Temat: Czy mogę być w ciąży?

Wczoraj zdecydowałam się na współżycie ze swoim partnerem , najpierw kochaliśmy się w prezerwatywie , następnie zdecydowaliśmy aby się jej pozbyć. Zaznaczam że stosunek nie trwał długo, wytrysk nastąpił dużo później, jednak czytając opinie w internecie natknęłam się , że jednak może istnieć prawdopodobieństwo , że jestem w ciąży, proszę o szybką poradę , zaznaczam że nie używam tabletek ani plastrów

2

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Wiesz jest tu artykuł o tym. I jest duże prawdopodobieństwo że można zajść w ciążę.

3

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Co znaczy, że wytrysk nastąpił dużo później??

4

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Czy mogę być w ciąży? zawsze można. Dużo poźniej to znaczy że 5 minut po sexie? czy jak? Jeżeli uprawia sie sex przerywany zawsze może dojść do sytuacji że niewielka ilośc spermy pozostala w drogach rozrodczych mężczyzny przedostała sie do twojej pochwy. Poraża mnie brak odpowiedzialności. A potem płacz i histerie że nie wiedziałam. Nic dziwnego że nie traktuja nas powaznie skoro same sie tak upokarzamy.

5

Odp: Czy mogę być w ciąży?

They had their concert in Emirates Palace open arena (Abu Dhabi) last Tuesday. They are awesome. If I have the chance, I’ll watch them again. They performed all the songs you mentioned, with acoustic version for some. The Killers, especially Brandon, gave a topnotch peacrrmonfe (almost 2 hours, for only 3 minutes break). smile

6

Odp: Czy mogę być w ciąży?

They had their concert in Emirates Palace open arena (Abu Dhabi) last Tuesday. They are awesome. If I have the chance, I’ll watch them again. They performed all the songs you mentioned, with acoustic version for some. The Killers, especially Brandon, gave a topnotch peacrrmonfe (almost 2 hours, for only 3 minutes break). smile

7

Odp: Czy mogę być w ciąży?

hmm wszystko może byc możliwe

8

Odp: Czy mogę być w ciąży?

po co się tak męczyć i stresować ? Ja już od dawna stosuję pigułki vines, bo naprawdę nie chcę być w ciązy, dziwię się tylko,że niektórym się chce tak denerwować

9

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne, le chyba najlepiej poczekać z tydzień i zrobić test

10

Odp: Czy mogę być w ciąży?

zgadzam sie, a jak zrobisz test, daj znać jaka sytuacja wink

11

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Żadna antykoncepcja nie jest pewna na 100%. Z tego co piszesz mało wiesz niestety i w dodatku zaryzykowałaś z chłopakiem.

12

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Niestety nawet seks nie zakonczony finałem w środku moze oznaczac ciaze poniewaz w preejakulacie tj tym plynie wydobywajacym sie z czlonka podczas seksu sa obecne zywe plemniki zdolne do zaplodnienia. W takich wypadkach nalezy liczyc sie z mozliwoscia wpadki. Wlasnie dlatego ja zalozylam wkladke levosert by nie przezywac takich stresow

13

Odp: Czy mogę być w ciąży?

To jest niepotrzebny stres. Są pigułki nawet dla bardzo młodych kobiet jak np. vibin mini. Może lepiej zdecydować się na zabezpieczenie, niż potem przeżywać chwile grozy.

14

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.

Marzenia się spełniają.Trzeba marzyć

15

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Ale tu też jest internet i chyba lepiej zapytać na takim forum, niż narażać się na kwiatki w stylu, że jak polejesz pochwę colą to nie zajdziesz - a widywałam takie bzdury na necie. Poza tym skuteczniejszą metodą, niż czytanie takich mądrości jest pigułka, choćby wspomniany vibin mini, który nie zawiera dużej dawki hormonów i jest bezpieczny dla młodych dziewczyn.

16

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Witam.
Bardzo proszę o pomoc. Od paru miesięcy biorę tabletki Atywia. Podczas ostatniego opakowania nie trzy razy pominęłam dawkę (nie były to dni pod rząd). W trakcie przyjmowania tabletek wystąpiło brunatne plamienie,, ból jajnika i delikatne skurcze macicy. Dzisiaj mam już trzeci dzień po zakończeniu opanowania, a krwawienia po odstawieniu brak. Pojawiło się tylko bardzo delikatne zabarwienie śluzu na brunatny kolor. Może być to zawiastun ciąży.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.