1

Temat: Tatuaże

Czy macie tatuaże? Czy taka ozdoba na skórze jest dla niej bezpieczna? Czytalam troche artykulow na temat tatuowania sie i nie wiem jak sprawdzic czy dany salon tatuazu pracuje w sterylnych warunkach. A chcialabym w wakacje zrobic sobie jakis ciekawy wzorek na obojczyku. Bede wdzieczna za wasza pomoc smile

2

Odp: Tatuaże

Jasne, ze jest to bezpieczne, ale trzeba to robic w sprawdzonym salonie, gdzie uzywany jest czysty sprzet i ogolnie sa higieniczne warunki. Mysle, ze teraz nie jest to duzym problemem, bo coraz wiecej osob sie tatuuje i salony dbaja o sterylnosc.

3

Odp: Tatuaże

tatuaz fajna sprawa, mi sie marzy jakis kolorowy big_smile znacie cos godnego polecenia w Warszawie??

4

Odp: Tatuaże

Nie mam i mieć nie będę. Nie podoba mi się to i uważam, że jest oszpecaniem i że jest szkodliwe dla organizmu.

5

Odp: Tatuaże

tynkowska95 napisał/a:

tatuaz fajna sprawa, mi sie marzy jakis kolorowy big_smile znacie cos godnego polecenia w Warszawie??


W Wawie na pewno warto zerknąc na Jah Love Tattoo Studio. Nie wiem w jakim stylu chcesz miec tatuaz (a to tez istotne przy doborze salonu, tatuazysty), ale kolorowe wzory widzialam, ze tworzy u nich Kinga i jest w tym swietna. Jesli chodzi o mnie to na razie tatuowalam sie tylko u Anety, ktora z czystym sumieniem moge polecic smile

6

Odp: Tatuaże

bejbe92 napisał/a:
tynkowska95 napisał/a:

tatuaz fajna sprawa, mi sie marzy jakis kolorowy big_smile znacie cos godnego polecenia w Warszawie??


W Wawie na pewno warto zerknąc na Jah Love Tattoo Studio. Nie wiem w jakim stylu chcesz miec tatuaz (a to tez istotne przy doborze salonu, tatuazysty), ale kolorowe wzory widzialam, ze tworzy u nich Kinga i jest w tym swietna. Jesli chodzi o mnie to na razie tatuowalam sie tylko u Anety, ktora z czystym sumieniem moge polecic smile


rowniez widzialam ich prace, ale niestety nie mialam okazji jeszcze sie tam tatuowac. na razie po cichu podziwiam ich prace na fanpejdżu, musze przyznac, ze niesamowite sa tatuaze Henia- robi przepiekne, bardzo realistyczne portrety smile

7

Odp: Tatuaże

Tatuaż jest jak najbardziej bezpieczny! Wykonywany oczywiście w salonie a nie samodzielnie w domu haha. Większość tatuatorów ma odpowiednie certyfikaty które potwierdzają ich umiejętności i doświadczenie. Należy jednak pamiętać, że po zrobieniu tatuażu trzeba o niego w odpowiedni sposób dbać.

8

Odp: Tatuaże

Mam już kilka tatuaży i mogę szczerze powiedzieć, że robienie ich jest całkowicie bezpieczne!

9 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-09-27 11:54:36)

Odp: Tatuaże

No coz. ile ludzi tyle opinii. Dla jednych tatuaże są jedynie fanaberią, która wcale nie ozdabia skóry ale jedynie ją szpieci.  Inne osoby bardzo takie ozdoby lubią oraz się nimi szczycą
https://rodzinazdrowia.pl/tatuaz-ozdoba … caca-cialo

Kiedyś faktycznie tatuaże kojarzyły się z kryminalną przeszlością, aktualnie jednak decyduje się na nie coraz więcej osób i już wcale się tak o nich nie myśli. Jeśli chodzi o mnie to tatuażze podobają mi się o ile są to tatuaże nie od kalki. Ale jeśli jest to indywidualny projekt i to wykonany profesjonalnie w studiu tatuażu, ktore sie na tym zna. Taki który nie jest jednym z wielu projektów w sieci,ale taki który się wyróżnia.

No i jeszcze jedno.Nie polecam wybierać najtańszego studia tatuażu..... Ale studio, w którym się znają na tym. I w którym Wam nie zaszkodzą.

10

Odp: Tatuaże

Zgadza się, nie warto wybierac taniego studia tatuażu, bo.... jest róznica między takim za 500zł a tkaim za 1000 zł. Tyle w temacie. Druga sprawa, to wzór, by był odpowiedni. Trzecia kwestia to by tatuaż był od samego początku w odpowiedni sposób pielęgnowany.  Ja swój od samego początku smarowałam bardzo naturalnym kosmetykiem Tattoo Butter Loveink, dzieki któremu ten tatuaż mi się szybciej goił.  100 ml się opłaca od razu kupić - nie kosztuje dużo bo tylko 39 zł z groszami.