już jak z tymi testami- miałam taką sytuację, że na płytkowym teście wyszło mi zero ciąży a na dwóch strumieniowych wyszła blada kreska. I badz tu mądrym. Niby strumieniowe mają napisane że 99,9 % pewności, a na tych testach płytkowych pisze, że "tylko" 99 ale czy 0,9 % może dawać aż tak dużą różnicę w ocenie czy jest się w tej ciąży czy nie ?

7 2017-08-25 11:54:18

Odp: Polecane testy ciążowe?

A ja mam zaufanie do testów Pink z domowego laboratorium - korzystałam z nich przy pierwszej i drugiej ciąży i ani razu mnie nie zawiodły wink