1

Temat: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

Cześć. Zakladam temat na tym forum bo nie znalazlam w sieci zadnych konkretnych informacji w temacie .Mianowicie podejrzewam u sibeie lysienie plackowate. Wprawdzie nie jest jeszcze tak zle ale wlosy bardzo mi wypadaja oraz wczoraj jak ogladalam je w lustrze to zobaczylam,z mam jeden goly plat na skorze oraz kiepsko to wyglada sad Boje sie ze wylysieje cala. Bylam u rodzinnej i ta skierowala mnie na badania le wszystko w nich jest w porzadku. Zapisalam sie w kolejke na fundusz ale mam termin an ....kwiecien a do tego czasu juz chyba wylysieje. Mozecie polecic kogos prywatnie?

2

Odp: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

W Gdańsku prywatnie w tym temacie specjalizują się dermatolodzy z Clinica Cosmetologica na Skłodowskiej. Jest to prywatne centrum medyczne na Skłodowskiej. Chodziłam tam jesienią bo również miałam podobny problem. Obecnie jestem po kuracji dermapenem. Słyszałaś  o niej ? Jakie konkretnie badania tak na marginesie sobie robiłaś?

3

Odp: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

Podstawowe badani. Czyli krew, mocz. Zrobiłam rownież hormony tarczycy. Moja rodzinna początkowo podejrzewała,że mam problem z tarrczycą bo kilka osob w mojej rodzinie na to chorowalo ale zrobiłam sobie usg tarczycy profilaktycznie oraz badania ale ic nie wykoaazaly. Jestem zdrowa. Nie slszalam o dermapenie . Co to jest ?

4

Odp: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

Jest to specjalne urzadzenie , które nakłuwa skóre głowy oraz dzięki temu można wprowadzić substancje czynnną na porost włosów. Efekty bardzo dobre bo jest to działenie bezpośrdnio na skórę.  Można sosowac jak masz jeszcze żywe cebulki . To jednak można wykryć jedynie pry biopsji skóry głowy. Najlepiej byłoby ja sobie zrobić chociaż ja jedynie to sugeruję. Badania powinien Ci zlecic lekarz, nie ma sensu bradać się samodzielnie oraz jedynie tracic na to kase.

5

Odp: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

A dasz mi może kontakt do tej kliniki?

6 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-03-02 15:41:09)

Odp: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

Tutaj jest ich strona www: http://clinicacosmetologica.pl/dolegliw … ie-wlosow/  Możesz sobie poczytać na niej co tam mają. Ewentualnie czekaj jeszcze na wizytę do dermatologa na fundusz ale nie spodziewaj się cudów. Leczenie lysienia nie jest refundowane, poza tym taki lekarz prawdopodobnie Ci przypisze jakieś witaminy i skrzypy co również dobrze możesz sobie kupić sama idąc do apteki. Bylam u kilku na fundusz oraz nie bylam zadowolona. Nie ma co marnowac czasu tym bardziej ze im wcześniej sie wybierzesz to lekarza to tym wcześniej to wyleczysz.

7 Ostatnio edytowany przez trataka (2017-12-20 07:25:28)

Odp: Do kogo z wypadaniem włosów w Gdańsku

Dobry szampon przeciw wypadaniu włosów - http://pl.blisshair.pro