Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

17

Ja tak trzy miesiące przed zajsciem w ciąże zaczełam brać mamedha plus, bo chciałam zeby mój organizm był w jak najlepszej kondycji i rzeczywiscie był jak poszłam na pierwsze badania, to miałam batrdzo dobre wyniki i dzięki temu nie staralismy się  z mężem jakos długo, trzy miesiące i pokazały się dwie kreski

16

Ja brałam mama dha premium od pierwszego miesiąca ciąży, przed ciążą sam kwas foliowy, ppoptem brałam też te witaminy podczas karminia piersią bo tak zaleciła mi moja lekarka. Powiedziała, że będzie to dobre dla dziecka bo zawierają dużo dobrych składnicków.

15

Ja brałam witaminy dopiero od trzeciego miesiąc ciąży, ale to dlatego, że dopiero wtedy zapytałam o nie swojego lekarza. Powiedział, że jak najbardziej mogę je brać bo w czasie ciąży zapotrzebowanie jest większe.  Brałam mama dha premium plus bo poleciła mi je moja przyjaciółka, które zaszła w ciążę zaraz po mnie. Lekarz powiedział mi, że w sumie lepiej brać witaminy niż sam kwas foliowy bo to na pewno nie zaszkodzi a dobrze wpłynie na rozwój dziecka

14

O, mój lekarz też mówił mi o mama dha premium, tylko zapomniałam go dopytać o to ile dziennie trzeba brać i czy coś jeszcze do tego? Zależy mi żeby było jak najmniej tabletek bo zawsze jak je połykam to robi mi się niedobrze.

13

Ja brałam witaminy już przed zajściem w ciążę, zamiast samego kwasu foliowego. W sumie to brałam je ponad rok bo jeszcze przez całą ciążę i potem podczas karmienia piersią. Lekarz wtedy doradził mi mama dha premium pus bo podobno są one najlepsze a do tego zawierają kwas dha, który dobrze wpływa na rozwój płodu:)

12

Myślę, że możesz brać witaminy już od samego początku ciąży. Ja np. robiłam tak, że przed staraniami brałam kwas foliowy bo to bardzo ważnie, potem jak już zaczęliśmy się starać brałam mama dha premium, już bez kwasu foliowego bo w nich jest. Witaminy zawsze warto rbać bo uzupełnią Ci ewentualne niedobory, ale zawsze lepiej skonsultować to z lekarzem.

11

kwas foliowy brałam jeszcze przed ciążą a w trakcie chyba po pierwszej wizycie lekarz zaproponował mi abym do tego dołączyła kwasy omega. Kwasy omega-3 wpływają na prawidłowy rozwój serca, mózgu i wzroku dziecka a że u mnie jakoś jedzenie ryb do mnie nie przemawiało to tabletki były dobrym rozwiązaniem. Z racji tego, że chciałam aby moje maleństwo "jadło" to co najlepsze to polecam te preparaty z firmy Naturell

10

Ja przed ciąża brałam kwas foliowy, potem jak już się udało zaczęłam przyjmować mama dha premium, lekarka powiedziała mi ze tam jest wszytsko czego będzie potrzebował mój organizm. Wszyskie wyniki miałam w normie przez cała ciaze smile

9

To bardzo dobrze, że zaczęłaś już przed ciążą. Mój lekarz też mi takie rozwiązanie zalecił, więc jak tylko odstawiłam antykoncepcję to zaczęłam brać mama DHA premium. Lekarz mówił, że wtedy w momencie zajścia w ciążę juz w organizmie nie będzie żadnych niedoborów.

8

7

Ja brałam witaminy odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Na pierwszej wizycie lekarz mi je zalecił i brałam je już do końca. Brałam mama dha premium, powiedział mi, że są one lepsze niż sam kwas foliowy a jednocześnie bezpieczne bo biorąc określoną dawkę dziennie nie można nic przedawkować.

6

Ja jeszcze przed ciążą brałam kwas foliowy, a jak już ciąża się potwierdziła to witaminy Mollers mama. Brałam je do końca karmienia. Dobry skład, nic więcej nie trzeba.

5

Wydaje mi się, że warto doradzić się w tej kwestii znajomych... To jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie smile

4

Myślę, że można nawet przed zajściem w ciążę. Ja np.  brałam już podczas starania się o dzidziusia. Obydwoje z mężem zaczęliśmy się zdrowiej odżywiać, ja odstawiłam też kawę bo piłam jej trochę za dużo. No i brałam mama dha premium, niby dla kobiet w ciąży no ale mają kwas foliowy, DHA i magnez więc spokojnie można brać przed aby wzmocnić organizm.

3

Od początku smile Zwłaszcza kwas foliowy.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci