1

Temat: Nietypowe objawy ciąży?

Witam!
To pytanie raczej w kwestii informacyjnej, ale zastanawiam sie czy któraś z Was doświadczyła bądź spotkała sie z jakimiś nietypowymi objawami ciąży? Czy we czesnym okresie ciąży w ogóle doświadczyłyście jakiś zmian? Czy tylko standardowe objawy- brak miesiączki, poranne mdłości? Czy rzeczywiście 'poranne'- czy przez cały dzień? Czy któraś z Pań zaszła w ciaże mimo tabletek antykoncepcyjnych?  Bo przyjmuje tabletki i zauważyłam u siebie kilka dziwnych objawów w ostatnim czasie, zastanawiam sie czy jestem przewrażliwiona, czy to stres. Nie robiłam testu- czekam na okres wink A może powinnam zrobić test skoro dziś dzień ojca...

2 Ostatnio edytowany przez Maryla H. (2014-10-09 12:18:51)

Odp: Nietypowe objawy ciąży?

Ja co prawda zaszłam w nieplanowaną ciążę, jednak nie stosowałam tabletek a polegałam na naturalnych metodach planowania rodziny, efektem czego jest moja 3 miesięczna córeczka smile Oprócz tych typowych objawów, czyli brak okresu i nudności ( mnei meczyły cały dzień) i ogromnej wrażliwości na zapachy, miałam jednen nietypowy objaw - metaliczny posmak w ustach. No coś okropnego, czego nie można zwalczyć myciem zębów, żuciem gumy, popiajniem wody z cytyną...no niczym. W zasadzie nei powiązałabym tego z ciążą, jednak później natknęłam się na pewnien artykuł, gdzie pisali o tym:) Tu możesz sobie zobaczyć i przeczytać o różnych innych nietypowych objawach: http://www.biomedical.pl/ciaza/objawy-ciazy-76.html