1

Temat: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Czesć. Sama jestem totalną miłośniczką czekolady.Czym Wy się lubicie zajada na co dzień?

2

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Powiem Ci,że ja również lubię czekolade.Bardzo smakuje mi czekolada Jedyna Wedla.Jest to deserowa czekolada z duża zawartością kakao. Jedna czy dwie kosteczki na drugie śniadanie zawsze daje mi z rana kopa do pracy. Czekolada stymuluje wydzielanie endorfin tak więc o wiele lepiej mi się pracuje.
Poza tym bardzo dobrze kojarzy mi się ptasie mleczko. Zawsze dostawałam je od rodziców z różnych okazji. Obecnie staram się je dawać również swoim dzieciom. Smaczne jest tradycyjne waniliowe ale Wedel w ostatnim czasie wypuścił również mleczko o smaku frappe. Mozna je mrozić i powiem Ci,ze jest równie smaczne.

3

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Ja uwielbiam batony czekoladowe z dodatkami różnymi i wafelki nadziewane polane czekoladą. Generalnie lubię wszystko co z czekoladą smile Nawet zjem gorzką naturalną raz na jakiś czas. Czasem potrafię zjeść na raz pół czekolady. smile

4

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam czekoladę białą z jagodami goji ze Swojskiej Piwniczki smile

5 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-03-28 06:56:53)

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Oj mam ich wiele:
ptasie mleczko
żelki
czekolada deserowa
no i nugaty ( najsmaczniejsze nugaty pod słońcem jadłam jak byłam w Grecji, która specjalizuje się właśnie w nugatach.....).

Ostatnio również staram się sama piec. Szczegolnie na tygodniiu jak robię sobie przerwę w pracy i fajnie jest zjeść do kawy jakies domowe ciastko ( czasami sama przynoszę ciasto czasami moje kolezanki)
https://www.przepisy.pl/przepis/mazurek-orzechowy-6257

Na tej stronie jest przepis na mazurek orzechowy. Najsmaczniejszy jaki jadłam smile

6

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Czy znacie może taką markę słodyczt conchador - nie wiem czy dobrze piszę nazwę. W moim polomarket się coś takiego pojawiło. Fajnie wyglądają opakowania tylko jakoś dziwnie tanio

7

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam czekolady Lindt i Milke z karmelem smile

8

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

dorota22 napisał/a:

Czy znacie może taką markę słodyczt conchador - nie wiem czy dobrze piszę nazwę. W moim polomarket się coś takiego pojawiło. Fajnie wyglądają opakowania tylko jakoś dziwnie tanio



ja znam, faktycznie też się zdziwiłem jak zobaczyłem cenę. Moja babcia to dla koleżanek kupuje do herbatki:) a ja jej podjadam. Ostatnio właśnie sama dokupowałam i tez dwa razy patrzyłam na cenę czy nie pomyłka

9

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam wszystkie słodycze Kinder big_smile

10

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Ja odchudzałam się sama dla siebie ze swoją wagą nie czułam się najlepiej wiedziałam że wyglądam źle.Po długim wahaniu zdecydowałam się również na Foreverslim.I mój wybór był słuszny bo dzięki tym tabletką w końcu udało mi się schudnąć.Teraz jestem fanką zdrowego żywienia.Bo każdy komu udało się schudnąć już więcej nie będzie chciał przytyć.

11 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2019-03-11 07:06:52)

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Sama byłam do pewnego momentu uzależniona od cukru a od cukru bardzo łątwo się uzależnić bo uzależnia lepiej niż niejedna używka. Od jakiegoś czasu jednak dla urody oraz dla zdrowia staram się go ograniczać. Nie oznacza to oczywiscie, ze zaprzestałam jedzenia przysmaków bo nie przestałam, ale przerzucilam się na zdrowsze przekąski. Na przykląd na soki owocowo warzywne.

Jeśli szukacie takich zdrowych przepisów, polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://www.eujuicers.pl/blog

Na blogu jest ich bardzo dużo. Daje również składniki na pyszną zieloną lemoniadę:
3 duże jędrne jabłka (najlepiej Ligol albo Granny Smith)
3 cytryny
kilka-kilkanaście listków mięty
600ml wody mineralnej (najlepiej gazowanej)
kostki lodu

12

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam czekoladę, ale staram się ją ograniczać. Zdrowiej jest przegryźć marchewkę wink Ale nie ma to jak kostka białej czekolady do porannej kawy smile

13

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Beata_44 napisał/a:

Uwielbiam czekoladę, ale staram się ją ograniczać. Zdrowiej jest przegryźć marchewkę wink Ale nie ma to jak kostka białej czekolady do porannej kawy smile

Może i zdrowiej, ale to żaden zamiennik jak się ma ochotę na słodycze big_smile Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ja białą też kocham.
Poza tym bardzo lubię chałwę i marcepan.

14

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

Czekolady, ciastka (zwlaszcza francuskie), kocham też ciepłe lody

15

Odp: Jakie są Wasze ulubione słodycze

To musicie koniecznie spróbowac Krówki mleczne Na Wypasie z Polomarketu. Jesli lubicie słodycze to uważam ze nie powinniście przechodzić obok takich krówek. Są pyszne.