1

Temat: Prezent dla niego - rocznica

Czy ktoś może mi doradzić? Zupełnie nie mam w tym roku pomysłu a został... tydzień.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-05-30 12:10:19)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

W sieci są katalogi prezentów. Na przykład na stronie:
http://www.goodies.pl/364-prezenty-na-rocznice

Możesz sobie tam zerknać, popatrzyć czy coś Ci się nie spodoba i zastanowić się nad tym. Większość mężczyzn to z natury mali chłopcy tak wiec lubią tego typu gadżety. Poza tym napisz ile masz kasy do wydania to może wtedy coś konkretniej bedzie można Ci zaproponować.

Dobrą opcją jest jeszcze wyjazd. Na przykład w jakieś miejsce z Waszej przeszłości.

3

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Może voucher na jakąś fajną ekstremalną/bądź nie rozrywkę dla dwojga ?

4

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Zgodzę się że to fajne pomysły ale mi się podobają też takie budzące wiele emocji, niestandardowe, jak np jazda sportowymi autami, wersji jest sporo, można nawet takiej parze zafundować wyścig legendarnymi samochodami więcej na ten temat  można obejrzeć na stronie motoprezent.pl

5

Odp: Prezent dla niego - rocznica

ja nie wiem co kupic polecam kupić dobre wino. Mam taki ulubiony sklep- Winezja . Ogromny wybór win, z całego świata. Czy może być bardziej uniwersalny prezent jak nie wino?

6

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Jak się zna dobrze daną osobę to nie powinno być problemu, mojemu mężczyźnie ostatnio kupiłam Beard Designer Babyliss, to taki trymer do przycinania zarostu, świetn asprawa, maż bardzo zadowolony bo miał sporo kłopotu z ogarnieciem tej swojej brody, zgolić nie chciał bo mówił że się czuje w niej poważniej wink, mi się podoba i z i bez ale cieszę się, ze mogłam mu sprawić taki prezent i że się mu spodobał, stawiamy własnie na takie praktyczne rzeczy, mąż używa tego sprzętu często, mówi że podoba mu się opcja dziąłania na mokro

7

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Ja dla swojego męża na 10 rocznice kupiłam stylowy zegarek w serwisie minuta.pl gorąco polecam

8

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Hejka. Jeśli chcesz kupić idealny prezent dla swojego chłopaka to musisz się dowiedzieć co go interesuje i co chciałby dostać. Mój chłopak jest wielkim fanem piłki nożnej a szczególnie ligi angielskiej dlatego dla mojego chłopaka rok temu na urodziny kupiłam koszulkę z jego ulubionym piłkarzem. W tym roku mam zamiar kupić fotokalendarz z colorland i umieścić w nim dodatkowe wydarzenia a mianowicie mecze ligi angielskiej.

9 Ostatnio edytowany przez kulik86 (2017-01-13 12:51:22)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

a co powiecie żeby na prezent dla faceta kupić coś takiego: http://lubietosiebawie.pl/produkt/najle … esse-jane/

10

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na fajny prezent jest zorganizowanie jakiejś wycieczki, wspólnego wyjazdu czy wyjścia w fajne miejsce smile

11

Odp: Prezent dla niego - rocznica

możesz wykonać  sieci gadżet , taki indywidualny, np. koszulkę z jego ulubionym powiedzonkiem... mnie się udalo   i zrobiłam wrażenie, dodatkowo pomysł poszedł w świat

12

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Najlepiej kup swojemu facetowi coś, co jest powiązane z jego zainteresowaniami. Ewentualnie kup mu jakiś fajny zestaw do golenia lub kilka(naście) krat browarów - nie ma mężczyzny, który by się nie ucieszył smile

13 Ostatnio edytowany przez ua (2017-03-30 00:26:17)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Ja nigdy nie byłam dobra w wymyślaniu prezentów i zawsze posiłkuje się internetem smile Ostatnio znalazłam fajny pomysł tutaj http://www.4women.net.pl/ , nie wymaga dużego nakładu finansowego ale kreatywności i zwinności wink

14

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Może np. niesmiertelnik z wygrawerowanym cytatem albo fragmentem waszej piosenki, czy czymś, co Wam wspólnie się jakoś kojarzy i ma dla Was znaczenie? Fajne pomysły znajdziesz w sklepie Srebropol, mozna zamawiać grawerowanie online.

15

Odp: Prezent dla niego - rocznica

a moze kupisz sobie jakas seksowna bielizne:) na pewno sie ucieszy!! tylko koniecznie z prezentacja po romantycznej kolacji

16 Ostatnio edytowany przez katja (2017-04-11 18:16:07)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Ja rowniez zastanawiam sie nad jakims fajnym prezentem. Moj max jakis czas temu sprezentowal mi i rodzine nowy samochod. Dokladnie to Dacie Logan ( mozna zobaczyc zdjecia na ich stronie http://www.dacia.pl/  ) Co byscie proponowaly na prezent, aby bylo zwiazane wlasnie z tym zakupem? Zupelnie nie mam pomyslu, takze licze na wasza kreatywnosc smile

17 Ostatnio edytowany przez amber (2017-06-12 07:24:42)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Całkiem słusznym wyborem może być jakiś skórzany portfel dobrej jakości. W przypadku portfela trudno nie trafić w czyjeś gusta, więc raczej każdy byłby zadowolony. Sama dostałam niedawno portfel Money Kepper i przyznać muszę, że chyba dość trudno o bardziej praktyczny przedmiot. smile

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

18

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Też szukam pomysłu na prezent dla męża, niedługo będzie miał urodziny wink

19

Odp: Prezent dla niego - rocznica

jeśli partner pali to może gustowny zestaw do palenia? na stronie marki Bletki sa takie z serii GOLD CLASS z eleganckim metalowym młynkiem w zestawie

20 Ostatnio edytowany przez Marcela (2017-09-01 16:17:32)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Dla faceta to może jakiś smartfon, jeśli nie ma nowego modelu. Albo jeśli lubi grać to świetny byłby taki monitor 24 calowy http://www.lg.com/pl/wszystkie-monitory My taki mamy od niedawna, więc mogę spokojnie polecić. Sama czasem lubię pograć albo chociaż popatrzeć, jak mój gra w coś fajnego.

21 Ostatnio edytowany przez kulik86 (2017-11-28 12:21:40)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

może jakieś suplementy na siłownię?
http://badsfera.pl/korzysci-zdrowotne-tauryny/

22 Ostatnio edytowany przez beza (2018-02-01 23:50:22)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

A voucher do restauracji ? Teraz coraz więcej osób przekonuje się do tego typu prezentów. Są wygodne dla obu stron smile Mogę polecić Papu warszawa restauracja z dobrym jedzeniem na mokotowie. Menu i dokładna lokalizacje masz na ich stronie https://restauracjapapu.pl/

23 Ostatnio edytowany przez Anima (2018-03-08 22:42:57)

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Dla swojego męża przygotowałam kiedyś taką niespodziankę, że wykupiłam mu kurs fotografii, bo jest to jego hobby. Był naprawdę bardzo ucieszony, bo sam nigdy nie odważyłby się na taki krok, szczególnie że ciągle mu się zdawało, że nie ma czasu na takie rzeczy. A ja uznałam, że należy mu się coś, co będzie tylko dla niego, co pozwoli mu odetchnąć i sprawi przyjemność. To był trafiony prezent.

24

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Ja nam na rocznicę wykupiłam rejs statkiem po Wyspach Kanaryjskich z Itaki i bardzo fajnie to wszystko wyszło, nie dość, że hotel ma się pływający i nie trzeba ciągle jeździć z miejsca na miejsce jak chce się coś więcej zobaczyć, to bardzo aktywnie jest to wszystko zorganizowane, więc nie było mowy o tym, żeby się nudzić

25

Odp: Prezent dla niego - rocznica

Z tego, co wiem, to mężczyźni z reguły lubią dobre alkohole. Może warto go zaprosić do warszawskiej restauracji Bubbles Bar? Mają tam między innym bogactwo najlepszych światowych bąbli. Oczywiście nie muszę nawet wspominać o kuchni, której chyba żaden z gości nie może się oprzeć, tak jest smakowita. Dobrze jest pamiętać o tym, aby rezerwacji stolika dokonać poprzez Tripadvisor. Wtedy kieliszek dobrego szampana jest gratis.