1

Temat: Książki o medycynie naturalnej

Jeśli chodzi o ksiązki i poradniki zdrowej diety, zdrowego prowadzenia się, technik relaksacyjnych,  jogi etc. to w tym temacie  polecam coś co niedawno dopiero pojawiło się na rynku.
poradnik o medytacji- musze powiedziec, ze sceptycznie do tego podeszłam bo jak nauczyć sie medytować z ksiązki, ale że był to poradnik mojej instruktorki Magadaleny Mola więc zabrałam sie za lekture i musze przyznac, że mnie zdziwiła...zafascynowała. Sama  medytuję od ponad 5 lat i jest to coś co zmieniło diamteralnie moje życie...sprawiło, że nie tylko sie uspokoiłam czy odstresowałam ale takze coraz bardziej poznaje siebie, a także jestem szczęśliwsza...szczęście to stan umysłu, a nie wpływu warunków zewnętrznych...

Poradnik naprawdę dobrze napisany, obejmujący tematyką nie tylko samą medytację ale i cały styl życia z tym związany...medytacja to bowiem nie tylko siedzenie po turecku i mamrotanie czegoś tam...medytacja to życie i każdy kto zacznie NAPRAWDĘ medytować się o tym przekona.
Kobieta ta ma ponad 20 letnie doświadczenie w medytacji i potrafi doskonale wytłumaczyć o co w tym chodzi...

polecam tę książkę dla tych którzy nic nie wiedzą i dla tych którzy juz coś wiedzą 
tytuł to: Medytacja łatwiejsza niż myślisz
Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji
Magdalena Mola
wydawnictwo Samo Sedno

2

Odp: Książki o medycynie naturalnej

Jeśli chodzi o medycynę naturalną to ważne jest nie tylko czytanie książek. Także śledzenie na bieżące nowinek ze świata internetu np. blogów , stron internetowych. blogilla.pl /czym-jest-medycyna-naturalna/