1

Temat: Vibin Mini POMOC

Witam, stosuję drugi miesiąc Vibin Mini.
Jestem 8 dni przed miesiączką, ale od dwóch dni zaczęłam plamić i mam bóle jajników. Czy to normalne ?
Wiem, że organizm w ciągu 2-3 miesięcy się musi przyzwyczaić do tabletek. Ginekolog informował mnie,  że na początku mogą występować plamienia. Bardzo proszę o odpowiedź. trochę się stresuje. Dziękuję

2

Odp: Vibin Mini POMOC

Do 3 miesiecy mogą się zdarzać takie plamienia. Organizm musi się przystosować do nowej ilości hormonów. Nic złego się nie dzieje. Jeśli masz jakieś obawy skonsultuj się z lekarzem, ale chyba większość kobiet ma takie plamienia na poczatku. Ja też miałam, a brałam te pigułki przez jakiś czas. Jak plamienia mineły to już nie miałam później żadnych skutków ubocznych.

3

Odp: Vibin Mini POMOC

Mnie przy normalnym vibinie plamienia towarzyszyły niecałe 3 tygodnie i żadnych innych ubocznych nie miałam.

4 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2019-04-05 11:44:14)

Odp: Vibin Mini POMOC

dokładnie, to może oznaczać że organizm przystosowuje się do tabletek antykoncepcyjnych i czytałam o tym w tym artykule http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-twoj … epcyjnych/ , oczywiście jak to Cię niepokoi zawsze powinnaś zapytać o to lekarza

5

Odp: Vibin Mini POMOC

Zgadzam się, że może być tak, że organizm potrzebuje się dostosować do tabletek, ale jakby to trwało dłużej polecam skonsultować to z lekarzem. Ja też brałam Vibin mini, jako pierwszą antykoncepcję - ale u mnie nie było niczego takiego. Wręcz przeciwnie, żadnych efektów ubocznych.