Temat: Prezent dla dzieci

Jaki prezent dla dzieci najlepszy? Kupić lepiej zabawkę edukacyjną czy zwykłą?  Wiele ciekawych prezentów widziałam w sklepie : Hitcena.pl , gdzie mają wiele ciekawych propozycji z zabawkami w różnym wieku za dobrą cenę, ale nie wiem co wybrać.

2

Odp: Prezent dla dzieci

Wszystko zależy od tego czy to ma być zabawka czy bardziej praktyczny prezent. Ja mojej chrześnicy kupiłam ostatnio wg mnie bardzo pożyteczny i praktyczny prezent - gadżet smile Nawilżacz powietrza, aromatyzer i lampka nocna Volcano z firmy Mesmed. Mała jest jeszcze malutka więc nie bardzo "docenia" zalety nawilżacz i aromatyzera ale lampka jej się ewidentnie podoba bo jak patrzy na zmieniające się w różnych kolorach światło to buźka jej się śmieje.

Polecam!

3

Odp: Prezent dla dzieci

Dla dzieciaków to najlepsze są chyba zabawki tongue

4

Odp: Prezent dla dzieci

trzeba spojrzec oczami dziecka co mu się spodoba i zainteresuje na tyle żeby nie rzucić w kąt zabawki po 2 godzinach. no i tez zalezy jakie duże dziecko, ale gry edukacyjne sa dostosowane do różnego wieku więc tez by mogła być

5

Odp: Prezent dla dzieci

Ja mojemu dziekcu kupiłam inhalator z diagnsois, miało starszną alergię. MOże  nie rzecz do zabawy, ale też przydatna i to uwierzcie mi bardzo.  Dziecko było mi wdzięczne. Alergia to straszna sprawa.

6 Ostatnio edytowany przez Fiszak (2017-03-31 03:25:04)

Odp: Prezent dla dzieci

Pomyśl nad lego classic. Nie znam lepszego pomysłu na prezent, bo każde dziecko lubi lego (wersji jest sporo, więc można coś dopasować do dziecka), a poza tym lego ma wartość edukacyjną.

7

Odp: Prezent dla dzieci

A widziałyście zabawki TekToy?? Świetne domki i zamki z tektury po których dziecko może malować do woli. Bardzo fajne są też zamki tylko że jeden który mi się podoba ma 3m szerokości więc poczekamy na lato żeby wstawić go do ogrodu.

8

Odp: Prezent dla dzieci

ja jestem zwolenniczką zabawek drewnianych wink

9

Odp: Prezent dla dzieci

Puzzle i inne układanki, książki, kolorowanki, takie rozwijające prezenty są chyba najlepsze bo łączą przyjemne z pożytecznym.

10

Odp: Prezent dla dzieci

Bardzo ciekawe są Aqua Dragons in Space czyli tzw.morskie smoki. To żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków w stanie hibernacji pod postacią jajeczek, które budzą się po kontakcie z wodą. W zestawie mamy akwarium, pokarm i wszystko co niezbędne. To super prezent dla dziecka bo uczy je najważniejszych wartości, takich jak troska o żywą istotę, odpowiedzialność, szacunek do zwierząt. Sprawdziłam na swoich dzieciakach, bardzo się zaangażowały w opiekę smile

11 Ostatnio edytowany przez OpMot14 (2019-02-08 14:32:53)

Odp: Prezent dla dzieci

A co myślicie o tablicy manipulacyjnej? Czy sądzicie, że będzie to jednocześnie dobra inwestycja w rozwój dziecka? W sieci widzę, że promowanie na te produkty jest bardzo mocne i nie wiem, czy faktycznie to taki dobry pomysł czy po prostu moda?

Czy nie lepiej byłoby zamiast tępić zło szerzyć dobro? – Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry

12 Ostatnio edytowany przez Giez (2019-11-02 17:08:27)

Odp: Prezent dla dzieci

A dla niemowlaków co będzie dobre? Myślałem nad jakimiś przytulankami, ale nie wiem co będzie odpowiednie. Długo szukałem jakiejś tanie oferty w sklepie internetowym z zabawkami, ale kompletnie nie wiem co może się sprawdzić. Doradźcie mi coś tutaj. Może takie coś będzie ok https://bawidlo.pl/produkty/zabawki/dla … lanki,2,36 ?

Gdybyż to było takie proste, gdyby miłość można było leczyć jak kaca, wybić klin klinem...

13

Odp: Prezent dla dzieci

Wszystko będzie zależało od tego jakiego rodzaju zabawy lubią nasze dzieci. Dobrym podejściem jest wybieranie zabawek jakie będą rozwijały ich kreatywność już od najmłodszych lat. Nie można wyobrazić sobie lepszego scenariusza niż wspólnie spędzony czas w ogrodzie, stąd też na popularności zyskały zabawki  ogrodowe - https://edusklep.pl/category/zabawki-ed … i-ogrodowe Przy tak ogromnym wyborze, bez problemu znajdziemy idealny produkt przystosowany do naszych potrzeb.