1

Temat: POMOCY! Tyję na diecie...

Witam forumowiczów szukam wsparcie w miejscu myślę poważniejszym niż co niektóre forum internetowe. To miejsce mi się spodobało... .
Od początku. Nigdy nie miałam nadwagi, mam typ budowy "jablko", jeśli już miałam nadwyżkę kg to max 4-5 kg i zrzucałam je w ciągu 1 ms ograniczając węglowodany (ziemniaki, kasze, pieczywo, ryż etc). Nigdy nie miałam kłopotów, aby potem wage utrzymać... . Jednak pół roku temu dotknęla nas z mężem tragedia, z którą cięzko było sobie poradzić. Każdego wieczoru piłam piwko (bez tego nie mogłam usnąć w ogóle) a po piwku załączała się ssawka i jadłam co mi wpadło w rękę. Byl to o zgrozo jedyny posiłek dziennie, czyli na noc po alkoholu. W dzień jeśc nie mogłam, próby kończyły się wymiotami. W ten sposób przytyłam 5 kg. Kiedy sytuacja sie uspokoiła a było to w ostatnie Święta poprzysięgłam, ze zaraz po świętach dieta i zdrowe odżywianie... . Jak postanowiłam tak zrobiłam i co? Tyje sukcesywnie ok 0,3 kg na tydzień. Nie wiem czy to efekt jo-jo (nawet wtedy dostarczałam dużo kalorii bo piwo i tłuste posiłki swoje miały) czy organizm zatrzymuje wszystko dla siebie nie więdząc kiedy zafunduje mu kolejną powtórkę z rozrywki czy po prostu rozwaliłam doszczętnie sprawną przez 30 lat przemiane materii? sad Dodam, że silny długotrwały stres spowodował także wypadanie włosów i łamliwość paznokci, co powoli wraca do normy.
Mam 170 cm wzrostu, waże obecnie 67 kg, najlepiej wyglądam i czuje się przy wadze 60-62 kg. Codziennie jem 5-6 zdrowych niewielkich posiłków dziennie (dostarczam ok 1000-1400 kcal/dobe), węglowodany są ograniczone, ale są...staram się dostarczać sobie wszystkich składników odżywczych. Ostatni posiłek max o godz. 20. Nie ćwićze (kiedyś dużo) ale mam 2 dzieci w tym niemowle i nie prowadzę siedzącego trybu życia prze tv, non stop coś robię.

Jak mam sobie pomóc? Jestem przerażona. Od 3 tygodni przytyłam 1 kg a non stop walczę, bilansuję diete, staram się, robie sobie zmodyfikowane osobne posiłki np. kotlet z piersi nie w panierce na patelni ale wyciagąm sobie grilla elektrycznego i robie bez panierki dla siebie. To na prawdę dołujące, boję się, że się zniechęce... .

2

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Witam w sobotni poranek. Zaglądałam na forum parę razy dziennie, na prawdę miło widzieć jak się ludzie zabijają, aby choć spróbować pomóc hehe. Przepraszam, nie chciałam być złośliwa na starcie, rozumiem, że po prostu nie było nikogo kto mógłby mi pomóc.

Temat można zamknąć, odnalazłam źródło problemu i zostało ono wyeliminowane. Codziennie walczę z problemem/przeszkodą i waga powoli zaczyna sukcesywnie spadać.

Pozdrawiam i dużo wszystkim zdrowia życzę!

3

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Foreverslim. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

4

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

5

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Na mnie Foreverslim działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

6

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Ja sobie mogę tylko pogratulować że postawiła na Foreverslim.Pierwsze z wielu tabletek które przyniosły jakikolwiek efekt.Wcześniej nawet przy diecie nie było takich efektów

7

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Kupując te tabletki Foreverslim nie chciało mi się wierzyć że pomogą mi się pozbyć nadwagi.A jak już to na pewno po skończonej kuracji kilogramy wrócą jak ostatnim razem po zastosowanej diecie.Mija właśnie pół roku odkąd nie stosuje już Foreverslimu a żaden utracony kilogram nie wrócił.Mogę go polecić osobą z naprawdę dużą nadwagą.

8

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Miałam przez pewnien czas problem z nadwagą, nie mogłam jej zrzucić i nic mi nie pomagało, zakupiłam więc tabletki Foreverslim, wybrałam diete która dałam rade przestrzegać, no i troszkę ćwiczyłam, dzięki temu podczas 3 miesięcznej kuracji udało mi się schudnąc 9 kilogramów, teraz pisze śmiało że KOCHAM Foreverslim

9

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Jedyne tabletki które rzeczywiście przynoszą jakikolwiek efekty to właśnie Foreverslim.I możecie wypisywać głupoty ja swojego pozytywnego zdania na temat tych tabletek nie zmienię.

10

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

11

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

12

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Decyzję o braniu Foreverlimu podjęłam zdecydowanie za późno.Dopiero teraz kończę kurację ale wiem że ona się skończy dobrze .Zostało mi do zrzucenia tylko ostatnie 3 kg. A co do ceny nie ma nic łatwiejszego jak wejść na Allegro.

13

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Moim zdaniem Slimunox to obecnie jeden z najlepszych środków jakie istnieją na odchudzanie i jaki legalnie można kupic w Polsce. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona. Stosowałam 3 miesiące i mam mniej 14 kilogramów na wadze

14

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Zakup sobie aloes od LR zdrowienaplus,com on bardzo wspomaga metabolizm!

15

Odp: POMOCY! Tyję na diecie...

Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Slimunox. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.