1

Temat: Czym ulożyć krecone wlosy??

Powoli tracę nadzieję, że uda mi się jakoś fajnie wystylizować moje włosy. Są kręcone, raczej grube, ciężko mi je rozczesać, a co dopiero ułozyć. Macie coś dobrego do stylizacji? Nie wiem czy dobra by była pianka czy jakiś żel.

2

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

mam ten sam problem, probowalam wielu kosmetykow, ale zaden sobie nie radzi z moimi wlosami big_smile chetnie dowiem sie co byloby skuteczne

3

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

Z tego co widziałam to Inoar ma porządną serię Divine Curls dla kręconych włosów. Może to u ciebie się sprawdzi?

4

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

Tez mi sie wydaje, ze inoar da rade wink teraz wypuscili dodatkowo fajny zel w tej serii. nakladasz na osuszone wlosy, suszyszy i voila wink mialam ich odzywke i skret byl o niebo lepszy, taki naturalniejszy. ten zel tez pewnie przetestuje.

5

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

na pewno lepiej kupić profesjonalny kosmetyk niż buble z drogerii. korzystałam z kilku salonów fryzjerskich i w większości fryzjerzy używali inoaru do pielęgnacji włosów klientek.

6

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

A co polecicie do blond włosów? Z takim dziwnym żółtym odcieniem? Wyszedł mi po jakimś czasie od rozjaśniania (nie wiem czy nie spędziłam za dużo czasu na słońcu i włosy trochę się poniszczyły).

7

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

Ja mam w zasadzie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

Gdyby samobójcy mieli wcześniej wypisane na czole, co zamierzają zrobić,rodziny nigdy nie pozwoliłyby, by targnęli się na swoje życie, prawda?

8

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

Do włosów blond z żółtym odcieniem polecam fioletowy szampon smile

9

Odp: Czym ulożyć krecone wlosy??

dla blondynek inoar ma specjalna serie absolut speed blond. sprawdz sobie- tam masz szampon z odzywka. nakladasz odzywke, zostawiasz na kilka minut, splukujesz i wlosy maja chlodniejszy naturalniejszy kolor. a szamon uzywam do codziennego mycia.