1

Temat: blada kreska na teście - ciąża czy nie ?

Dziewczyny spóźnia mi się  dwa dni okres więc zrobiłam test i ... wyszła na nim blada kreska. Bardzo blada, taki cień blady można powiedzieć, ale czy może być szansa na ciąże ? Powiedzcie proszę, bo nie wiem co myśleć. Czy któraś tak miała, że mimo, że kreska blada była na teście ciążowym to się okazało, że była w ciąży ?

2

Odp: blada kreska na teście - ciąża czy nie ?

Skoro jest cień kreski to jest nadzieja - testy chyba bardziej działają na zasadzie, ze jak nie ma to nie ma ... Czyli gdyby tam nic a nic nie było czy działo się to nic by nie pokazały moim zdaniem, taka różowa blada kreska na teście to może być bardzo wcześniutka ciąża. Zobacz za 2-3 dni , wtedy powinna byc już gruba smile

3

Odp: blada kreska na teście - ciąża czy nie ?

Ja tak miałam i synuś ma 9 miesięcy już smile

4

Odp: blada kreska na teście - ciąża czy nie ?

Blada kreska moze świadczyć o ciąży. Z resztą nawet w instrukcji testów tak piszą. Jeżeli masz wątpliwosci warto poczekać jeszcze ze 2 dni i zrobić test ponownie. Bo moze jeszcze po prostu za wcześnie i hormonu który sprawdza test jest jeszcze za mało. Albo po prostu udać sie do ginekologa. On może zlecić badanie z krwi- betaHCG. Badanie z krwi jest troche bardziej czułe wiec wynik jest pewny. A jak bedziesz już u ginekologa przy okazji Cie zbada i moze zlecić inne badania.