Temat: Dobry psychiatra

Witam!
Wielu z nas boryka się z problemem depresji oraz stanów lękowych. Nieleczona depresja może się skończyć tragicznie, a znalezienie dobrego lekarza staje się wówczas priorytetem. Jeżeli borykacie się z tego typu problemami i nie wiecie do kogo się udać pomocny może okazać się np. portal typu ranking lekarzy gdzie można bez kolejek umówić wizytę i opowiadać o pracy swojego lekarza.
Polecam korzystanie i wyrażanie swoich opinii na temat pracy specjalistów gdyż może to pomóc nam wszystkim. rankinglekarzy.pl/lekarze/psychiatra/warszawa

2

Odp: Dobry psychiatra

Moim zdaniem najlepiej wybrać kogoś polecanego przez znajomych. O ile oczywiście mamy znajomych, którzy korzystają z pomocy psychiatry a także o ile nie boimy się innym o naszych problemach opowiedzieć. W takim przypadku najlepiej szukać opinii w internecie. Tu ludzie wypowiadają się o wiele swobodniej, polecają i odradzają sobie konkretnych lekarzy. Ja w ten sposób na przykład trafiła na pana Andrzeja Radzikowskieo. Jakaś kobieta go polecała na forum i postanowiłam z tej rady skorzystać. Ciesze się, że to zrobiłam, bo jest to bardzo dobry lekarz i dużo mi już pomógł. Jakby ktoś potrzebował do niego kontaktu, to może go znaleźć w Pracowni Psychorozwoju w Warszawie, a tu jest strona tej placówki:  psychoterapia-kielczyk.pl

Dzisiaj mam ochotę na... smile

3

Odp: Dobry psychiatra

ja miałam problemy w małżeństwie i stwierdziłam, że coś z tym trzeba zrobić i trafiłam do p.Ślebody w Krakowie. bardzo nam pomogła, specjalista w 100%

4

Odp: Dobry psychiatra

bardzo dobrzy specjaliści są w Psychomedic na filtrowej. Nowoczesna klinika, bardzo przyjemnie się tam chodzi. Mnie leczył doktor Robert Chmielewski. Bardzo wyrozumiały, chętny do pomocy lekarz. Zlecona diagnostyka okazała się słuszna. Skupilśmy się z Panem doktorem na terapii i są coraz lepsze wyniki. Miałam lęki nerwicowe. Teraz nie zauważam u siebie takich reakcji zanim zaczęłam się leczyć. Skuteczną terapię wybrał dr Chmielewski.

5

Odp: Dobry psychiatra

Różyka napisał/a:

bardzo dobrzy specjaliści są w Psychomedic na filtrowej. Nowoczesna klinika, bardzo przyjemnie się tam chodzi. Mnie leczył doktor Robert Chmielewski. Bardzo wyrozumiały, chętny do pomocy lekarz. Zlecona diagnostyka okazała się słuszna. Skupilśmy się z Panem doktorem na terapii i są coraz lepsze wyniki. Miałam lęki nerwicowe. Teraz nie zauważam u siebie takich reakcji zanim zaczęłam się leczyć. Skuteczną terapię wybrał dr Chmielewski.

Uważam że w tej klinice pracują sami dobrzy specjaliści. Ja np. chodziłam na wizyty do dr Katarzyny Wakuły. Pójście do psychiatry było chyba jedną z najlepszych moich decyzji. Bardzo się zmieniłam i to na lepsze dzięki właśnie Pani Doktor. Pomogła rozwiązać mi moje problemy, wyleczyć zaburzenia. Lecząc się odzyskałam równowagę.

6

Odp: Dobry psychiatra

O dobrego psychiatrę lepiej pytać w swojej przychodni, mają oni listę takich lekarzy i na pewno potrafią powiedziec  który cieszy się większą popularnością. Im większe zainteresowanie danym lekarzem tym większe prawdopodobieństwo, że jest on skutecznym lekarzem smile

7

Odp: Dobry psychiatra

Jak w psychomedic.pl w Warszawie to tylko dr Pamela Kubaszewska. Leczyła mojego brata i teraz to inny szczęśliwszy człowiek. jestem zachwycona efektami jej leczenia.

8

Odp: Dobry psychiatra

sdskjadnsmncdmdc

9

Odp: Dobry psychiatra

Ja uczęszczałam na terapię krótkoterminową do Przystani Psychologicznej w Warszawie. Moją terapię prowadziła Pani Magdalena Czyżyk. Bardzo sympatyczna osoba, wiem, że taki zawód, ale ona naprawdę potrafiła mnie wysłuchać!

10

Odp: Dobry psychiatra

Też muszę powiedzieć dużo pozytywnych rzeczy o Psychomedic.pl i dr Chmielewskim. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z takim lekarzem z powołania. Mój problem był bardzo poważny. Walczyłam z uzależnieniem. Byłam po leczeniu w kilku ośrodkach i u niejednego "specjalisty". Rezultat był taki, że wszystko wracało. Na terapie wydałam tyle pieniędzy, że mogłabym kupić już za to samochód. Nikomu ze znajomych nie mówiłam, ale przez przypadek dowiedziała się koleżanka z pracy i poleciła mi dr Chmielewskiego i tą poradnię. To nr telefonu bezpośrednio do poradni  tel. 22-253-8888.

11 Ostatnio edytowany przez Katia (2015-11-09 11:12:21)

Odp: Dobry psychiatra

Powiem Wam,że czasami lepiej jest wybrać się do psychologa a nie do psychiatry. Odpowiednio dobrana psychoterapia potrafi być o wiele skuteczniejsza niż lekki, które przecież również mają swoje skutki niepożądane.
Swego czasu chorowałam na depresje. Na początku myślałam,że minie ale nie. Nie minęło. Tak więc wybrałam się do tego gabinetu w Warszawie: http://www.sensity.pl/ . Bardzo mi pomogli. Okazało się,że są jeszcze rzeczy, które potrafią mnie cieszyć.

12

Odp: Dobry psychiatra

tez poszukuje kogos z warszawy..

13

Odp: Dobry psychiatra

Ja leczyłam się w dr Agnieszki Sławińskiej z Psychomedic w Warszawie. O Pani Doktor mogę powiedzieć, że jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo cierpliwie do mnie podchodziła. Miałam okres w swoim życiu, że w ogóle nie chciałam wychodzić ze swojego domu, gdy w końcu dałam się namówić na wizytę u lekarza przez parę wizyt w ogóle nie chciałam rozmawiać o swoich problemach. W ogóle nie chciałam nic mówić. Jednak dzięki Pani Doktor w końcu się otworzyłam i dziś znowu potrafię się uśmiechać!

14

Odp: Dobry psychiatra

Witam, sama cierpiałam na depresję i wiem, że kiedy ten stan się utrzymuję człowieka nachodzą najgorsze możliwe myśli, dlatego zdecydowałam się na pomoc specjalisty. Mnie moja choroba pociągnęła jeszcze dalej, bo zaczęłam sięgać po alkohol. Błędne koło, bo to już przecież pogłębiało, a mnie prowadziło do nałogu. Znalazłam przez internet pomoc, zdecydowałam się skierować swoje kroki do p. Macieja Żurka. Naprawdę złoty człowiek, terapia była kompleksowa bo leczył i depresję i powiedział jak walczyć z nałogiem. Otworzył mi umysł. Gdyby ktoś chciał namiary to najszybciej będzie zajrzeć na tę stronę psychologgia-plus.pl/maciej--urek-.html]

15 Ostatnio edytowany przez halabardka (2016-06-06 14:31:02)

Odp: Dobry psychiatra

Podobnie jak Alicja, mogę zarekomendować tutaj specjalistów z PsychoMEDIC na Filtrowej (psychomedic.pl/psychiatra-warszawa). To kompetentni lekarze, którzy umieją wsłuchiwać się w potrzeby pacjenta i nie zostawiają człowieka samego z jego problemem. Wizyta nie kończy się na przepisaniu leków, co niestety zdarzało mi się często podczas konsultacji z różnymi specjalistami w ciągu ostatnich 12 lat trwania mojej choroby. Jeśli ktoś szuka fachowej pomocy, tam na pewno ją znajdzie. Nr telefonu do kliniki - 22 299 11 22 lub 22 253 88 88.

16

Odp: Dobry psychiatra

Niestety moja sytuacja zmusiła mnie do korzystania z pomocy psychiatry, choć bardzo wysoko oceniam tę pomoc, wiadomo, że wolałabym żeby nigdy do tego nie doszło. Jednak stało się, ale dzięki Bogu trafiłam w dobre ręce. Skierowałam swoje kroki do p. Izabeli Zduńczyk-Bogiel z psychologgia-plus. Bardzo mi pomogła.

17

Odp: Dobry psychiatra

Ja rownież chorowałam na depresję.  Nie chciałam od razu przyjmować leków, tak wiec zdecydowałam sie na wizytę u psychologa.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

18 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-10-04 14:32:23)

Odp: Dobry psychiatra

Najczęściej polecana jest łączona terapia. Czyli terapia psychologiczna oraz wizyty u psychiatry i przyjmowanie leków Psychiatra zajmuje się medyczną stroną depresji. Z kolei psycholog stroną psychologiczną.

Mi chyba bardziej pomogła psychoterapia. Z każdą kolejną wizytą czułam sie lepiej, bardziej pewna siebie. Dobra terapia psychologiczna w Warszawie odbywa się na LImanowskiego w Strefie myśli. Tam własnie uczęszczałam.

19

Odp: Dobry psychiatra

Nice post. I understand some thing much more difficult on various blogs everyday. It is going to constantly be stiailmtung to read content from other writers and practice just a little some thing from their store. I’d prefer to use some with the content on my blog regardless of whether you don’t mind. Natually I’ll provide you with a link on your internet blog. Thanks for sharing.

20

Odp: Dobry psychiatra

Ja byłam u Ewy Guzowskiej w  Warszawie, moim zdaniem bardzo dobry psycholog, potrafi wysłuchać, no i większość znajomych którzy też mieli jakis problem byli u niej i nie narzekali, na cene też.... więc jak ktoś szuka kogoś kto dobrze wysłucha i poradzi to polecam.

21

Odp: Dobry psychiatra

Ja chodziłam do Pani Izabeli Zduńczyk Bogiel w Psychologgia. Mają naprawdę świetnego psychiatrę. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, skutecznie, dość szybkie. Przy tym konsekwentnie i regularne spotkania. psychologgia-plus.pl Moja depresja z każdą wizytą u niej była coraz bardziej leczona tak że po paru wizytach mogłam powiedzieć że czuje się wyleczona, choć wiedziałam że dopiero półmetek.

22

Odp: Dobry psychiatra

O tak Pani Izabela to wspaniała Kobieta. Również chodziłam do dr. Zduńczyk - Bogiel. W ogóle cała klinika Psychologgia zasługuje na uwagę. Jestem przekonana, że każdy specjalista u nich jest równie dobry co pani Izabela. Psychiatra z niej na złoty medal, przesympatyczna i bardzo wyrozumiała. Można jej wszystko powiedzieć, a ona i tak znajdzie rozwiązanie naszych problemów i leczenie ich. psychologgia-plus.pl

23

Odp: Dobry psychiatra

Moja mama chodziła z depresją do Ewy Guzowskiej świetna psycholog i co najważniejsze skuteczna, do tego ciepła i sympatyczna. JEst też coachem więc można od razu poruszyć kwestie rozwoju osobistego co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne, więc jak szukasz profesjonalisty to polecam.

24

Odp: Dobry psychiatra

Dobry psychiatra.... Kto to taki?

25

Odp: Dobry psychiatra

Dokładnei, niestety coraz większej illości osób dotyczy problem depresji. Najważniejsze jest w takim przypadku wsparcie rodziny i dobry psychiatra lub specjalistyczny ośrodek. Bardzo dobra placówka jest w Turawie, nazywa się mental relax House. Warto się skontaktować i zapytać o szczegóły.

26

Odp: Dobry psychiatra

Każdego specjalistę sprawdzajcie w internecie - tam jest sporo opinii.

27

Odp: Dobry psychiatra

W Warszawie serdecznie polecam dr Beatę Strzymińską, przyjmuje w przychodni KEN na Ursynowie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, mnie wyciągnęła z depresji i stanów nerwicowych, a sama już straciłam nadzieję, że kiedyś będę zdrowa. Leczyłam się już u kilku lekarzy wcześniej z marnym skutkiem.

28 Ostatnio edytowany przez stapka18 (2016-12-02 12:29:05)

Odp: Dobry psychiatra

Ja chodziłam do psychiatry na nfz do CMP Kraków (http://cmp.krakow.pl/).

29

Odp: Dobry psychiatra

Korzystam z pomocy psychiatry. Naprawdę dużo dobrego może sprawić przyjazna atmosfera. W gabinecie p. Zduńczyk-Bogiel z Psychologgii czuję się naprawdę bezpiecznie i wiem, że każde moje słowo zostanie wysłuchane. To specjalista, któremu po prostu ufam. Chodzę w zasadzie regularnie i te spotkania wiele dla mnie znaczą, wnoszą w moje życie odrobinę harmonii. Nie wstydzę się tego, że potrzebuje pomocy psychiatry, bo wiele osób ma podobnie, tylko się do tego nie przyznają. Jestem zdania, że tak samo jak dbamy o swoje zdrowie fizyczne, również trzeba zadbać o zdrowie psychiczne.

30

Odp: Dobry psychiatra

Ja uważam, że trzeba szukać pomocy od razu wtedy, kiedy poczujemy taki impuls, myślę że pieniądze nie powinny grać żadnej roli, jeśli chodzi o zdrowie. Ja przez dwa miesiące nie dałam rady wychodzić z domu, nie chciałam też iść do psychiatry, bo już jeden mnie kompletnie rozczarował i zawiódł... ale dowiedziałam się, że jest takie miejsce, gdzie lekarz przyjeżdża na wizyty domowe (nie będę mówić żeby nie robić reklamy) dzięki rozmowie z recepcjonistką, która też słychać było, że się zna na rzeczy, zdecydowałam się na wizytę domową. Przyjechał pan dr Tomasz Kowalczyk, który dosłownie mnie uratował!!! Nie dość, że wspaniały, przemiły człowiek, to jeszcze bardzo kompetentny, mądry lekarz. Bardzo trudno dziś o takie połączenie, wiem to niestety z doświadczenia... Także jeśli czujecie że nie dajecie rady - nie czekajcie nie wiadomo ile, tylko zgłaszajcie się po pomoc, ale tylko do poleconych lekarzy...

31

Odp: Dobry psychiatra

Basia457 napisał/a:

Ja uważam, że trzeba szukać pomocy od razu wtedy, kiedy poczujemy taki impuls, myślę że pieniądze nie powinny grać żadnej roli, jeśli chodzi o zdrowie. Ja przez dwa miesiące nie dałam rady wychodzić z domu, nie chciałam też iść do psychiatry, bo już jeden mnie kompletnie rozczarował i zawiódł... ale dowiedziałam się, że jest takie miejsce, gdzie lekarz przyjeżdża na wizyty domowe (nie będę mówić żeby nie robić reklamy) dzięki rozmowie z recepcjonistką, która też słychać było, że się zna na rzeczy, zdecydowałam się na wizytę domową. Przyjechał pan dr Tomasz Kowalczyk, który dosłownie mnie uratował!!! Nie dość, że wspaniały, przemiły człowiek, to jeszcze bardzo kompetentny, mądry lekarz. Bardzo trudno dziś o takie połączenie, wiem to niestety z doświadczenia... Także jeśli czujecie że nie dajecie rady - nie czekajcie nie wiadomo ile, tylko zgłaszajcie się po pomoc, ale tylko do poleconych lekarzy...

O, dr Kowalczyka to ja też polecam! Dokładnie - i z wiedzą człowiek, i bardzo przyjazny, dyskretny. Dał mi nadzieję... Zupełnie innej osoby spodziewałam się, idąc do psychiatry. Kiedyś lekarze przepisywali tylko recepty i tyle, na szczęście to się zmienia. Ja do niego chodzę w Warszawie na Mokotowie, ale dobrze wiedzieć, że ma też wizyty domowe, bo domyślam się, że czasem inaczej się nie da...

32

Odp: Dobry psychiatra

Oczywiście powinien być inteligentny, pełen werwy i optymizmu. Poza tym tolerancyjny, ale również stanowczy w działaniu. Musi zachować pewny dystans emocjonalny wobec swoich Pacjentów. No i silny psychicznie, gdyż pomaga ludziom w naprawdę trudnych problemach.

depresanum.pl

33

Odp: Dobry psychiatra

Z własnego doświadczenia mogę polecić psychiatrę, który przyjmuje w Warszawie w poradni Psychoterapia Wola, to lekarz psychiatra Michał Suchacz, pomógł mi w poważnej depresji.

34

Odp: Dobry psychiatra

Może wystarczy dobry profesjonalny psycholog, a nie psychiatra? We Wrocławiu jest renomowana poradnia na ul. Legnickiej, gdzie przyjmuje p. Senderowska. Słyszałam o wielu, wydawało by się beznadziejnych przypadkach, którym zaradziła. Powodzenia.

35

Odp: Dobry psychiatra

Tez jestem zdania, ze warto polegac na opiniach znajomych jesli chodzi o psychologow. Ja od mojej przyjaciolki dostałam kontakt do pana Tomasza Mieszkowskiego przyjmujacego na Chmielnej. Jestem mu bardzo wdzieczna za pomoc. Dzieki niemu jestem silniejsza osoba i problem przemocy rodzinnej juz mnie nie dotyczy. Moja przyjaciolka leczyla u niego depresje, wiec co innego i po tym doskonale widac, ze to bardzo dobry i wszechstronny specjalista. Polecam! Bede mu do konca zycia wdzieczna

36

Odp: Dobry psychiatra

malwi22 napisał/a:

Witam!
Wielu z nas boryka się z problemem depresji oraz stanów lękowych. Nieleczona depresja może się skończyć tragicznie, a znalezienie dobrego lekarza staje się wówczas priorytetem. Jeżeli borykacie się z tego typu problemami i nie wiecie do kogo się udać pomocny może okazać się np. portal typu ranking lekarzy gdzie można bez kolejek umówić wizytę i opowiadać o pracy swojego lekarza.
Polecam korzystanie i wyrażanie swoich opinii na temat pracy specjalistów gdyż może to pomóc nam wszystkim. rankinglekarzy.pl/lekarze/psychiatra/warszawa


Co do informacji i opinii, to mogę pomóc w zakresie opinii o psychologgia z Warszawy i potwierdzić słowa Otta. Można tam spotkać bardzo różnorodnych specjalistów. Pani Dagna Ślepowrońska, na którą się tam natknęłam, była cudowną, mądrą osobą.

Powodzenia!

37

Odp: Dobry psychiatra

Osobiście mogę polecić Pana Doktora Dariusza Janiaka, to ceniony i dobry psychiatra z 20-letnim stażem. W swojej pracy korzysta ze zdobyczy psychoanalizy Zygmunta Freuda. Zajmuje się pracą z osobami  cierpiącymi z powodu zaburzeń psychicznych, np. borykającymi się z depresją, nałogami, zaburzeniami snu, jedzenia, wpływającymi na prawidłowe funkcjonowanie. Oferuje wizyty domowe w obrębie całej aglomeracji łódzkiej.

38

Odp: Dobry psychiatra

Dobrego psychiatry to ja jeszcze nie spotkałam niestety. Moje dotychczasowe doświadczenia są niestety dalekie od ideału.

39 Ostatnio edytowany przez ua (2017-09-13 18:15:38)

Odp: Dobry psychiatra

Może wystarczy po prostu psychoterapeuta? Ja się zawzięłam i stwierdziłam że leczenia u psychiatry się nie poddam i ostatecznie trafiłam na psychoterapię tutaj https://psychologsiedlce.pl/  .  Gorąco polecam. Psycholog stwarza bardzo dobre warunki dla pacjenta, można się swobodnie wygadać.  Rada ode mnie, bądź otwarta smile

40

Odp: Dobry psychiatra

Jeśli chodzi o dobrego psychiatrę to z pewnością mogę polecić klinikę psychomedic.pl w Warszawie. Przyjmują tam świetni specjaliści, do tego możliwość umówienia wizyty 7 dni w tygodniu, nawet przez skype.

psychomedic.online

Odp: Dobry psychiatra

ciężko wybrać specjalistę, który będzie nam odpowiadał, za dużo czynników się na to składa. sama chodziłam do kilku i zostałam przy metrze Służew. Psycholog ursynów - Warszawska Grupa Psychologiczna i pan Cezary Skura, jak dla mnie mistrz, zero stresu (oczywiście poza pierwszą wizytą), jest bardzo cierpliwy i taki do rany przyłóż

42

Odp: Dobry psychiatra

Dopasowanie psychologa jest bardzo ważne, to trochę indywidualna sprawa, bo nie każdy człowiek do nas pasuje. Musimy czuć się przy nim swobodnie i czuć się rozumianym. Ja jestem pod opieką Pani Kamili Jakubowskiej, która przyjmuje w poradni CoTam na warszawskim Bemowie. Też wcześniej odwiedzałam kilka gabinetów i dopiero Pani Kamila dała mi poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

43 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-12-19 12:42:10)

Odp: Dobry psychiatra

Wiele osob wstydzi sie wizyty u psychologa. I latami nie uczęszcza na wizyty. A wielu chorób nie mozna ignorować bo bez pomocy specjalisty nie bedzie mozna się wyleczyć. Wizyty są zawsze anonimowe, obowiązuje tajemnica lekarska. Tak wieć jeśli wstydzimy się swojego stanu to nikt nie musi wiedzieć na co chorujemy. Poza tym terapie u psychiatry juz nie są tematem tabu jak to było kiedyś.

Mogę polecić tutaj psychiatrę z Krakowa panią Monikę Draszczuk. Pracuje prywatnie w Unimedzie
https://www.unimed-nzoz.pl/psychiatria/

44

Odp: Dobry psychiatra

Różyka napisał/a:

bardzo dobrzy specjaliści są w Psychomedic na filtrowej. Nowoczesna klinika, bardzo przyjemnie się tam chodzi. Mnie leczył doktor Robert Chmielewski. Bardzo wyrozumiały, chętny do pomocy lekarz. Zlecona diagnostyka okazała się słuszna. Skupilśmy się z Panem doktorem na terapii i są coraz lepsze wyniki. Miałam lęki nerwicowe. Teraz nie zauważam u siebie takich reakcji zanim zaczęłam się leczyć. Skuteczną terapię wybrał dr Chmielewski.

O ja akurat dr Roberta Chmielewskiego szczerze nie polecam. Może jeszcze te 2 lata temu tak było, ale jak ostatnio byłam na wizycie, to arogancki, nie przyjemny człowiek. Zero zrozumienia i wrażliwości. Szkoda pieniędzy, jest wiele innych lepszych psychiatrów.

45

Odp: Dobry psychiatra

dari napisał/a:

Też muszę powiedzieć dużo pozytywnych rzeczy o Psychomedic.pl i dr Chmielewskim. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z takim lekarzem z powołania. Mój problem był bardzo poważny. Walczyłam z uzależnieniem. Byłam po leczeniu w kilku ośrodkach i u niejednego "specjalisty". Rezultat był taki, że wszystko wracało. Na terapie wydałam tyle pieniędzy, że mogłabym kupić już za to samochód. Nikomu ze znajomych nie mówiłam, ale przez przypadek dowiedziała się koleżanka z pracy i poleciła mi dr Chmielewskiego i tą poradnię. To nr telefonu bezpośrednio do poradni  tel. 22-253-8888.

Mam wrażenie, że na tym forum to głównie reklamuje się przychodnia psychomedic. Nic nie mam do tej przychodni, ale z dr Chmielewskim mam wybitnie negatywne doświadczenie. Przez parę dni płakałam i nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Ostrzegam osoby bardziej wrażliwe, żeby wybrały innego lekarza. Piszę to tylko przed tym, żeby uchronić innych przed tym czego sama doświadczyłam.

46

Odp: Dobry psychiatra

Z Warszawskich gabinetów to mogę polecić Centrum-Psych. Spora liczba specjalistów, dogodne terminy, można sobie wybrać taką godzinę, która faktycznie jest odpowiednia (wiadomo każdy pracuje). Fajne miejsce do tego, aby np. mając depresję czy nerwicę zadbać o siebie i wyjść na prostą

47

Odp: Dobry psychiatra

Z tego co czytałam, to najlepszych fachowców znajdziesz w PsychoMedic 22 253 88 88 . Jeśli tylko masz jakieś wątpliwości, to zapisz się na konsultację, co ci szkodzi. Będziesz spokojniejsza a jeśli będzie taka potrzeba zaczniesz terapię.

48

Odp: Dobry psychiatra

Różyka napisał/a:

bardzo dobrzy specjaliści są w Psychomedic na filtrowej. Nowoczesna klinika, bardzo przyjemnie się tam chodzi. Mnie leczył doktor Robert Chmielewski. Bardzo wyrozumiały, chętny do pomocy lekarz. Zlecona diagnostyka okazała się słuszna. Skupilśmy się z Panem doktorem na terapii i są coraz lepsze wyniki. Miałam lęki nerwicowe. Teraz nie zauważam u siebie takich reakcji zanim zaczęłam się leczyć. Skuteczną terapię wybrał dr Chmielewski.

Moglibyście darować sobie te płatne reklamowanie kliniki? Akurat dr Chmielewski jest tragicznym lekarzem, wiem bo niestety miałam nieprzyjemność się z nim zetknąć. Parę miesięcy dochodziłam do siebie.

49

Odp: Dobry psychiatra

Witam,

depresja to straszna rzecz. Ja byłam w sytuacji z której już sama nie potrafiłam wyjść. Mi bardzo pomógł dr Roman Bartczak. Leki dają duże wsparcie szczególnie na początku, żeby odbić się od dna (a nie zostać przez nie wciągnięte), ale potem trzeba samemu nad sobą pracować (albo z psychologiem - kto co woli). Wszystkiego dobrego!

50

Odp: Dobry psychiatra

W krakowskim OpenMedical przyjmuje lekarz medycyny Tomasz Mączka, świetny specjalista. Naprawdę można powiedzieć, że człowiek z powołaniem.

51 Ostatnio edytowany przez talia (2018-06-21 08:36:51)

Odp: Dobry psychiatra

Wiele osób leczy choroby jedynie lekami.NIe należy jednak zapominac, że bardzo dobre dzialanie może mieć również terapia u psychologa. Samodzielnei albo jako uzupelnienie terapii farmakologicznej.

Polecam poczytać sobie o terapii poznawczo behawioralnej prowadzonej w centrum psychoterapii dialog:
http://www.terapiadialog.pl/terapia-poz … awioralna/

Terapia taka jest dobra u osób:
osobami cierpiącymi na ataki lęków napadowych o różnym podłożu;
pacjentami ze zdiagnozowanymi nerwicami o różnym podłożu;
osobami cierpiącymi na depresje oraz osobami ze skłonnościami do popadania w stany depresyjne;
chorymi cierpiącymi na zaburzenia kompulsywno-obsesyjne, w tym również zaburzenia odżywiania;
pacjentami cierpiącymi na schizofrenię.
Terapeuta poznawczo-behawioralny to również osoba, która może pomóc w skutecznej walce z:

depresją poporodową,
stresem pourazowym,
przewlekłym stresem.

52

Odp: Dobry psychiatra

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć wink

Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są tylko czarujący i nudni.

53 Ostatnio edytowany przez alinka (2019-07-16 11:22:57)

Odp: Dobry psychiatra

Jeżeli dobry psychiatra Bydgoszcz czy Solec to mogę polecić Panią Sylwie z Family med.
Wielu psychologów i psychiatrów przeszłam aby w końcu znaleźć tego odpowiedniego. W internecie mało info na ten temat, bynajmniej dla Bydgoszczy. Zdrówka wszystkim, u mnie wreszcie słońce.

54

Odp: Dobry psychiatra

alinka napisał/a:

Jeżeli dobry psychiatra z Bydgoszczy czy Solca to mogę polecić Panią Sylwie z Family med, Family-med.pl
Wielu psychologów i psychiatrów przeszłam aby w końcu znaleźć tego odpowiedniego. W internecie mało info na ten temat, bynajmniej dla Bydgoszczy. Zdrówka wszystkim, u mnie wreszcie słońce.

Potwierdzam!!

55

Odp: Dobry psychiatra

Ja leczę się u pani doktor psychiatry Moniki Nogi. Ma gabinet na Zawiłej 61 w Krakowie. Powoli będziemy kończyć leczenie ale jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i powrót do świata żywych. Miałam bardzo silną depresję. Pozmieniałam też sporo w swoim życiu i wychodzę na prostą. Pani doktor ma swoją strone, tel. 668634061. Doktor wyprowadziła mnie z dużego kryzysu.

56 Ostatnio edytowany przez beza (2018-09-13 22:40:57)

Odp: Dobry psychiatra

Hej, mi się udaje wyjść z nerwicy i depresji dzięki Pani psychiatrze Annie Telichowskiej Leśna. Bardzo sympatyczna kobieta, która nie przepisuje leków bezmyślnie.  Możesz też liczyć na duże wsparcie z jej strony smile Zostawiam Ci link do strony internetowej Centrum Medycznego doktorA, w którym przyjmuje wink  https://www.doktora.pl/

57

Odp: Dobry psychiatra

Bruder71 napisał/a:

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć wink


to forum to też internet.

58

Odp: Dobry psychiatra

Bardzo dobry psychiatra w Łodzi przyjmuje w Klinice Psychomedic  Lekarz z dużym doświadczeniem, trafnie postawiona diagnoza oraz  dobrze dobrane leczenie. Ponadto możliwość uczestniczenia w psychoterapii. Zespół lekarzy i psychoterapeutów bardzo dobrze współpracuje w trosce o Pacjenta.

59

Odp: Dobry psychiatra

Od kiedy skończyłam szkołę średnią zaczęły się moje problemy z depresją. 12 lat byłam odsyłana od psychologa do psychologa, dostawałam jakieś leki delikatne bo według nich zawsze byłam zdrowa tylko "wrażliwa". Ale co noc płakałam w poduszkę i nic mnie nie cieszyło całymi latami, nie dawało mi to spokoju. Z polecenia trafiłam w Warszawie do dr Strzymińskiej w przychodni KEN. Ona pierwsza zdiagnozowała u mnie przewlekłą depresję i zaczęła mnie leczyć. Łatwo nie było ale czułam wsparcie i chęć pomocy. Po roku leczenia przyznaję, że jestem zupełnie inną osobą, wesołą, nawet kogoś poznałam, zaczęłam na poważnie żyć. I to wszystko dzięki tej Pani doktor. Jak szukacie dobrego psychiatry w Warszawie to zdecydowanie ona.

60

Odp: Dobry psychiatra

Depresja i lęki... znam od podszewki. Też kilka lat po porodzie cierpiałam na tą straszną chorobę. Nawet nie wiedziałam. Ale jak było już tak żle  że nie wychodziłam z domu to mąz mnie zaciągnął do psychologów co sie zajmują takimi sprawami, w Łodzi. Zaciągnął języka wśród znajomych i polecili mu Klinike Gutkowska. Rzeczywiście, zdiagnozowano u mnie depresje, trudna terapia ale skuteczna, pani psycholog rewelacyjna, ciepła, czułam przy niej że si otwieram od pierwszej wizyty, było duzo łez ale i dużo oczyszczenia  i taki spokój przy tej pani psycholog czułam...  no i wreszcie  też wróciłam do zycia. To ogromna radośc , a nie czulam  jej tak długo. straciłam  dwa lata, nie warto. Dobry specjalista pomoże  wyjśc z depresj tak jak mnie

61

Odp: Dobry psychiatra

Depresja to ciężka sprawa. To trzeba konkretnie leczyć. Ja całe szczęście nie miałam z tym doczynienia. ale znam kogoś kto miał. Znajoma miała depresję przez jakiś okres czasu. Powodem było przeżycie ogromnej traumy. Zaczęła nawet nadużywać środki na uspokojenie. z tego co mi opowiadała to ktoś polecił jej ośrodek Medox. Tam podobno mają bardzo dobrych specjalistów. Leczą różne uzależnienia i depresję.Ona poza tym że miała głęboka depresją to jeszcze te środki które łykała.. Ale tam wdrożyli jej indywidualne leczenie. i pomogło. Teraz czuje się i niebo lepiej.

62

Odp: Dobry psychiatra

Wincyj tych reklam wciskajcie, przecież nikt nie zauważy że to teksty sponsorowane xD

63

Odp: Dobry psychiatra

Bardzo dobrze ze ktoś dzieli się wiedza na temat depresji. Sama potrzebuję kogoś kto pomoże mojej córce wpadła w depresję po rozstaniu z chłopakiem. I już oboje z mężem nie wiemy co mamy robić,nie je,nie potrafi zasnąć,pogorszyły jej sie wyniki w szkole. Szukam pomocy właśnie na forach. Tam ludzie często zamieszczają linki albo informację o różnych ważnych sprawach,obiektach. W tym wypadku cieszę się że "rambelas"wrzucił taką informację. Sama tam zadzwonię i spytam o warunki w tym ośrodku.

64

Odp: Dobry psychiatra

Dziewczyny! Jeśli chodzi o Łódź, to zdecydowanie psychiatra dr Bald, przyjmuje na Retkini. Najpierw, znalazłam go dla męża, kiedy ten załamał się po stracie pracy. Mąż już po miesiącu był w pełni sił i codziennie na kilku rozmowach o pracę.:-) Potem sama skorzystałam z pomocy doktora po poronieniu :-( i również warto było skorzystać z pomocy - ma wszystkie info na stronce pod adresem: jakub-bald.pl

65

Odp: Dobry psychiatra

A w sprawach terapii małzenskich ktos z Warszawy?

66

Odp: Dobry psychiatra

Odkąd trafiłam dr Filipowskiego, to  radzę sobie znacznie lepiej. Dobrał odpowiednie leki, wyprowadził mnie na prostą. Jestem mu bardzo wdzięczna.

67 Ostatnio edytowany przez magdakrasucka (2019-03-29 17:40:09)

Odp: Dobry psychiatra

zaradnaja napisał/a:

A w sprawach terapii małzenskich ktos z Warszawy?

Troche mnie to przeraza jak tak poczytam na temat rozpadow malzenstw w dzisiejszych czasach. Nawet slawne pary powiedzmy aktorow filmowych czesto maja z tym problem. Chociaz w ich przypadku to bardziej moze chodzic o zasoby jakimi dysponuje ktoras ze stron. Zadaje sobie z tego powodu czesto pytanie dlaczego tak sie dzieje i nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi pomimo przeczytania bardzo duzej ilosci materialow jakie mozna znalezc w sieci. Sa tez roznego rodzaju poradniki jakie niby moga pomoc w rozwiazaniu takich problemow ale zawsze mi sie zapala czerwona lampka gdy je widze. Przeciez na dobra sprawe kazdy z nas jest jednostka indywidualna, do tego kazdy zwiazek jest zbudowany na troche innych zasadach dlatego bez odpowiedniej wiedzy z zakresu psychologii niestety wiele nie zdzialamy. Jesli szukasz kogos kto zajmuje sie terapia par w Warszawie to mozesz rzucic okiem na strone Sensity - https://www.sensity.pl/oferta-terapeuty … malzenstw/ gdzie jest opisane jak to wszystko wyglada w praktyce. Jesli zaszlaby taka potrzeba to sama bym sprobowala ratowac w ten sposob swoj zwiazek.

68

Odp: Dobry psychiatra

Wystarczy czasem psycholog, przynajmniej w moim przypadku wystarczył. Mąż mnie zdradził i zostawił. Załamałam się. Było bardzo żle. tragicznie Nie umiałam zyc, jeść, spać. Leki przeciiwdepresyjne doprowadziły mnie do problemów zoładkowych i rozregulowania hormonów. Odstawiłam i było coraz gorzej, Miałam świadomość, że jest żle ale nie miałam siły z tego wyjsć. Pomogła mi przyjaciółka która załatwiła rozmowy przez skype z psychologiem z kliniki Gutkowska z Łodzi.  Po kilku rozmowach zdecydowalam się na spotkania w klinice. do tej pory korzystam z ich pomocy, bardzo mnie to podnosi na duchu, pomaga zyć i sobie radzić. Polecam ich, z depresji potrafią wyciagnąć

69

Odp: Dobry psychiatra

Dla mnie bezkonkurencyjna jest Pani Aleksandra Nazar. Podchodziłam bardzo sceptycznie do leczenia, nie uznawałam depresji jako choroby.... Aż dosięgnęła i mnie. Pęd życia, piętrzące się projekty w pracy, to zaczęło mnie przytłaczać, a szalę goryczy w moim życiu przypieczętowało odejście męża.. W jednej chwili poczułam, że straciłam kontrolę nad życiem i nie wiedziałam za co się zabrać, jak działać, czy w ogóle działanie ma sens. Koleżanka poleciła mi kontakt z Gabinetem Gestalt i tak rozpoczęła się moja terapia. Okazało się, że rozbroiło mnie to totalnie. Nie musiałam już udawać twardej, nieugiętej, jaką jestem w pracy. Mogłam być sobą i stanęłam twarza w twarz z własnymi słabościami, kompleksami, samooceną. Jestem wdzięczna Pani Aleksandrze, że dała mi tę możliwość.

70

Odp: Dobry psychiatra

Potwierdzam słowa Ewy!- Dr Jakub Bald z Łodzi jest SUPER!

EwaLodz napisał/a:

Dziewczyny! Jeśli chodzi o Łódź, to zdecydowanie psychiatra dr Bald, przyjmuje na Retkini. Najpierw, znalazłam go dla męża, kiedy ten załamał się po stracie pracy. Mąż już po miesiącu był w pełni sił i codziennie na kilku rozmowach o pracę.:-) Potem sama skorzystałam z pomocy doktora po poronieniu :-( i również warto było skorzystać z pomocy - ma wszystkie info na stronce pod adresem: jakub-bald.pl

71

Odp: Dobry psychiatra

W Warszawie polecam na pewno dr Beatę Strzymińską z przychodni KEN na Ursynowie. Leczyłam się u niej z depresji. Namiar dostałam z polecenia, to w sumie 3 Pani doktor u której byłam. I najlepsza, odpowiednio dobrała mi leki, miała dla mnie zawsze czas, szybko złapałyśmy dobry kontakt. Więcej dla mnie zrobiła niż psycholog. Polecam się do niej zapisać, nie bierze wiele za wizytę.

72

Odp: Dobry psychiatra

Znam kilka osób, które tak jak wyżej polecały dr Jakuba Balda z Retkini, więc pewnie dobry psychiatra.

73

Odp: Dobry psychiatra

W okolicach Warszawy bardzo chciałabym polecić w Radzyminie w Centrum Medycznym Panorama dr Michała Dobrzyńskiego, to jest naprawdę bardzo dobry lekarz posiadający już mimo młodego wieku doświadczenie. Poradnia Zdrowia Psychicznego w tej klinice działa na najwyższym poziomie a na wizytę można się dostać naprawdę szybko. Pomagają w wielu różnych przypadkach i zaburzeniach.

74

Odp: Dobry psychiatra

malwi22 napisał/a:

Witam!
Wielu z nas boryka się z problemem depresji oraz stanów lękowych. Nieleczona depresja może się skończyć tragicznie, a znalezienie dobrego lekarza staje się wówczas priorytetem. Jeżeli borykacie się z tego typu problemami i nie wiecie do kogo się udać pomocny może okazać się np. portal typu ranking lekarzy gdzie można bez kolejek umówić wizytę i opowiadać o pracy swojego lekarza.
Polecam korzystanie i wyrażanie swoich opinii na temat pracy specjalistów gdyż może to pomóc nam wszystkim. rankinglekarzy.pl/lekarze/psychiatra/warszawa


Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry możecie skorzystać z video konsultacji na platformie PsychoMedic.pl
Recepta zostanie wysłana pocztą lub będzie elektroniczną receptą.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.
PsychoMedic

75 Ostatnio edytowany przez Catelyn (2019-12-12 07:15:33)

Odp: Dobry psychiatra

Bliska mi osoba zmagała się z depresją - w krótkim czasie nałożyło się kilka zdarzeń (stresujących i tragicznych),że nagle, bez mała z dnia na dzień stała się inną osobą. Choroba była straszna, pogorszenie dosłownie też z dnia na dzień. Konieczna była hospitalizacja - z tego co pamiętam chyba niecałę 2 miesiące (psychiatra podczas wizyty prywatnej powiedział, że szpital jest konieczny, bo poza szpitalem nie może przepisać takich silnych leków, a słabsze leczenie nie przyniesie efektów). No i po pobycie w szpitalu było dużo lepiej, całe leczenie trwało prawie rok (do całkowitego odstawienia leków - oczywiście dawki było stopniowo zmniejszane). Regularnie po szpitalu chodziła na terapię do psychologa i z każdym spotkaniem było lepiej.
Dodatkowo wspomagala leczenie olejem z konopii cbd https://cbdmed.pl/marihuana-medyczna-i- … e-roznice/ Ułatwia zasypianie oraz sprawia, że łatwiej się uspokoić.

76

Odp: Dobry psychiatra

W wielu przypadkach depresja może objawiać się inaczej niż typowa depresja. Warto jest poczytać sobie o depresji maskowanej:
https://www.twojpsycholog.online/blog/z … psychologa
Depresja maskowana to termin określający stan, w którym osoba doświadcza objawów depresji, ale nie spełnia wszystkich kryteriów diagnostycznych depresji klinicznej. Oznacza to, że osoba może odczuwać smutek, beznadzieję, brak zainteresowania życiem, trudności w koncentracji i senności, ale nie doświadcza tych objawów na tyle intensywnie, aby spełnić kryteria diagnozy depresji klinicznej.

Depresja maskowana może być trudna do zdiagnozowania, ponieważ objawy te mogą być wynikiem innych stanów emocjonalnych, takich jak stres, lęk, czy też reakcja na trudne sytuacje życiowe. Osoby z depresją maskowaną często nie zwracają uwagi na swoje objawy, co utrudnia ich rozpoznanie.