1

Temat: Endometrioza

Od dłuższego czasu mam bardzo bolesne miesiączki. W pierwszy dzień nie jestem w stanie wyjść z domu. Byłam z tym problemem u lekarza i okazało się, że mam endometriozę. Za dwa tygodnie będę miała zabieg. Lekarz twierdzi, że mogę mieć problem z zajściem w ciążę nawet jeśli pomyślnie przejdę całe leczenie. Czy miałyście kiedykolwiek problem z endometriozą? Czy rzeczywiście ciężko jest zajść w ciążę?

2

Odp: Endometrioza

Podobno u połowy bezpłodnych kobiet przyczyną jest endometrioza. Nie jest to jednak wyrok i wcale nie trzeba przekreślać szans na dziecko. Dobrze, że decydujesz się na zabieg, nie jest jednak wykluczone, że endometrioza nie wróci. W przypadku tej choroby stosuje się też leki przeciwbólowe, łagodzące jednak tylko dolegliwości. Nie ma natomiast środków farmakologicznych, które mogłyby wyleczyć chorobę.Istnieje w zwiazku z tym ryzyko, że ciężko będzie Ci zajść w ciążę.

3

Odp: Endometrioza

Współpracuję z firmą, która ma do zaoferowania suplement, który pomaga w problemach kobiecych tj.: bolesne miesiączki, endometrioza, zaburzenia hormonalne, mięśniaki, nadczynność tarczycy. Suplement nazywa się KANLI.  Zawiera on izoflawon sojowy, który łączy się z receptorami estrogenu i dzięki temu nadmiar estrogenu z naszego organizmu jest wydalany. Normalizuje także pracę wątroby i nerek.

Pozdrawiam
agata.tiensinteria.eu

4

Odp: Endometrioza

I was growing up, my mom excelled in making meals merboamle. Curried potatoes and pork chops, Chinese takeout that we ate at the coffee table, sitting on cushions, deli meats on

5

Odp: Endometrioza

Nie wiedziałam nawet że jest taki zaspół chorobowy, możesz powiedzieć coś więcej o tym?