Temat: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Niedawno zdałam egzamin na prawko i chciałabym kupić jakiś fajny nieduży ale niedrogi i wygodny nowy samochód, jakimi samochodami jeździcie? smile

2 Ostatnio edytowany przez olivka-narka (2018-01-30 14:07:24)

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

A może VW Golf 4? To jest idealne auto na miasto, małe ale takie kompaktowe smile

Tutaj znalazłam sporo informacje o wazektomii: gastryczne.pl/czytelnia/wazektomia/

smile

3

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Nowy, to znaczy z salonu?

4

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

ja mam 308 od peugeot. Zawsze chciałam mieć jakieś auto normalnych rozmiarów, żeby nie było problemu się gdzieś się zabrać większą grupą, czy po prostu żeby bagaże się mieściły jak jakaś wycieczka wpadnie czy wyjazd. Ja już mam kilka lat ten samochód i zdecydowanie mogę go polecić przyszłym kupującym. Teraz nawet można rabat fajny dostać, bo trwa ta cała akcja 'wietrzenia magazynów'

5

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Zastanawiam się właśnie nad wyborem dobrych tarcz i klocków hamulcowych. Czy macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie i jesteście w stanie coś polecić? Czy np. to byłoby ok mccar.pl/uklad-hamulcowy-ford-fiesta-clasic-1989-1996/2790-tarcze-i-klocki-hamulcowe-przod-fiesta-1989-2000-kraft.html ? Co o tym sądzicie?

Nie można kochać dwóch osób tak samo.

6

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Nie znam się na tym, ale przejrzałabym ofertę salonów, żeby się zorientować w modelach i cenach.

7

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

mi sie bardzo podoba mazda cx-3, mma świetny design, małe spalanie i też niedużą emisję co2, auto pojemne, przestronne. Do miasta na pewno się sprawdzi, a i poza  miastem też, szczególnie wersja 4x4 na polskie bezdroża smile

8 Ostatnio edytowany przez Donkr1 (2018-07-14 12:15:52)

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Hejka smile A czy znacie może jakiś dobry zestaw filtry + olej do Focusa? Mam właśnie problem z wyborem. Czy uważacie, że na przykład https://mccar.pl/zestawy-ford/1321-zest … omoco.html będzie dobrym wyjściem? Co o tym myślicie?

Nikt nie przechodzi do historii za rzeczy których nie zrobił".

9

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Ja też poszukuje nowego auta, ale powiem wam, że ostatnio dostałam mandat i chyba jeszcze zakup nowego auta musi poczekać, bo przez głupotę obiłam stare. No ale zapłaciłam za niego na stronie 'zapłać mandat' i mam chociaż tę sprawę z głowy. Jakby kiedyś też wam się coś takiego przytrafiło to polecam tę stronę, tak na wszelki wypadek. Szybko mogłam zapomnieć o problemie.

10

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

opel corsa

11

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

A mazdą ktoś jeździ? U nas się bardzo fajnie sprawdza, kupiliśmy w dobrej cenie w salonie Klimczak w Częstochowie. Jednak jak nowe to nowe i nie trzeba się martwić o żadne awarie

12

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

A ja polecę np Toyotę Yaris (albo Aygo) - bardzo fajny samochód, nieduży, niewiele pali, niezawodny. Do tego teraz jest wyprzedaż rocznika 2018 w Toyota Bank, więc można dodatkowo zaoszczędzić kilka tysięcy złotych - przy niedrogich autach to dodatkowo fajny bonus :-)

13

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Ja uwielbiam Peugeoty i mogę polecić ci bardzo fajną stronę internetową z szeroką ofertą tej marki: atgarage. Można wybrać auto zarówno nowe jak i używane w dobrej cenie. Oczywiście oferują również jazdę próbną, więc zawsze można sprawdzić, czy na  pewno właśnie takiego auta szukaliśmy. Peugeot to świetna marka, uwielbiam jeździć tym autem.

14

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Od kilku tygodni mam MINI Clubman’a i nie wyobrażam sobie jeździć jakimś innym autem. Kupiłam go w salonie MINI Bawaria Motors i muszę przyznać, że pracuje w nim profesjonalna obsługa. Doskonale mi doradzili pod każdym względem i udzielili najważniejszych informacji. Skorzystałam z przyjaznego finansowania, dlatego jednorazowo nie wyszło wcale drogo. Ten elegancki i kompaktowy pojazd zapewnia mi najwyższy poziom komfortu.

15 Ostatnio edytowany przez altaar (2019-05-30 13:34:15)

Odp: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

A może by tak skorzystać z ich oferty https://www.autoplaza.com.pl/ dobre nowe samochody sprzedają ! smile