1

Temat: Jak się uczyć?

Cześć. Szukam obecnie jakichś skutecznych sposobów na naukę języka rosyjskiego... Czy jesteście może w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić i doradzić? Czy uważacie, że takie rosyjski fiszki - rosyjski.pro/kurs-jezyka-rosyjskiego-online-od-rosyjski-pro/ będą ok?

z życiem, w którym łatwo dopatrzeć się wad, ale tak poręcznym, tak prostym do pojęcia

2 Ostatnio edytowany przez WeroNIKA (2018-05-21 09:54:49)

Odp: Jak się uczyć?

Moim zdaniem, jeśli naprawdę chcesz nauczyć się języka rosyjskiego, to powinieneś wybrać dobrą szkołę. Takie fiszki mogą być oczywiście pomocne, ale nie nauczą Cię porozumiewać się i wypowiadać w języku obcym. Ja uczyłam się angielskiego w szkole językowej w Warszawie www.berlitz.pl/ i nie żałuję tego wyboru. Dużo rozmowy z native speakerami, dostęp do platformy internetowej czy ciekawe ćwiczenia gramatyczne - dzięki takim sposobom nauczysz się rosyjskiego, i każdego innego języka w praktyce, a nie tylko teoretycznego słownictwa.

3

Odp: Jak się uczyć?

Ja mam skuteczną metodę - fiszki i robienie regularnych przerw, jak dla mnie najlepszy sposób na naukę smile

4

Odp: Jak się uczyć?

Najlepsza jest nauka po prostu poprzez obcowanie z tym językiem (filmy, słuchanie muzyki, wiadomości) + oczywiście jakieś ćwiczenia, nauka słówek. Samo przyjdzie!

5

Odp: Jak się uczyć?

ja jem miód spadziowy najlepszy na koncentrację
polecam 2 3 kulki miodowe globehoney zamiast klejącego się słoika więcej znajdziesz na Future Food International na Facebooku

6

Odp: Jak się uczyć?

Poza tym świetnym pomysłem jest po prostu konwersacja z tymi, którzy po prostu mówią po rosyjsku.

7

Odp: Jak się uczyć?

Moja metoda na naukę to ciągłe przepisywanie tego samego i w końcu zostaje w głowie smile

8

Odp: Jak się uczyć?

Nie ma czegoś takiego jak skuteczne metody na naukę języka obcego. Na mnie może działać coś , a na Ciebie zupełnie nie. To, co zawsze polecam, to osłuchanie się z językiem np. poprzez oglądanie filmów w danym języku. To na pewno działa.