Temat: Jaka telewizja

Dziewczyny jaką telewizję oglądacie? Netflix? HBO MAX? Czy może jednak kablówkę ?

2

Odp: Jaka telewizja

HBO Max jest dostępne w Polsce od roku, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo pożegnamy się z tą platformą. Zastąpi ją nowa usługa streamingowa Warner Bros. Discovery.

Nowa platforma - Max - ruszy w najbliższych miesiącach. Serwis pojawi się na amerykańskim rynku jeszcze w maju tego roku lub najpóźniej w czerwcu. Następca HBO Max ma połączyć w sobie treści premium, czyli przede wszystkim flagowe seriale HBO od "Rodziny Soprano" po "Sukcesję", „Grę o Tron”, "Ród smoka" czy inne „The Last of Us” z biblioteką Discovery.

Do Europy (tak, do Polski też) ma trafić na początku 2024 roku. Na razie nie wiadomo, ile będzie kosztować Max w naszym kraju. W Stanach Zjednoczonych nowa platforma będzie dostępna w cenie $16 miesięcznie, czyli tyle samo, ile obecnie kosztuje HBO Max. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, nowa platforma będzie dostępna, podobnie jak obecnie Netflix, w kilku różniących się od siebie typach abonamentów. Najtańsza będzie opcja z wyświetlanymi reklamami.

Dziewczyny, jeśli szukałybyście dostawcy internetu i telewizji w Bochni, daję namiar na stronę Fiberway https://www.fiberway.pl/