1

Temat: Okropny ból głowy

Witam, bardzo często miewam bóle głowy, nie wiem czym to może być spowodowane, często miewam także problemy z zatokami, w sezonie jesienno zimowym jestem poddatna na przeziębienia. Byłam już z tym problemem u lekarza, ale nic konkretnego mi nie wszyło, jednak ten ból głowy z dnia na dzień wydaje mi się, że jest silniejszy hmm Może mi poradzicie, gdzie jeszcze mogę się z tym udać, albo znacie jakieś domowe sposoby na ten ból?

2

Odp: Okropny ból głowy

Ból głowy może być spowodowany wysokim ciśnieniem, albo jest to po prostu związane bardziej z zatokami, piszesz, że miałaś z tym problemy. Może jakaś niewyleczona do końca infekcja i teraz się to pokazało. Skonsultuj się jeszcze z lekarzem jeżeli ten ból będzie bardzo uciążliwy dla Ciebie. Jeśli masz za dużo na głowie, to spróbuj się trochę odstresować, wypić jakieś ziółka, a jeśli to nie pomoże to wtedy już tylko do lekarza.

3

Odp: Okropny ból głowy

Lepiej zbadaj dokładniej te zatoki, bo tu może tkwić problem z bólami głowy, coś nie zostało do końca wyleczone? Jak długo to trwa? Pomagają Ci leki typu apap, panadol, czy jednak są bezskuteczne? Miewałam też dokuczliwe bóle głowy, ale u mnie to była migrena, wszystko przeszło, działała też na mnie zmiana pogody a szczególnie skoki ciśnieniowe. Pozdrawiam.

4

Odp: Okropny ból głowy

To może być zapalenie zatok, nie wolno tego lekceważyć a domowe sposoby na niewiele się zdadzą jeśli mówisz że masz ten problem od jakiegoś czasu. Co innego kiedy po przeziębieniu odczuwasz taki ból, zwykle wtedy wystarczą jakieś środki bez recepty i po sprawie.

5

Odp: Okropny ból głowy

Mnie rzadko boli głowa, bo może ze dwa-trzy razy w roku, ale jak już to się dzieje i ból jest mocny, to mam zawsze w apteczce tabletki gardan, które szybko pomagają, bo ja nie lubię, kiedy coś mnie boli.

6

Odp: Okropny ból głowy

A robilas rtg glowy?