1

Temat: Dobór antykoncepcji

Szukam dobrego ginekologa który dobierze mi odpowiednia antykoncepcje najlepiej żeby był z Krakowa lub okolic.

2 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-09-28 18:15:36)

Odp: Dobór antykoncepcji

Koniecznie bym szukała prywatnie, ciężko znaleźć dobrego ginekologa na NFZ żeby się przyłożył do dobierania antykoncepcji. Wiecie jak ten proces powinien wyglądać? zobaczcie co myślą o tym kobiety, tu są wyniki przeprowadzanych badań http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-wg-k … -tabletki/. 96 procent kobiet potwierdziło, że przed przepisaniem doustnej antykoncepcji hormonalnej lekarz powinien przeprowadzić wywiad o stanie zdrowia, a 89 procent uważa, że ginekolog powinien zlecić również badania.

3

Odp: Dobór antykoncepcji

Skarżyłam się na silne bóle głowy u ginekolog knapik-rybka.org.pl/ i zmieniła mi prawidłowo antykoncepcję. Później wszystko wróciło do normy. W ogóle nie wiedziałam, z której strony podejść do problemu i właściwie całkiem przypadkowo to wyszło. Moja regularna ginekolog z Krakowa. Bardzo dobrą robotę robi.

4 Ostatnio edytowany przez Klara Adamska (2019-10-17 16:07:33)

Odp: Dobór antykoncepcji

W Krakowie przerobiłam kilku ginekologów. Bywało różnie.. na NFZ nie polecam. Ostatnio w trafiłam na bardzo dobre opinie o Tomaszu Łabiak. Umówiłam się na wizytę i zdecydowanie zostanę na dłużej. W gabinecie bardzo dobra atmosfera, wszystko tłumaczy bardzo merytorycznie i jak na razie tabletki wybrane dla mnie sprawdzają się. Czuję się normalnie, żadnych skutków ubocznych.

https://www.znanylekarz.pl/tomasz-labia … log/krakow

5

Odp: Dobór antykoncepcji

Mi ginekolog za pierwszym razem dobrał odpowiednią antykoncepcję, belarę stosuję. Libido w normie, skutki uboczne niewielkie i tylko na początku stosowania. Tylko wiadomo, o regularnym ich braniu trzeba pamiętać.

6

Odp: Dobór antykoncepcji

A jaką Ci dobrał? Najważniejsze jest dobre dopasowanie, bo np. ja przy cukrzycy nie mogę każdych i dał mi orlifique.

7

Odp: Dobór antykoncepcji

A to te same, co ja mam. Z racji wieku i problemów z cukrem właśnie. smile

8

Odp: Dobór antykoncepcji

Dobry ginekolog powinien Ci dobrać odpowiednią antykoncepcję właśnie, nikt inny smile Mi ginka dobrała automatycznie takie tabletki z niższa zawartością hormonów, bo ja dopiero zaczęłam przygodę z antykoncepcją, ale tabletki mam do tego stopnia dobrane, ze nawet przez pierwsze 3 miesiące nie miałam żadnych skutków ubocznych, nic zero. Idealnie korelują z moim organizmem.

9

Odp: Dobór antykoncepcji

To jest prawda, ja byłam w Szpitalu Mazovia i tam miałam rewelacyjną lekarkę bodajże dr Judycka, ona zaleciła mi stosowanie odpowiedniej antykoncepcji, ponieważ moje problemy z pcos  były potworne to nie widziała innego wyjscia. Po roku czasu jak do niej uczęszczam jest serio coraz lepiej, przynajmniej w trakcie okresu nie mam bóli i potrafię się ruszyc z domu do pracy.

10

Odp: Dobór antykoncepcji

Kwestię tę zawsze warto jest skonsultować z ginekologiem: https://rcmniepolomice.pl/cennik/ Daję tutaj namiar na przychodnię w Niepołomicach - jest tutaj możliwosć zapisanią się do lekarza.
Dobranie odpowiedniej metody antykoncepcyjnej zależy od wielu czynników, takich jak wiek, stan zdrowia, styl życia, preferencje seksualne i potrzeby kobiet. Istnieje wiele metod antykoncepcyjnych, takich jak tabletki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne, krążki antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne, prezerwatywy, diafragmy i wiele innych.