Temat: Leczenie bezoperacyjne stawów

Witam,
Czytając wasze wypowiedzi większość dotyczy zdrowia po operacji stawów lub kości. Chciałabym jednak was zainteresować bezoperacyjnym leczeniem. Wg mnie operacja powinna być ostatecznością ponieważ nigdy nie wiadomo jakie mogą pojawić się komplikacje po niej - a z tego co czytam pojawiają się takie. Obecnie prowadzę rozmowy na temat leczenia mojego stawu biodrowego i kolanowego w klinice Ortho Line. Z tego co widzę to mają dobrych lekarzy ortopedów, którzy leczą terapią orthokine. Jestem po tej terapii i tylko dzięki niej teraz chodzę i mogę powoli myśleć o ćwiczeniach fizycznych. Myślę, że warto rozważyć wszystkie metody zanim zdecydujemy się na operację w szpitalu. Więcej informacji nt tej terapii można przeczytać na stronie: ortholine.pl/oferta

2

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

Ja o takiej metodzie wprawdzie nie słyszałam, ale u mnie w rodzinie był przypadek (moja ciocia) zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej, której rozwój udało się powstrzymać dzięki zastosowaniu komórek macierzystych. tourmedica.pl/blog/komorki-macierzyste-w-leczeniu-stawu-kolanowego/ Dość droga "impreza", ale warto, wnioskując po efektach leczenia.

3

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

Znam tą metodę leczenie, mój wuj miał wykonywane takie zabiegi w Rex Medica Sport w Warszawie. Też zmagał się z chorobą zwyrodnieniową stawów. Ból dokuczający na codzień uniemożliwiał mu normalne funkcjonowanie. Po zabiegach poprawa jest nie tylko dla niego odczuwalna ale i dla nas widoczna. Zaczyna żyć od nowa tak naprawdę.

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

Polecam metodę Adi Stem, która obejmuje pobranie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, a następnie wyizolowanie z niej komórek macierzystych i regeneracyjnych. Następnie są one aktywowane przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego PRP i monochromatycznego światła LED. Ostatnim etapem jest podanie bezpośrednio do uszkodzonego stawu.

5

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

Ja po urazie stawów kolanowych miałam przeprowadzane leczenie osoczem bogatopłytkowym przez doktora Dąbrowskiego w Wilmedzie. Z tego co wiem to takim osoczem można również leczyć stany zwyrodnieniowe stawów. Osocze jest ratunkiem dla ścięgien, tkanek i stawów.

6

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

jeśli nie pomagają ci maści z apteki to warto przejść się do lekarza i poprosić o pomoc, ale przy takich problemach warto też zastosować metodę niekonwencjonalną jaką jest choćby olejek cbd z konopieizdrowie, bardzo pomaga przy bólach stawów i urazach różnego rodzaju

7

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

W Krakowie dr Więcek robi zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, ale i mieszanki osocza z kwasem hialuronowym i jeszcze fibrynę bogatopłytkową ma. Rezultaty są bardzo dobre, także przed decyzją o operacji warto spróbować i tego. Na jego stronie można przeczytać więcej www rehabilitacje org

8

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

Stawy można odbudować. Polecam stronę twojestawy.pl - tam są opisane nowoczesne metody leczenia stawów i gotowe rozwiązania. Np. leczenie żelem polinukleotydowym, hydrolizowanym kolagenem albo kwasem hialuronowym. Można zapytać o nie lekarza.

9 Ostatnio edytowany przez olha (2019-01-09 12:14:25)

Odp: Leczenie bezoperacyjne stawów

Warto jest tutaj stawiać przede wszystkim na ćwiczenia rehabilitacyjne
http://rehabilitacjakrakow.com.pl/zabie … wa-stawow/

Na stronie opisane jest jak powinna wyglądać rehabilitacja choroby zwyrodnieniowej stawów. . W przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów szczególnie polecane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, na przykład zastosowanie magnetoterapii, elektroterapii, ultradźwięków i laserów.

Stosuje się również leczenie farmakologiczne. Powinno się w tym jednak ograniczać przyjmowanie leków przeciwbólowych. Długotrwałe i regularne przyjmowanie leków przeciwbólowych moze powodować uzależnienie.

Dzisiaj mam ochotę na... smile