1 2012-11-14 11:37:45

Temat: Czy mogę być w ciąży?

Wczoraj zdecydowałam się na współżycie ze swoim partnerem , najpierw kochaliśmy się w prezerwatywie , następnie zdecydowaliśmy aby się jej pozbyć. Zaznaczam że stosunek nie trwał długo, wytrysk nastąpił dużo później, jednak czytając opinie w internecie natknęłam się , że jednak może istnieć prawdopodobieństwo , że jestem w ciąży, proszę o szybką poradę , zaznaczam że nie używam tabletek ani plastrów

2 2012-12-30 18:29:51

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Wiesz jest tu artykuł o tym. I jest duże prawdopodobieństwo że można zajść w ciążę.

3 2013-01-03 15:27:39

Co znaczy, że wytrysk nastąpił dużo później??

4 2014-07-02 12:47:15

Czy mogę być w ciąży? zawsze można. Dużo poźniej to znaczy że 5 minut po sexie? czy jak? Jeżeli uprawia sie sex przerywany zawsze może dojść do sytuacji że niewielka ilośc spermy pozostala w drogach rozrodczych mężczyzny przedostała sie do twojej pochwy. Poraża mnie brak odpowiedzialności. A potem płacz i histerie że nie wiedziałam. Nic dziwnego że nie traktuja nas powaznie skoro same sie tak upokarzamy.

5 2016-05-10 12:00:59

They had their concert in Emirates Palace open arena (Abu Dhabi) last Tuesday. They are awesome. If I have the chance, I’ll watch them again. They performed all the songs you mentioned, with acoustic version for some. The Killers, especially Brandon, gave a topnotch peacrrmonfe (almost 2 hours, for only 3 minutes break). smile

6 2016-05-10 12:01:00

They had their concert in Emirates Palace open arena (Abu Dhabi) last Tuesday. They are awesome. If I have the chance, I’ll watch them again. They performed all the songs you mentioned, with acoustic version for some. The Killers, especially Brandon, gave a topnotch peacrrmonfe (almost 2 hours, for only 3 minutes break). smile

7 2017-08-16 10:16:07

hmm wszystko może byc możliwe