Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

9

To jest prawda, ja byłam w Szpitalu Mazovia i tam miałam rewelacyjną lekarkę bodajże dr Judycka, ona zaleciła mi stosowanie odpowiedniej antykoncepcji, ponieważ moje problemy z pcos  były potworne to nie widziała innego wyjscia. Po roku czasu jak do niej uczęszczam jest serio coraz lepiej, przynajmniej w trakcie okresu nie mam bóli i potrafię się ruszyc z domu do pracy.

8

Dobry ginekolog powinien Ci dobrać odpowiednią antykoncepcję właśnie, nikt inny smile Mi ginka dobrała automatycznie takie tabletki z niższa zawartością hormonów, bo ja dopiero zaczęłam przygodę z antykoncepcją, ale tabletki mam do tego stopnia dobrane, ze nawet przez pierwsze 3 miesiące nie miałam żadnych skutków ubocznych, nic zero. Idealnie korelują z moim organizmem.

7

A to te same, co ja mam. Z racji wieku i problemów z cukrem właśnie. smile

6

A jaką Ci dobrał? Najważniejsze jest dobre dopasowanie, bo np. ja przy cukrzycy nie mogę każdych i dał mi orlifique.

5

Mi ginekolog za pierwszym razem dobrał odpowiednią antykoncepcję, belarę stosuję. Libido w normie, skutki uboczne niewielkie i tylko na początku stosowania. Tylko wiadomo, o regularnym ich braniu trzeba pamiętać.

4

3

Skarżyłam się na silne bóle głowy u ginekolog knapik-rybka.org.pl/ i zmieniła mi prawidłowo antykoncepcję. Później wszystko wróciło do normy. W ogóle nie wiedziałam, z której strony podejść do problemu i właściwie całkiem przypadkowo to wyszło. Moja regularna ginekolog z Krakowa. Bardzo dobrą robotę robi.

2

1

Szukam dobrego ginekologa który dobierze mi odpowiednia antykoncepcje najlepiej żeby był z Krakowa lub okolic.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci