1 Ostatnio edytowany przez bleu (2018-09-25 09:10:14)

Temat: wirtualny alkomat

Cześć wszystkim czy ktoś z was używał może wirtualnego alkomatu? chodzi mi o coś takiego https://www.promil-lab.pl/. Zastanawiam się czy działa, czy może lepiej kupić sobie alkomat.

2

Odp: wirtualny alkomat

Ktoś w to na serio wierzy? Zero wiarygodności, dla zabawy to można zobaczyć, ale na pewno nie można tego traktować jako wiarygodnego wyniku. Jeśli alkomat to tylko porządny, najlepiej elektrochemiczny, bo te są najdokładniejsze.

3

Odp: wirtualny alkomat

a jakie alkomaty polecacie? Myślalam żeby mojemu facetowi na święta kupić na prezent, kiedyś wspominał zę coś takiego by mu sie przydało, na co powinnam zwrócić uwagę przed zakupem?

4

Odp: wirtualny alkomat

Jak wyżej pisałam, koniecznie elektrochemiczny. Jaki masz budżet? Może alkohit?

5

Odp: wirtualny alkomat

Trochę z innej beczki Kupujecie za każdym razem do alkomatu nowe ustniki czy moze korzystacie z wielorazowych?

6 Ostatnio edytowany przez Catelyn (2019-12-12 07:52:10)

Odp: wirtualny alkomat

Zależy ile osób dmucha do ustnika. W sumie najbardziej opłacalne są wielorazowe. Jednorazowe nie mają wiele sensu, szczególnie jeśli kupujesz taki  alkomat głównie dla siebie (wystarczy w takim przypadku po prostu umycie, ewentualnie odkażenie spirytusem czy jakims innym sprayem antybakteryjnym). Większa wagę przykładałbym tutaj do samego alkomatu a nie do tego jaki jest ustnik. Nie ma sensu kupować alkomatów po 30 czy 40 zł.... Urządzenia te dość szybko tracą dokładność pomiarową. Ponadto nie posiadają portów serwisowych umożliwiających ponowną ich kalibrację, dlatego w krótkim czasie stalą się bezużyteczną zabawką.

Zerknij tutaj
https://ostry-sklep.pl/ustnik-wielorazowy-do-alda-21474

Możesz kupić taki ustnik wielorazowy.