1

Temat: Co sadzicie o Novoslim?

Wyczytałam wiele pochlebnych opinii o Novoslimie, aż dziwnie dużo... Wydaje sie, że to jakiś cudowny lek, dziewczyny chudną po 6-7 kg w ciągu 2 miesięcy. Poczytałam trochę o składzie leku i nie ma on w sobie nic wyjątkowego: zielona herbata, guarana, L-karnityna, Yerba Mate, bioflawonoidy, pieprz. Czy inne preparaty na odchudzanie różnią się szczególnie składem i czy rzeczywiście Novoslim działa tak cudownie? Chciałabym trochę zrzucić, a nie chcę nadziać się na kolejny "bubel", który odchudza tylko w reklamie..

2

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Przez to że w Internecie jest bardzo dużo pochlebnych opinii na temat Novoslimu, też się skusiłam. Stosowałam go przez kilka miesięcy i z wagi 65 spadłam do 61. Uważałam na to co jem, nie liczyłam co prawda kalorii, ale nie jadłam tłustych i słodkich rzeczy. Raczej same zupki, chlebki z Wasy, warzywka. Starałam się jak najwięcej ruszać, ale nie było w tym specjalnej regularności- mniej więcej 3 razy w tygodniu biegałam, w domu skakałam na skakance albo robiłam brzuszki.
Gdy waga stanęła na 61 kg, byłam już zadowolona. Tylko tak sobie pomyślałam, czy te zrzucone 4 kg były zasługa tabletek czy moją?

3

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja to jestem po kuracji trzy miesięcznej Novoslim i udało mi się rzucić 26,5  kg  ale  codzienie chodziłem po leśie dwie gdodzinki szybki spacer po śniegu i ograniczyłem jedzenie i ostatni posiłek był 17 gdz ja jestem zadowolony i polecam novosilim bo naprawde działa

4

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Te tabletki nie działają!!! Łykałam je przez 2 miesiace i ubytek wagi zerowy a na domiar tego nie ograniczają apetytu,wystąpiły bule brzucha, głowy,potworne zaparcia a w końcu alergia (pokrzywka na całym ciele)Moja córka tez miała podobne objawy stosowała 3 miesiące i schudła 1,5 kg.Poza tym opis działania nie został opracowany przez MZdrowia-to nie jest lek.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

5

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Wydaje mi się, że żadne tabletki i preparatu tego typu nie działają, nie da się cudownie schudnąć nic nie robiąc.

6

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Najlepiej zacząć bez tabletek najpierw ograniczać posiłki, być aktywnym fizycznie, codzienne bieganie smile Jakieś fitness, sauna, basenik. Dopiero wtedy jak nie ma żadnych efektów można do tego wszystkiego brać jakieś tabletki

7

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja stosowalam z polecenia kolezanki cos innego, a mianowicie BTL Medica SLIM. Ona fajnie na tym schudla to i ja chcialam sprobowac. Kupilam za 95zl w sklepie zielarskim jedno opakowanie na miesiac i zaczelam 'kuracje'. Udalo mi sie stracici 6kg:) A jedyne ograniczenie to rezygnacja z pieczenia ciasta 'na niedziele' do kawy:), cwiczyc to juz w ogole nie mam czasu. Kolejne 2 opakowanie (juz po 65zl) kupilam na allegro, nawet cos gratis dorzucili no i po lacznie 3 miesiacach (tyle powinna trwac kuracja) stracilam 14kg, co moim zdaniem jest fajnym wynikiem. Sasiadka, ktorej powiedzialam o BTL tez chudnie sukcesywnie:)

8

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

witam, ja takze zakupilam novo slim. po poczytaniu opini na temat roznych lekow ten wydal mi sie najpewniejszy. moglam go takze zakupic osobiscie a nie droga wysylkowa i potem nie wiadomo co jest w srodku.
zaczynam z waga 84 przy wzroscie 168, wiec to juz jest otylosc spora. jestem zdesperowana i musze chwytac sie lekow...

9

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Dałam się namówić na stosowanie tych tabletek i nie żałuje bo schudłam już 6 kg a nigdy nie przychodziło mi to tak łatwo. Spróbowałam bo pomimo wielu negatywnych opinii cena była stosunkowo niska a  w składzie żadnych cudów. Naprawdę polecam, szkoda, że takie produkty są tak słabo promowane, gdyby nie córa nigdy nie dałabym się namówić.

10

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Jestem w głębokim szoku, że te tabletki są tak skuteczne!! Próbowałam już wszystkiego włącznie z produktami sprowadzanymi z USA a tu się okazało że za niewielkie pieniądze jest fajny produkt. Musze powiedzieć, że opinię są różne ale udało mi się na novoslimie schudnąć 13 kg wprawdzie nie stosowałąm kuracji 3 miesiące a prawie 5 ale efekty są zdumiewające. zrozumie każdy kto boryka się z problemem wagi od dzieciństwa jak ja

11

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Dziewczyny Novoslim naprawdę działa. Wczesniej tez nie wierzylam w te bajki o cudownych środkach odchudzających , jednak poczytałam na forach o tych tabletkach i teraz nie załuje ze spróbowałam, kilogramy poszły w dół, czuję się po nich świetnie , to naprawde działa:)

12

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ada45 napisał/a:

Te tabletki nie działają!!! Łykałam je przez 2 miesiace i ubytek wagi zerowy a na domiar tego nie ograniczają apetytu,wystąpiły bule brzucha, głowy,potworne zaparcia a w końcu alergia (pokrzywka na całym ciele)Moja córka tez miała podobne objawy stosowała 3 miesiące i schudła 1,5 kg.Poza tym opis działania nie został opracowany przez MZdrowia-to nie jest lek.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Dobrze, że nie umarłaś po tym, bo patrząc na "tragiczny" opis powinnaś już nie żyć he he.
A na serio, jak juz oczerniasz dobry produkt, to rób to z głową a nie wypisujesz co ci slina na język przyniesie. Ministerstowo Zdrowia nie jest od popracowywania ulotek. Zanim kupiłam novoslim tez sprawdząłam czy to legalny produkt i kto to produkuje. Przeczytałam tez duzo o jego składnikach (na niezaleznych stronach) i okazało się, że to chyba jedyny tak bogaty skład suplementu jaki można znaleźć w Polsce. Stosowałam kurację novoslim zgodnie z zalecaniami przez trzy miesiące i zrzuciłam 14 kg. Najważniejsze jest to, że mimo upływu roku, nie wystąpił efekt jo-jo. Więc tylko polecać takie produkty.

13

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie ma co liczyć na magiczne tabletki, ani wydawać majątku na porady dietetyka.. który ustali Ci dodatkowo chorernie drogą dietę. Przy odchudzaniu potrzebna jest motywacja i bardzo pozytywne nastawienie smile

Trzeba mniej i zdrowo jeść no i oczywiście ruszać się przy każdej możliwej okazji smile

jakschudlam50kg blogspot com

14

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Naprawdę polecam Novoslim i troszkę ruchu smile ja np ćwicze dodatkowo z Chodakowską 2 x tygodniowo. i jest  Super!! Efekt schudłam w 11 tygodni 13 kg, zajefajnie sie czuję, nie ma jojo. Kupiłam książkę Ewya stronie empiku.  w końcu ktoś napisał jak jest naprawdę, bez ściemy i co robić, żeby zdrowo zjechać z wagą. SUUUpeeer to działa! Novoslim + trenin = EFEKT 1000%, Polecam!!!

15

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nooo ćwiczenia Ewki dają mega efekty- to prawda. Wiem bo sama ćwiczę , mam jednak problemy z trawieniem, przemianą materii i chyba wypróbuje ten novoslim, bo to nie pierwszy raz kiedy spotykam się z pozytywną opinią na jego temat.

16

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

novoslim działa, mysle ze głownie dzięi swojemu naturalnemu składowi , widzę efekty już po miesiącu stosowania. jest extra

17

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

no w kooncuu widzę jakies efekty, po 4 miesiącach morderczej walki, ograniczaniu się w jedzeniu, w miarę regularnych ćwiczeniach, żaluje tylko jednego ze novoslim włączyłam dopiero miesiac temu bo widzę róznicę pomiędzy odchudzaniem bez a z suplementem, mój wynik na dziś to 8 kg w dół. Nagroda? Duzo lepsze samopoczucie i rozmiar niżej! warto smile

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ale naprawdę zastanawiam się po co Wam taka suplementacja?
Nie zdrowiej byłoby zacząć się ruszać i racjonalnie odżywiać?
Po odstawieniu wspomagaczy kilogramy zbyt często wracają.... i to z nawiązką.

19

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Początkowo nie byłam przekonana do suplementacji ale potem namówiła mnie córka.. no i robiłam wszystko zgodnie z zaleceniami Schudłam 10 kg w ciągu trzech  miesięcy także oceniam produkt na 6!

20

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Podobnie ja nigdy bym nie pomyślała że tabletki będą w stanie mi jakoś pomóc. Zaczęłam brać je od momentu regularnego aerobiku dodatkowo zmieniłam nawyki żywieniowe i udało mi się w skali jednego miesiąca shcudnąć jakieś 4 kg . PO całej kuracji jestem 12.5 kg lżejsza i szcześśliwasz Polecam

21

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

jem 4 regularne posiłki dziennie plus przekąska w formie owocu lub warzywka ,fitness albo basen 2-3 razy w tygodniu + NOVOSLIM = 3 TYGODNIE I 3,5 KG  mniej przy moim kiepskim metabolizmie i tendencji do tycia to zadowalający efekt big_smile
Zamawiam kolejne opakowanie bo moim zdaniem warto
NOVOSLIM DZIAŁA  i nie mam żadnych efektów ubocznych
podrawiam

22

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

właśnie zamówiłóam te tabletki jeśli tylko zobacze jakiś efekt dam znać

23

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Muszę powiedzieć, że o tych tabletkach nie słyszałam.
Ja bardziej skupiłam się na tabletkach o nazwie Zielona Kawa.
Są naprawdę bardzo dobre. Schudłam naprawdę sporo. Szczerze mogę je polecić. Jeżeli któraś z was nie spróbowała, to naprawdę warto.
Poczytajcie sobie o nich.
Pozdrawiam! smile

24

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Zielona kawa?  ostatnio sporo czytałama i slyszałam - szukam potwierdzonych opinii. I jak widzę w końcu ktoś spróbował. Trafiłam na stronę o szybkim odchudzaniu: jak szybko schudnąć z zielona kawą - i co Wy na to? jeden głos to jeszcze mało.

25

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja co prawda na sobie nie próbowałam, ale na własne oczy widziałam efekty- moja koleżanka od jakiegoś czas zażywa tabletki z zieloną kawą. Schudła, jednak trzeba zaznaczyć, że zielona kawa to tylko suplement. W niedługim czasie sama zamierzam spróbować, najpierw jednak muszę popracować nad moimi złymi nawykami żywieniowymi:)

26

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Hej, ja mam pierwsze dni za sobą. Wydaje mi się, że jest OK. Co prawda nie spodziewam sie efektów jak z wypowiedzi na stronie internetowej, ale każdy kilogram w dół bedzie super. I od razu napomknę -niestety mój tryb, życia jest taki, że ciężko mi wygospodarować czas na aktywny ruch, a to napewno spowolni proces pozbywania sie nadwagi. Na początek wywalenie z diety cukru i tu już widze mały sukces- łasuch jestem straszny, a od paru dni, razem z zażywanym ekstraktem z zielonej kawy odeszla chjęc na słodycze. Mam nadzieję, że ten trend się utrzyma smile.

27

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Najskuteczniejsza byla wiadomo Meridia, ale juz nie jest w sprzedazy. Dietetyczka polecila w moim przypadku (notorycznie tyje) najmocniejszy preparat bez recepty czyli BTL MEDICA SLIM, do tego mialam diete, ale jej nie przestrzegalam. Efekt przyszedl lepszy niz mozna sie bylo spodziewac... bo schudlam po miesiacu 6kg, po dwoch miesiacach waga pokazywala juz 11kg mniej, a po 3 miesiacach schudlam lacznie 15,5kg i to bez cwiczen. Polecilam to mojej sasiadce i tez stracila kilkanascie kg w pare miesiecy:)

28

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Popieram poprzedniczki. Również jestem z tych niewierzących w działanie magicznych tabletek, ale jak poczytałam w internecie to się skusiłam (a co!). I wiecie co? Naprawdę nie żałuję, może szału nie było ale na pewno mniejszy apetyt i w sumie po 3 miesiącach (korzystałam z promocji na novoslim.net - dają 2+1 gratos) spadło mi 8,5 kg smile I na razie się utrzymuje smile

29

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Dzęki! Kiedyś go szukałam i zapomniałam jak się nazywa - wiedziałam że coś Novo.... ale dalej nie pamiętałam a słyszałam wiele dobrego. Teraz tylko pozostaje zamówić i brać się za siebie smile

30

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Polecam novoslim. Po 2 tygodniach zrzuciłam 4 kg. Spróbujcie, może i na was zadziała. Ja jestem zdumiona, gdyż próbowałam różnych środków i śmiało mogę napisać że novoslim naprawdę działa. Zamòwiłam właśnie trzymiesięczną kurację. Polecam - nie zaszkodzi spróbować. Dla mnie rewelacja!!!

31

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ada45 napisał/a:

Te tabletki nie działają!!! Łykałam je przez 2 miesiace i ubytek wagi zerowy a na domiar tego nie ograniczają apetytu,wystąpiły bule brzucha, głowy,potworne zaparcia a w końcu alergia (pokrzywka na całym ciele)Moja córka tez miała podobne objawy stosowała 3 miesiące i schudła 1,5 kg.Poza tym opis działania nie został opracowany przez MZdrowia-to nie jest lek.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

32

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Jak dla mnie tabletki rewelacyjne:)po 2 miesiącach stosowania spadło mi 5 kg a nie zawsze chciało mi się systematyczne ćwiczyć smile

33

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

idę jutro do apteki kupić Novoslim, mam nadzieję że u mnie poskutkuje smile

34

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

mam takie same odczucia brałam już alli superslima itp ale bezskutecznie... dopiero jak zauważyłam na żywo efekty odchudzania  nowoslimem u mamy postanowiłam spróbować Nawet mój trener na siłowni nie protestował choć normalnie jest przeciwko ale skład jest ok bo same ekstrakty z ziół itp No i jakby nie patrzeć schudłam w jakieś 2 miesiące z 8 kg także polecam

35

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Jak znajoma dietetyczka rozpisała mi dietę dodatkowo kazała łykać Novoslim, który miał dodatkowo przyspieszyć proces odchudzania Tabletki okazały się rewelacyjne nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ale trzeba dodatkowo robić swoje Sprawdziałam i polecam

36

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie znam tych tabletek, brałam przez kilka miesięcy za to foreverslim - tabletki spełniały oczekiwania, chociaż to był bardziej test, który miał pokazać, że to ... daje.
Kurde... ja próbowałam się odchudzać różnymi metodami przez 6 lat, ciągle zero efektu, a wystarczyło brać tabletki?!
Masakra... Człowiek sam wymyśla głupoty i później traci tyle czasu ;/ Brak słów ;/

37

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

nie no same tabletki to ci na pewno nie pomogą ruszać się trzeba Ale na pewno pomagają ja jestem zachwycona i chętnie podziękowałabym producentowi za to że w końcu wyglądam tak jak chce Możesz spróbować tego Novoslimu bo jest tani w porównaniu do pozostałych suplementów

38

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

karolina001 napisał/a:

idę jutro do apteki kupić Novoslim, mam nadzieję że u mnie poskutkuje smile

w aptece ich nie dostaniesz są dostępne tylko przez internet
Na początku też nie byłam pewna ze względu na to że nie widziałam ich w sklepach ale jak przetestowałam wszystkie "aptecznie" i "rossmanowe" specyfiki to zrozumiałam że nie ma to większego znaczenia a reczaj chodzi o lobby farmaceutyczne

39

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

noooo a myslałam że to ja dostaję już jakiejś paranoji bo też zauważyłam że chudnę po Novoslime! pierwszy raz Ciekawe jakie będą efekty po 3 miesiącach A co z efektem jo-jo ktoś coś wie??

40

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Fakt, trzeba się ruszać, no i rozsądnie jeść. Od kuracji minęło dużo czasu, a u mnie jak na razie, cały czas udaje się utrzymać tą samą wagę.
Nie powiem, że przyszło to łatwo, ale pewnie bez foreverslim nigdy bym nie schudła. Najważniejsze jest dla mnie to, że jak na razie efekt jest trwały.
Liczę, że już nigdy nie będę musiała się odchudzać - zamierzam po prostu zdrowo podchodzić do życia.

41

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

I bardzo dobrze. Ja stopniowo zmieniam przyzwyczajenia i nie jest to takie łatwe jak się wydaję i też zdecydowałam się na Novoslim. Zobaczymy czy coś z tego bedzie..

42

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

czy ktos zwas powtazał kuracje z novoslim bo ja je brałem te tabletki skonczyłem kuracje w lutym i nie zauwazyłem skudkuw ubocznych bez efektu jojo waga się  utrzymuje chce jeszcze zucic do 5 kg po jakim czasie ktos zwas powtarzał kuracje

43

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie wiem jak działają te tabletki, nie stosowałam ich. Tabletki wybrałam po rankingu tabletek, foreverslim było na pierwszym miejscu i dało fajne efekty.
W zasadzie to na tych tabletkach straciłam całą nadwagę, którą próbowałam zrzucić przez kilka kolejnych lat. I udało się to dopiero na tabletkach?
Śmieszne? Może i tak, ale prawdziwe.

44

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Brałam Novoslim w tamtym roku zamierzam stosować  i w tym. Sporo stresów w pracy i napięta sytuacja rodzinna sprawiła, że troche się zaniedbałam ale w tamtym roku udało mi się zrzucić bez zbędnej katorgi więc myślę że teraz też nie będzie gorzej. Jestem wdzięczna producentowi za  Novoslim bo ułatwia on proces odchudzania i można uniknąć niepotrzebnych frustracji

45

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja wybierając tabletki na odchudzanie wahałam się między Foreverslimem a Novoslimem.Padło na Foreverslim po miesiącu jestem zadowolona z efektów jakie już osiągnęłam.Ale gdyby efekty były kiepskie przerzuciłabym się na Novoslim.

46

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Zanim zakupiłam Novoslim poczytałam trochę opinii, wiele było negatywnych ale ze względu na to że był to najtańszy produkt zaryzykowałam i nie żałuję. Jestem w trakcie 2 - ego miesiąca kuracji odchudzającej i schudłam już 6 kg a co największe jest to przyjemny dla mnie czas bo chodzę na joge i jem dużo zieleniny, nie musze się już katować

47

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

novoslim to ściema jakiej w życiu nie widziałam  kupiłam na 3 miesiącce i do dupy,!!!!!!! naciągacze 150Zł dałam i ktoś zarobił za to gówno!!!!! nie kupujcie tego - lepszy jest ocet winny,lepszy efekt-serio!!!! Uwaga oszustwo ten novoslim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

48

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

quantic napisał/a:

Zanim zakupiłam Novoslim poczytałam trochę opinii, wiele było negatywnych ale ze względu na to że był to najtańszy produkt zaryzykowałam i nie żałuję. Jestem w trakcie 2 - ego miesiąca kuracji odchudzającej i schudłam już 6 kg a co największe jest to przyjemny dla mnie czas bo chodzę na joge i jem dużo zieleniny, nie musze się już katować

  ALE KŁAMSTWO!!!!!!! NIE JEST TANI ANI SKUTECZNY!!! CHYBA PRACUJESZ W TEJ FIRMIE I SAMA SOBIE JĄ REKLAMUJESZ-DOBRE!!! CHWYT REKLAMOWY-ZAJEBISTY!!

49

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

NIE KUPUJCIE TEGO!!!!!!!!!!!!!! ŚCIEMA TOTALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

50

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Hehe... a co robiłyście? Ja chudłam przy innych tabletkach - foreverslim. Rozumiecie o co w ogóle chodzi z tabletkami?
One mają pomagać - nie zrobią wszystkiego za was. Jeśli nie będziecie pilnowały diety, nie zmienicie stylu życia, to nigdy trwale nie schudniecie!

51

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Też sama się sobie dziwiłam że zdecydowałam się na Novoslim bo nie wierzę w takie cuda ale faktycznie jest większa mobilizacja z nim i zmniejsza łaknienie zobaczymy co z tego będzie

52

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Skusiła mnie cena i się nie zawiodłam. Wcześniej stosowałam acai berry ale efektów nie odnotowałam żadnych. Po Novoslimie początkowo pojawiło się upragnione uczucie sytości a później już z górki. polecam suplement

53 Ostatnio edytowany przez maria35175 (2015-02-08 11:08:00)

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 20 kg i 15 cm w pasie.

54

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

hej, czy ktoś wiec coś na temat legalności tych tabletek? co kolwiek? dlaczego producent nic nie pisze na opakowaniu, np: numer pozwolenia, atestu lub patentu. łykam je od dwóch dni i jedynie co mogę pwiedzieć, że faktycznie mniej chce mi się jeś i więcej robić, ale trochę boli mnie głowa i mi niedobrze. nie  wiem czy to coś współnego.
niestety producent nie odbiera telefonu.

55

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Cześć
Ja właśnie zaczynam kuracje z Novoslim mam dużą nadwagę  bo zostało mi sporo po ciąży sad pomimo że dużo spaceruję moja waga stoi w miejscu mam problem z syndromem leniwego jelita wiec tym bardziej jest mi ciężko schudnąć.Zaczynam z waga aż wstyd się przyznać 116kg do tego będę stosować się do ich diety 1000kc i sporo spacerów z moim synkiem ,zobaczymy czy 3miesięczna kuracja pomoże, bede was na bieżąco informować o przebiegu mojego odchudzania. 3majcie kciuki smile

56

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

a wiec zaczeło sie jak narazie biore 3dzien ale zadnych nie pożądanych objawów nie ma bo ponoć może występowac bol glowy czy zoladka jak narazie jest dobrze

57

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja mam niestety IBS-a i bałąm się że tabletki jeszcze bardziej podrażnią moje jelita a okazało się że jest ok. Także polecam skoro mi nie zaszkodziły to nikomu nie zaszkodzą;p

58

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Witam,
stosuję Novoslim miesiąc, zużyłam już 1 całe opakowanie, mam jeszcze 3.... i nie schudłam ANI 1 GRAMA! Nie miałam zamiaru zrzucić dużo, mój cel to ok. 5 kg (mam 169 cm, ważę 62 kg, chciałam ok. 57..)Nie stosuję żadnej drakońskiej diety to fakt, jednak nie obżeram się i wydaję mi się że nie jem dużo (śniadanie: pół kromki chleba z wędliną i np.pomidorem, II sniadanie - miseczka 200ml musli z mlekiem 2%, obiad np. łyżka ryżu/ziemniaków + ok 100 g mięsa gotowanego/smażonego/pieczonego + jakaś surówka, kolacja - nic lub znów jakaś kanapka - łącznie ok.1500kcal). W pracy siędzę, ale chodzę 2 x dziennie na 20 min spacer z psem, 1 x w tyg basen, 2x w tyg jakieś samodzielne ćwiczenia (brzuszki, nożyce itp..) ok. 25min. Ja nie wiem co się ze mną dzieje.... czy to wina mojego organizmu czy ten cały Novoslim to po prostu pic na wodę i nic nie daje. Dodam, że nie mam żadnych problemów z tarczycą czy cukrem... Novoslim to chyba tylko zwykle cukierki nie przynoszące żadnych efektów, a te  wszystkie pozytywne opinie to tylko pakiet wykupiony u firmy marketingowej....

59

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Może powinnaś najpierw się przebadać.. ja zawsze byłam grubsza pomimo tego że ćwiczyłam jak szalona Dopiero po latach zrobiłam prywatnie badania hormonalne ( duże koszta;/) i się okazało że mam problem z nadnerczami stąd mój ciągły przyrost wagi pomimo intensywnych ćwiczeń. Teraz wiem że bez badań ani rusz bo nawet najlepsza dieta może być nieodpowiednia dla ciebie

60

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie znam produktu, nie testowałam, ale brałam foreverslim i faktycznie pomagało. Zdecydowana większość środków z jakimi miałam do czynienia nie dawało kompletnie nic.
Tutaj był również ruch, zmieniałam systematycznie dietę, a dzięki temu wracałam do wagi właściwej. I właśnie taki był mój cel.

61

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Novoslim są najbardziej sprawdzone, testowałyśmy z koleżankami i efekty były rózne od 5 do 11 kg mniej czyli jak widać wszystko zależy od organizmu, przemiany materii itd Starałysmy się jeść mniej więcej to samo ale wiadomo każdy ma inny tryb życia Ja bym zaryzykowałam na waszym miejscu z tym novoslimem bo jak nie zadziala to wcale nie takie wielkie pieniądze a mi np. pomógł i co najlepsze trzymam stałą wagę do dziś także podzięki dla producenta

62

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

tez tak sadze Próbowałam kiedys szejków z herbalifu i choc stosowałam zasady jakie zalecał producent to niestety nic z tego.. a po Novoslimie ruszylo cos tylko ja leń jestem straszny jak mam się ruszać ale mama moja schudła 9 kg

63

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

tak a propo odchudzania to zainteresujcie sie weganizmem , ja wprawdzie nie potrafię zrezygnować z jajek ale choć uwielbiam sery odkąd ich nie jem sporo udało mi się zrzucić i czuje się duzo lepiej , teraz czekam na świeze pomidorki itd A co do novoslimu to brałam kiedys i pozytywnie go wspominam szczególnie że wtedy udało mi się pierwszy raz zakończyć moje strarania sukcesem 9 kg mniej

64

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Kolega z pracy schudł nie do poznania odkąd jest weganinem. Ja bym z serów nie mogła zrezygnować ale jeśli macie problemy z grzybicą w różnej postaci to radzę zrezygnować z nabiału bo grzybki go uwielbiają
Każdy musi znaleźć dietę odpowiednią dla siebie i tyle nie ma jednej recepty a niestety żeby ją znaleźć trzeba testowa c i szukać Biorąc Novoslim ograniczyłam kalorie do 1500 kcal dużo warzyw i kasz i jestem 9 kg lżejsza i piękniejsza naturalnie ;p

65 Ostatnio edytowany przez sandra (2014-03-14 09:39:49)

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie wiem nie stosowałam i nie wiem czy bym się przekonała do nich.

Witam. Ciekawy Blog o Biżuterii www.anka-bizuteria.pl
Coś o mnie - Lubie słodycze - niestety.

66

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

brać powinny tylko te osoby które są zdeterminowane żeby schudnąć i robią coś w tym kierunku zmieniają dietę na mniej kaloryczną ruszaj się itd a nie baby które sądzą że łykając tylko tabletki zrzucą 20 kg .. no bez przesady

67

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja brał  te tabsy i stowałam ich diete 1000kc i co i duuupa moż jechałam z 2kg i to nie na tabletkach tylko pewnie na samej diecie

68

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.. ja bez Novoslimu nie dałabym rady  a wiem to na pewno bo tylko razy próbowałam i dopiero z supleementacją zaczął się proces odchudzania ale fakt faktem że nie od razu dopiero po miesiącu tj. pierwszym opakowaniu zaczęłam widzieć różnicę  i co ważne lepiej się czuć a potem to już z górki:) teraz ważę prawie 10 kg nowy człowiek prawie:) tak się czuję

69

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

wiecie co mi Novoslim pomógł bardziej w tym kontekście że poruszył mój metabolizm, wcześniej miałam problemy z zaparciami i wzdęciami gastrolog przepisał debertin ale nie działało to korzystnie na mnie
a tu się okazało że Novoslim świetnie mi to wyregulował Teraz juz się nie odchudzam ważę ok 54 kg przy 166 i jest ok ale zamówiłam znowu novoslim biorę go mniej niż w kuracji odchudzającej bo znowu mam ten sam problem.. a jem tyle błonnika dziwne to A wizyta u gastrologa na nfz za 4 miesiąca masakra

70

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Bo tak właśnie działają tabletki - poprawiają przemianę, u mnie foreverslim wywołał również znacznie mniejszy głód i w zasadzie dzięki temu waga tak szybko zleciała. Nie oczekujcie od tabletek  że same wykonają za was całą pracę. Musicie o to same zadbać - jedynie wtedy schudniecie, i to trwale schudniecie. W innych przypadkach na trwałą utratę wagi po prostu nie ma szans.

71

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

no tak tylko że ja np. na lepszą przemianę materii stosowałam błonnik czy ocet jabłkowy ale to działało na mnie raczej rozwalniająco;/ i nie mogłam sobie na to pozwolić a Novoslim jakoś tak fajnie wszystko wyregulował, zero nieprzyjemnych niespodzianek

72

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

skoro tak jest to jesz za mało błonnika więcej warzyw pij siemię laniane mi na maxa pomogło szczególnie jak na noc wypiłam taką miksturę
ale to prawda Novoslim jest pod tym względem bardzo dobry, ja się nikomu nie przyznawałam że go biorę dopiero jak schudłam to powiedziałam;p a teraz wszyscy go stosują

73

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

też się wkurzam że natrafiłam na Novoslim tak późno bo straciłam tyle czasu i pieniędzy a przede wszystkim tyle frustracji a jak szukałam przed rokiem to dziwnym trafem w rankingach itp nie było w ogóle mowy o novoslimie tylko cała reszta, która zalicza się do nieskutecznych

74

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Odradzam, zobaczcie - suplementy.gis.gov.pl/suplementy.php?suplement=novoslim&postac=&rekordy=20
Czy to czasami nie oznacza, że te tabletki są sprzedawane w Polsce nielegalnie? Nie zostały dopuszczone do obrotu?

75

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

oj to chyba jakieś bzdury Tabletki już tak długo istnieją na rynku i wiele osób je rekomenduje ja właśnie w taki sposób się na nie na szczęście natknęłam Profesjonalna obsługa jeśli chodzi o sklep można nawet zasięgnąć informacji telefonicznej co notorycznie robiła moja mama ;p

76

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Witam wszystkich od tygodnia biorę novoslim narazie nic sie nie zmieniło apetyt jaki byl taki jest ,ale mam inny problem od dwuch dni pojawily mi sie na dekoldzie czerwone swędzące chrostki czy ktoś też po tych tabletkach miał takie coś??

77

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

To ciekawe.. ja brałam Novoslim właśnie dlatego że mam AZS i wszystkie inne specyfiki mnie uczulały, nawet tabletki ziołowe wspomagające pracę jelit. Musisz odstawić i zobaczyć czy będzie poprawa czy coś innego cię uczula

78

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Słuchajcie dziewczyny biorę Novoslim od miesiąca i widzę taką różnicę jestem w szoku! długo się zastanawiałam nad zakupem bo opinię były różne a w chwili obecnej wydaję wystarczająco dużo na składniki do diety i nie chciałam niepotrzebnie wydawać pieniędzy ale skusiły mnie pozytywne opinie i jestem na maxa zadowolona Wczoraj się ważyłam i mam już 3,5 kg mniej jeśli tak dalej pójdzie to kupuję na te wakacje pierwszy raz w życiu ładny skąpy strój big_smile
A co do poprzedniczek to nie mam żadnych skutków ubocznych wszystko w najlepszym porządku smile

79

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Najlepiej wydane pieniądze w całej mojej historii odchudzania. Nic dodać nic ująć . Polecam

80

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Co uważam? Uważam, że branie czegoś takiego to zwyczajne niszczenie sobie zdrowia, przecież to nie jest legalnie sprzedawane w Polsce, produkt nie został dopuszczony do sprzedaży, zobaczcie - suplementy.gis.gov.pl/suplementy.php?suplement=novoslim&postac=&rekordy=20 Czy macie świadomość tego, że chcecie kupić coś, co jest sprzedawane na lewo?

81

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Chyba musiałaś coś pomylić, gdyby nie był dopuszczony do sprzedaży nie mógłby być przecież dystrybuowany na tak szeroką skalę Nie rozumiem dlaczego ludzie wypowiadają się na tematy na które nie mają zielonego pojęcia..
a co do zdrowia ja zanotowałam same pozytywy 10 kg mniej, lepsze samopoczucie a tym bardziej zdrowie uwielbiam ten Novoslim

82

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie kumam po co ludzie piszą takie bzdury jak się nie znają na temacie jakby nie były legalne to by nie można ich sprzedawać na tak szeroką skalę jaka jest internet i od tyle lat Mało tego żeby się upewnić czy to nie jakiś bubel dzwoniłam żeby wybadać teren i bradzo rzeczowa obsługa

83

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Po co tak kłamiecie? Macie wyżej podany link do polskiego urzędu gdzie zgłaszane są suplementy - nikt nie sprawdził tego produktu przed rozpoczęciem sprzedaży w Polsce, pewnie mają siedzibę gdzieś za granicą, a sprzedają przez internet.
Odradzam - nie jedna osoba miała problemy po tabletkach sprzedawanych na lewo.

84

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Mi pomogły i czułam się po nich świetnie a batalię z wagą prowadziłam całe życie dopiero Novoslim poskutkował i jestem temu bardzo wdzięczna Firma która go produkuje jest zarejestrowana we Wrocławiu,jest informacja na stronce

85

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Schudłyście dzięki diecie i cwiczeniom a nie dzieki tabletkom smile

86

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Skoro we Wrocku, to czemu tabletki nie są sprzedawane legalnie? Bardzo to dziwne i radziłabym raczej unikać.
Albo ewentualnie wysłać zapytanie do GIS - czemu tabletki są w obiegu, skoro nie ma ich w bazie zatwierdzonych suplementów?

87

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

No ja ograniczyłam kalorie podczas brania Novoslimu ale wcześniej byłam na bardziej drastycznych dietach i zawsze co udało mi się zgubić to i tak wracało z efektem jo-jo więc obserwując swoje ciało widzę że jakaś zasługa tabletek jest.. zadowolona jestem bardzo i mimo wszystko polecam Mąż też się wkurzał że biorę tabletki ale jak zobaczył efekty a przede wszystkim moje zadowolenie to dał sobie spokój wink

88

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

właśnie to nie jest takie łatwe. Zazwyczaj wypowiadają się osoby które takowego problemu nie mają a jest to problem jeśli zdrowo się odżywiasz a mimo to masz nadwagę i związany z tym dyskomfort
Chyba też spróbuję Novoslimu można spróbować lepiej to niż użalać się nad sobą

89

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja probowalam Novoslim w ubieglym roku, kupilam tez slimette, i bylam zniesmaczona, ze waga wogole nie drgnęła:(

90

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Zdecydowanie zostawcie te Novo cos tam i slimtette i tym podobne. Ja probowalam wszystkiego i najlepszy dla mnie byl ForeverSlim. Schudłam 11 kg w dwa miesiace. Bez wiekszego wysyilku i w koncu skutecznie a nie wirtualnie i w ciemno. Dla mnie tez liczy sie ze produkt jest zarejetsrowany w Unii, a nie cuda bez zadnych certyfikatow itd. Zdrowie najwazniejsze.

91

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja wyzdrowiałam jak schudłam bo w końcu poczułam się ładnie.. i to za pomocą ćwiczeń i Novoslimu Według mnie tabletki same cudów nie zdziałają trzeba się przyłożyć

92

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Teraz zuper pora na odchudzanie bo pogoda aż zmusza do spacerów itd więc postanowiłam przejść na dietę i wypróbować jakiś suplement. Poszukałam trochę informacji i padło na Novoslim Jeśli chodzi o moje wrażenia to muszę powiedzieć że na początku miałam mieszane uczucia ale po 2 tygodniach zaczęłam zauważać różnicę po miesiącu weszłam na wagę i 2,5 kg mniej. Teraz jestem w połowie drugiego opakowania i jedyne co mogę na razie powiedzieć to że moja przemiana materii jest lepsza co niezwykle mnie cieszy bo mam już dosyć siemienia i probiotyków Zobaczymy co będzie dalej, obawiam się że nie będzie to 12 kg ale z 7 jakby się udało zrzucić byłabym zadowolona

93

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ja się w ogóle niczego nie spodziewałam ale przez mój zakupoholizm internetowy nabyłam Novoslim;p no i tu wielkie zaskoczenie! 7 kilosów tak o! polecam

94

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie ma co ryzykuje , tyle pozytywnych opinii a jak nie zadziała to trudno trzeba sparwdzić

95

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

też zamówiłam wakacje się zbliżają a tu taki brzucholec..grrrrrr i brzuszki dziennie rano bo inaczej tego nie widzę

96

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Słuchajcie stosuję już 2 miesiąć i jest już.. 6 kg mniej No czuję się po prostu kapitalnie jak nowo narodzona
Zawsze wzbraniałam się przed sztucznymi suplementami ale spróbowałam w końcu i żałuję że tak długo zwlekałam\
Jakoś tak łatwiej po tym Novoslimie apetyt nie taki ogromny i lepsza przemiana materii jestem naładowana tak energią że wiem że uda się zrzucić jeszcze kilka smile

97

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Novoslim są świetne, ze wspomagaczy polecam jeszcze błonnik choć jak się bierze Novoslim to wystarczająco porusza przemianę materii

98

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Myślałam że to kit ale spróbowałam od siostry i jest super, biorę drugie opakowanie i już 6 kg mniej smile

99

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

A u mnie skuteczne okazało się branie Foreverslimu.Cena tabletek podobna tyle tylko że Foreverslim jest legalnie dopuszczony do obrotu a o Novoslimie nie mogłam nic znaleźc w GIS dlatego zdecydowałam się na Foreverslim wolę mieć pewność że biorę produkt oryginalny .

100

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Gdyby nie był dopuszczony do rynku nie mógłby być tak popularny i od tylu lat na rynku.. ludzie stosowałam go i byłam bardzo zadowolona i przede wszystkim żadnych efektów ubocznych w przeciwieństwie do suplementów które kupiłam w sklepie dla kulturystów ciągłe mdłości i biegunki MAło inwazyjny jest ten Novoslim co jest jego ogromnym plusem a przy tym świetnie działa

101

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ja właśnie skończyłam 3 opakowania i jestem zadowolona jak nigdy Schudłam 12 kg i sama nie mogę siebie poznać, czuję się doskonale smile
Nie wiem skąd te opinie ja uważam że producentom takim jak ten od Novoslimu to tylko dziękować bo w końcu udało mi się osiągnąć upragniony cel, oczywiście ćwiczyłam przy tym i byłam na diecie ale tabletki świetnie wspomagają proces odchudzania co widać jak na dłoni

102

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

też rozpoczęłam walkę i Novoslim świetnie mi w niej pomaga jestem po 2 tygodniu stosowania a już czuję jakiś taki przypływ energii i lepsza przemiana materii Jutro w pracy wejdę na wagę to zobaczymy smile ale jestem pozytywnie nastawiona

103

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

też używam i jestem usatysfakcjonowana, przede wszystkim jest to pierwszy suplement po którym nie mam żadnych problemów jelitowo żołądkowych
po innych niestety miałam na zmianę zaparcia i biegunki masakra jakaś taki syf musiał to być

104

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie ma mocnych na Novoslim na błonniku schudłam może ze 3 kg na Novoslimie w ciągu miesiąca tyle ja tam go lubię i tyle

105

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

a powiedzcie mi jak maksymalnie długo można brać Novoslim, bo skoro na każdego działa inaczej to np czy kuracja może trwać 5 miesięcy czyli 5 opakowań?

106

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Foreverslim to jest to co odmieniło mi styl bycia. Po pierwsze odchudza, oczywiście w połaczeniu z dietą i ćwiczeniami. Pozwala opanować chęć podjadania, a to wyrabia pozytywne zachowania już po kuracji. Sprawia to, że nie mam efektu jojo i nie muszę dalej bardzo mocno na to pracować.

107

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

xxxccy napisał/a:

a powiedzcie mi jak maksymalnie długo można brać Novoslim, bo skoro na każdego działa inaczej to np czy kuracja może trwać 5 miesięcy czyli 5 opakowań?

Kuracja powinna niby trwać 3 miesiące ale u mnie zaczęło się coś dziać z opóźnieniem więc przedłużyłam do 5 miesięcy i osiągnęłam swój cel czyli 11kg i wagę 56 kg Nie widziałam żadnych skutków ubocznych więc kontynuowałam dłużej i jest git.polecam

108

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Najlepszy jest Novoslim! siostra brała i wygląda cud malina bo po dziecku nie potrafiłą zrzucić kilogramów dopiero Novoslim pomógł

109

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ciąża i jej konsekwencje.. podczas ciąży chodzilam na jogę i generlanie mialam się super ale już po też zostały mi zbędne kilosy a później to już niestety nie ma czasu na dodatkowe zajęcia Kupiłam też novoslim bo babeczki ze szkoły rodzenia mówiły że faktycznie przyśpiesza spalanie biorę dopiero parę dni więc nie mogę wiele o nim powiedzieć zobaczymy jakie będą efekty po miesiącu no i bieganko od dziś wieczora Tęsknie za swoim ciałem;/

110

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Grunt to zmienić podejście wiem bo przechodziłam to wielokrotnie i za każdym razem wychodziło cos nie tak Teraz wiele rzeczy zrozumiałam i nauczyłam się akceptować pewne rzeczy a nie przerabiać tego na złość Co sądze o Novoslimie? tani, skuteczny, przyśpiesza faktycznie spalanie chyba jeden z lepszych na rynku ale bez odpowiedniej motywacji i diety to się niewiele zdziała albo zdziała jedynie na chwilę czyt. parę miesięcy
Swoją kurację rozpoczęłam 2 lata temu i zaczęłam własnie od oczyszczenia swojego organizmy ( wg Moritza) później lekka dieta i ćwiczenia jak przyszła frustracja kupiłam Novoslim i ruszyło i tym samym ważę e swoje ukochane 56 kg:)

111

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ciężko jest mieć super nastawienie jak żadne z ubrań nie pasuje bo wszystko za małe;/ mam już doła może powinnam spróbować tego Novoslimu..

112

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Wiadomo, że początek jest najtrudniejszy i mobilizacja ale trzeba od czegoś zacząć Zaczęłam stosować suplement dopiero jak w krew weszły mi ćwiczenia bo bez tego byłoby bezsensu
Wykluczyłam pieczywo, węglo.proste, tylko białko i warzywa do tego Novoslim i wchodzę w ubrania z czasów liceum:)

113

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Suplementy, suplementy...ćwiczyć! samo się nie zrobi:)

114

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

bieganie jest super Polecam! może na początku ciężko się zmobilizować ale jak się człowiek wkręci to oprócz wagi poprawia się też samopoczucie naprawdę
ale co kto lubi w każdym bądź razie bez sportu nie ma opcji suplement to jedynie dodatek ze swojej strony mogę polecić Novoslim stosowałam też błonnik ale z mniejszym powodzeniem Pozdrawiam

115

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Suplementy tylko w połączeniu z ćwiczeniami i dietą, wtedy można uzyskać zdrowy efekt. Ja ćwiczę i wspomagam się omega3. Trzeba brac je codziennie żeby był efekt. Tak jak ze wszystkim, dietą i sportem musi być reguralność. z dietą i bieganiem walcze ze sobą w kwesti systematycznośći, a w pryzpadku witamin mam przypominajkę, jaką ściąganełam ze stronki  moje-leczenie, MAcie taką, polecacie podobne gadzety?

116

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Wolę stare sposoby rozklejam karteczki wszeędzie aczkolwiek moim najwiekszym problemem jest systematyczność szczególnie jeśli chodzi o uprawianie sportu czy ćwiczeń nie chcę mi się po prostu czasami i motywacja spada Ale zaczęłam teraz brać Novoslim trzymam dietę, chodzę na fitness ale to dopiero pierwszy miesiąc póki co czuje się mentalnie lżej i parę centów zgubiłam w biodrach

117

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Novoslim jest spoko, też w celu mobilzacji stosowałam różne suplementy a jak się okazało tylko niepozorny Novosolim okazał się skuteczny, ja jednak nie stosowałam zaleceń tylko opracowałam dietę dla siebie bo 1200-1300 kcal to dla mnie męka i udało się ::))

118

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

1200 kcal to trzeba być chudym;p przy moim trybie życia to naprawdę mało dlatego uważam że dieta i ćwiczenia muszą być dopasowane indywidualnie Wydać te parę złotych na dietetyka i próbować mi w mobilizacji pomagała siostra bo odchudzałyśmy się w tym samym czasie i pilnowałyśmy się no i Novoslim, jedne z najlepszych suplementów przyśpieszających spalanie i nawyk picia wody do małych buteleczek przelewać i pić jeszcze raz pić skóra od razu lepsza i bardziej nawodniona

119

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Zgadzam się z wami, macie racje. Z innej beczki, ostatnio słyszałem, że mają jakąś apkę wypuścić gdzie będzie można lekarza umówić przez telefon, Polekarza.pl czy coś w ten deseń, jeśli ktoś coś słyszał to dajcie znać, przydatne się wydaje. Albo może już istnieje taka aplikacja?

120

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Jestem po pierwszym miesiącu stosowania Novoslim'u i choć ubyło mi tylko 1,5 kg to jest super. Od 2 lat chodzę codziennie na spacery 1h, od maja nie jadam po 19.00, stosowałam linea (zero efektu), drenafast (3 butelki pod rząd - apetyt spadł, ale waga nie) + chili fat burner (dawka 3x - ciut lepiej z metabolizmem) + acai berry (nic!) i spadłam 1kg! Dopiero po ok. 2 tygodniach stosowania Novoslim'u zdecydowanie poprawiła mi się przemiana materii i jest lepiej o te 1,5 kg (czyli w sumie 2,5). Dołożyłam do tego 10-20km roweru i pomalutku pojawiają się mięśnie, a tłuszczyk znika. Ze względu na praktycznie zerowe rezultaty wcześniejszych ćwiczeń i diety muszę uznać, że to zasługa tego właśnie preparatu. Zobaczę, co będzie dalej:-)

121

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

novoslim jak na razie jest najlepszym suplementem z jakim miałam doczynienia w ogóle a sporo ich przerobiłam.. jedyny po którym efekty są widoczne gołym okiem, tabletki umożliwiły mi zrzucenie balastu w postaci 9 kg więc nie miało A swoją drogą ruch to podstawa bo nie tylko szybciej spalasz ale i ładna sylwetka się robi, nawet takie nie pozorne spacery a tyle dają zawsze można znaleźć na to czas

122

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie wiem co jest nie tak albo ze mną albo ztymi tabletkami.Dzisiaj skończyłam opakowanie tych tabletek i raptem schudłam az kilogram.Uważam że nie potrzebnie wydałam tyle kasy lepiej bym zrobiła jak by udała się do dietetyka.Dla mnie strata pieniędzy i czasu.

123

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ale ja po pierwszym opakowaniu też miałam zaledwie od 1,5 mniej a po drugim już 3,5 tak jakby dopiero zaczęło działać po miesiącu, suma sumarum schudłam 8 kg więc nie mam co narzekać;)

124

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Ja się zawiodłam liczyłam na większy spadek wagi.Zresztą na stronie producent obiecuje znacznie większy spadek wagi.Powiedzmy sobie szczerze że co to jest 1,5 w ciągu miesiąca tyle udało mi się schudną na samej diecie bez żadnego wspomagania.

125

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Przy sporym wysiłku chudłam 1,5 bez niczego, jak brałam Novoslim chudłam 3,5 kg w skali miesiąca więc różnica dla mnie diametralna

126

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Mam podobne doświadzcenia waga zmienia mi się bardzo szybko i nie mam problemów ze zrzuceniem na Novoslimie jednak idzie mi to dwa  razy szybciej

127

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Właśnie skończyłąm kurację z Novoslimem i jestem bardzo zadowolona, 9,5 kg mniej trzy miesiące drobnych wyrzeczeń ale opłacało się teraz tylko szukam tanich lini lotniczych żeby zrobić sobie nagrodę smile

128

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

No muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona. Po diecie kopenhaskiej udało mi się zrzucić jakieś 6 kg, ale za długo nie utrzymałam wagi pomimo dużych starań. Nie jestem zwolenniczką suplementacji ale któraś próba z rządu to postanowiłam spróbować, padło na Novoslim bo miał sporo pozytywnych opinii i akurat kuracja była na promocji. Pierwszy miesiąc- efekty znikome, jakieś zmiany drobne w postaci zmniejszenia apetytu i takie tam ale po drugim miesiącu już z górki smile
4 kg potem kolejne 4 i w konsekwencji mam 10 kg mniej i jak na razie nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić:)

Pozdrawiam

129

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

na novo schudłam jakieś 9 kg, nie znam łatwiejszego i skuteczniejszego sposobu

130

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ja przez miesiąc 3 kg muszę zamówić jeszcze ze 3 opakowania? może ma ktoś na sprzedaż ?

131

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

są w promo teraz zamawiałam za stówkę 3 opakowania, w sumie mogłam kupić więcej i opchnąć znajomym ;p

132

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Nie wiem skąd te negatywy, ja byłam wcześniej na kapuścianej, stosowałam therma-line, cuda nie widy, i nic nie przynosiło efektów, a chciałam jedynie zrzucić trochę kilogramów po ciązy, nawet nie wrócić do stanu sprzed ciąży, bo podobało mi się, że nabrałam trochę ciała " kształtów" ale tylko trochę. Znajoma z pracy brała Novoslim i jak tak obeserowałam to faktycznie widziałam różnicę, no i pomyśałam , że spróbuję choć po wcześniejszych doświadzceniach byłam żle nastawiona. A tu się okazało że ten Novoslim to naprawdę niezłe cacko, i teraz wyglądam super , nie wiem skąd ten jad w ludziach bo ja to jestem bardzo wdzięczna za te tabletki

133

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

W moim przypadku jedynym sposobem na zrzucenie był sport sport i jeszcze raz sport , brałam też w trakcie Novoslim, i czułam się po nim ok bo raz że przyśpieszał przemianę materii to dodatkowo a dwa miałam więcej powera do ćwiczeń ale to pewnie kwestia guarany i takich tam ale jest ok ale mówie wam dziewczyny nic nie daje takich efektów jak porządna harówka big_smile

134

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

ale ponoć bieganie w cale nie jest takie dobre;p natłok informacji nie wiadomo jak się za to zabrać wszystko a Novoslim treż zakupiłam czekam na przesyłeczkę

135

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

taa bieganie nie jest dobre, lepiej siedzieć w domu przed telewizorem i opychać się chipsami Tak na pewno schudniesz, gwarantuję CI! Novoslim jest dobry ale trezba go spomagać odpowiednio a raczej powiedziałabym uaktywnić żeby miało się jak spalać mi się udało 9 kg, ale lekko nie było

136

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

Jakich teorii to ludzie nie wymyślą, żeby tylko nie ruszać swojego cielska big_smile u mnie to było kliczem Zacżełam ćwiczyć zaczęłam chudnąć , brałam też Novoslim i byłam zadowolona ale trudno mi oszacować ile schudłabym bez niego

137

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

novoslim jest najlepszy, przetestowany przez wiele osób, ja się natknęłam w internecie, normalnie nie ufam tego typu rzeczom bo sama kiedyś pracowałam jako przedstawiciel handlowy ale spróbowałam od koleżanki której  zostało jedno opakowanie i byłam w szoku 100 razy lepsze niz koktajle herbalajfa i cały ten syf

138

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

sądzę że jest to najlepszy w chwili dostepnej produkt Mieszkając w londynie wypróbowałam wiele środków i wydałam niepotrezbnie sporo funtów
Potem siostra wysłąła mi Novoslim bo sama odchudziła się na nim 8 kg , mi się udało aż 10
Prosze mi wierzyć wypróbowałam wiele środków ale ten przynosi naprawdę niezłe efekty

139

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

jestem usatysfakcjonowana, tabletki działały, tak jak pisało na opakowaniu, nie wiem skąd te negatywy, bo mi pomogły i to bez specjalnej roboty
Pozdrawiam Renia

140

Odp: Co sadzicie o Novoslim?

to tak jak u mnie, basen novoslim lekka zmiana żywieniowa ( nigdy nie jadłam źle tylko za dużo ) i w ciągu jakieś 4 miesięcy schudłam 10 kg także nikt mi nie powie że jest to niemożliwe