1

Temat: Szczepionki odczulające

Od dłuższego czasu mam problemy z alergią. Testy wykazały, że najbardziej uczula mnie trawa. Będę miała serię szczepionek odczulających. Trochę poczytałam na ten temat i okazuje się, że wcale nie są one takie zdrowe dla organizmu. Najczęściej są powodem wypadania włosów, a ja włosy mam marne i jak zaczną mi wypadać to chyba zostanę łysa sad Jak wygląda taka kuracja szczepionkami i czy rzeczywiście ma dużo skutków ubocznych?

2

Odp: Szczepionki odczulające

Niestety szczepionki odczulające na jedno pomagają, a na drugie szkodzą. Oczywiście wszystko zależy od tego jaki masz organizm i jak na nie zareagujesz. Włosy rzeczywiście wypadają, ale każdemu w różnych ilościach i łysa na pewno nie zostaniesz. Niektórzy też tyją po nich, a inni tracą apetyt. Ja kontakt ze szczepionkami miałam 15 lat temu, bardzo możliwe że teraz są znacznie lepsze szczepionki i nie ma skutków ubocznych. Alergolog na pewno wszystko Ci wytłumaczy.

3

Odp: Szczepionki odczulające

Tak, najlepiej iść do alergologa i wszystkiego się dowiedzieć. Lekarz przepisze odpowiednie szczepionki i wszystko wyjaśni.