1

Temat: Czy to autyzm?

Czy któraś z was słyszała o dobrej poradni, w której zajmują się diagnozą autyzmu? Syn siostry podobno ma objawy autyzmu i szukamy przychodni, w której lekarz będzie w stanie fachowym okiem ocenić, czy jest wszystko w porządku. Jesteśmy z Warszawy, także w grę wchodzi tylko stolica, najlepiej centrum miasta.

2

Odp: Czy to autyzm?

Są specjalne fora związane z tą chorobą. Myślę, że warto tam się rozejrzeć

3

Odp: Czy to autyzm?

Wiem, że w psychomedic.pl zajmują się tego typu zaburzeniami. Przychodzisz na kilka wizyt i całe grono specjalistów, w tym psychiatra dziecięcy i psycholog, oceniają czy wszystko jest prawidłowo. Na początku przeprowadzają też wywiad, dotyczący rozwoju dziecka. Moim zdaniem naprawdę warto zgłosić się do nich, bo będziesz miała pewność, że postawią słuszną diagnozę.

4

Odp: Czy to autyzm?

Co do diagnozy w psychomedic.pl to mogę dodać, że my mieliśmy 4 spotkania, z czego te środkowe były z dzieckiem. Bardzo przemiła pani doktor, która się nami opiekowała. Nie życzę oczywiście nikomu, żeby musiał chodzić na takie diagnozy, ale jeśli już, to myślę, że ta klinika jest jedną z lepszych tego typu placówek.

5

Odp: Czy to autyzm?

Jeżeli chodzi o psychomedic to diagnoza zostaje postawiona na podstawie 5 wizyt z dzieckiem. Na początku zostaje przeprowadzony wywiad diagnostyczny, następnie obserwacja i diagnoza przez psychologa i psychiatrę dziecięcego, wykorzystuje się też testy psychologiczne i różnego rodzaju metody diagnostyczne. Mają dobrych specjalistów, także jakby ktoś chciał zapisać się na wizytę podaję numer 22 253 88 88.