1

Temat: Ginekolog położnik w Warszawie kogo polecicie?

Cześć dziewczyny,

Dopiero co przeprowadziłam się z Krakowa do Warszawy, a okazało się, że jestem w ciąży i potrzebuję zaufanego ginekologa/położnika. Doradźcie gdzie same chodzicie! Najlepiej prywatny gabinet.

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-07-19 11:44:13)

Odp: Ginekolog położnik w Warszawie kogo polecicie?

Kiedyś probowałam sie dostać na wizytę na fundusz ale teraz to nawet nie mogłabym Ci kogoś takiego polecic bo z tego co wiem to bardzo trudno jest się zapisać i wizyty są w szalonych wizytach (wczesniej rano kiedy większość osób przecież pracuje)

W Warszawie zapisz sie do ginekologa tutaj:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Konkretnie do pana Pomiana Andrzeja. Prowadził moja ciążę. Bardzo drobiazgowy, dokładny. Czułam sie dopilnowana smile

3

Odp: Ginekolog położnik w Warszawie kogo polecicie?

Moją ciąże prowadził w Warszawie dr Tadeusz Kirzyński, pracuje w przychodni KEN, to jest na Ursynowie. Poszłam do niego z polecenia (moja wcześniejsza doktor przeszła na emeryturę i sama mi poleciła). Miałam pewne obawy ale doktor jest super, kontaktowy bardzo, ja panikara jestem a on mnie zawsze umiał jakoś pocieszyć, uspokoić, dzięki niemu ta ciąża mi całkiem przyjemnie minęła. Wszystkie badania, konsultacje pilnował bardzo, jak coś tam tylko się działo to zaraz reagował. No nie mogę mu nic zarzucić bo dopilnował mnie konkretnie, nie wiem czy to standard bo 1 moja ciąża, jeśli nie to dobrze że ja tak fajnie trafiłam. Dzidzi okaz zdrowia, urodzone bez powikłań i niespodzianek.

4

Odp: Ginekolog położnik w Warszawie kogo polecicie?

Chodziłam i chodzę do Poręckiej w Renort. Kojarzysz? Zadzwoń, zapytaj o termin. Ogólnie to osoba, która robi bardzo pozytywne wrażenie, stara się, pomaga, nie puści Cię bez ustalenia, co się dokładnie dzieje. Też robi różnicę samo wyposażenie tego miejsca - raczej nowe rozwiązania. Dopytaj o termin.