1

Temat: Dieta + fitness

Dwa lata temu urodziłam śliczną dziewczynkę. W ciąży przytyłam 30 kg i niestety miałam problem z pozbyciem się zbędnego tłuszczu. Moją dietę ustaliła oczywiście dietetyczka. Nawet nie próbowałam stosować jakiejś diety bez konsultacji ze specjalistą. Postanowiłam połączyć dietę z fitnessem. Od roku regularnie ćwiczę, przestrzegam zaleceń dietetyczki i schudłam już 15 kg smile

2

Odp: Dieta + fitness

Moja siostra po urodzeniu dziecka również udała się do dietetyka. Specjalnie pod jej tryb życia została ustalona dieta i oczywiście połączona z ruchem. Nic nie działa tak dobrze na naszą figurę jak właściwe odżywianie i ćwiczenia. Siostra waży znów 52 kg, a po urodzeniu dziecka ważyła 70 przy wzroście 160 cm. To był dla niej koszmar, a teraz znów lubi siebie samą.

3

Odp: Dieta + fitness

Ja jeszcze nie byłam w takiej sytuacji, że ciąża, dziecko i zbędne kilogramy po ciąży (a bardzo bym chciała) Ale chciałabym się z Wami czymś podzielić.

Współpracuje z firmą, która ma bardzo fajny program "Zdrowy Styl Życia z T****" Do zaoferowania ma suplementy diety, które mają pomóc nie tylko kobietą ale również mężczyznom w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Nie chodzi tutaj o kolejną drastyczną dietę, ale o to żeby zmienić swój styl życia, troszkę więcej ćwiczyć, zmienić swój sposób odżywiania a suplementy, które są stosowane w tym momencie wspomagają ten cały proces, że efekty są jeszcze bardzo widoczne. Co najważniejsze po stosowaniu tych suplementów nie występuje efekt JOJO, który po innych dietach jest często spotykany. TO NIE JEST DIETA TYLKO ZMIANA STYLU SWOJEGO ŻYCIA. Nie musimy się katować, żeby schudnąć, po prostu ograniczamy pewne rzeczy. Suplementy działają wspomagająco przy odchudzaniu ale mają również właściwości, które ochronią nasz układ pokarmowy, jelita.

Mogę polecać ten program ze względu na to, że widziałam zmagania mojej przyjaciółki i dzięki temu programowi wygrała wycieczkę do Chin. Schudła 11kg w pół roku. Jestem pod pełnym podziwem jej rezultatów. Potrzebna jest do tego samodyscyplina i zaangażowanie. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego.

Ja nie muszę się odchudzać, ale wiem że jeśli miałabym parę zbędnych kilogramów a wziełabym udział w takim programem to wiem, że przyniósł by mi oczekiwane rezultaty.


Wszystkim co się odchudzają życzę powodzenia! A przede wszystkim wytrwałości, bo ten etap przynosi czasem ze sobą ciężkie chwile, chwile zwątpienia i zniechęcenia. DLATEGO NIE PODDAWAJCIE SIĘ!


POZDRAWIAM wink

4

Odp: Dieta + fitness

Ja stosuje dietę Limvena. Niskokaloryczna. Koktajle odżywcze z białka serwatkowego w zastępstwie niektórych posiłków. Wydaje się że ograniczenia kaloryczne za dnia są rygorystyczne. Organizm jednak po kilku dniach się przyzwyczaja za sprawą koktajli. Motywujące jest to że waga znacznie spada. Polecam

5

Odp: Dieta + fitness

Heh niestety, po ciazy nasz organizm jest strasznie wyniszczony;/ Ilu to ja juz diet nie probowalam - przed ciaza i po ciazy...
Ale od Sylwestra zmienilam moje nastawienie - zamiast sie katowac dietami - katuje sie:) cwiczeniami. Fitness 2x w tygodniu i bieganie 2-3 razy w tygodniu. Dodatkowo wspomagam sie zazywajac Therm Line Fast i jakos to leci. Od 2.01.2015r stracilam 6 z 18kg nadwagi, wiec niezle:>
Powodzenia!

6

Odp: Dieta + fitness

dobra dieta ułożona przez dietetyka + regularny wysiłek fizyczny na siłowni dają cuda. Można zrzucić na prawdę dużo zbędnych kilogramów, tylko trzeba być wytrwałym i mieć czas.

7

Odp: Dieta + fitness

Heyah dziewczyny!
Po 2.5 miesiaca - stracilam juz prawie 9 kg z 18 nadwagi, ktora mialam. Przyznaje, ze jest coraz ciezej i coraz mniej chudne, ale jakos daje radej. Odstawiam chyba na razie Therm Line Fast - zrobil swoje i to w wielkim stopniu. I teraz raczej przejde na jakas diete owocowo/warzywna.
Powodzenia!

8 Ostatnio edytowany przez ua (2017-08-24 17:02:40)

Odp: Dieta + fitness

Spróbuj jeść zdrowo i wyregulować swoje posiłki. Zerknij też tutaj http://sportsempire.pl/  , sama korzystam z porad na tym blogu smile nie musisz z dnia na dzień przechodzić na restrykcyjną dietę, możesz powoli wymieniać produkty na zdrowsze smile

9

Odp: Dieta + fitness

Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąc po zastosowaniu Foreverslim. 3 miesiące czasu i waga spadła o 15 kilo

10

Odp: Dieta + fitness

Jak dla mnie to fakt, ze udąło mi się schudnąć, to zasługa właśnie F oreverslim. Nie aby te tabletki same odchudzały, wypalały tłuszcz, bedąc zagrożeniem dla życia. Nic z tych rzeczy. jednak, bardzo dobrze regulują przemianę materii, co przy odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej, ma zbawienny wpływ na proces odchudzania, dodatkowo powodują, ze nie ma się ochoty na podjadanie pomiędzy posiłkami, co uważam, tez ma olbrzymi wpływ na fakt,że odchudzanie zakończyło się sukcesem.

11

Odp: Dieta + fitness

Ja stosowałam Foreverslim i nic złego na temat tych tabletek nie mogę powiedzieć. Działaja tak jak powinny ze spadku wagi jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest tak jak pisze dystrybutor.

12

Odp: Dieta + fitness

U mnie dieta+fitness okazały się zbawienne jeśli chodzi o zgubienie zbędnych kilogramów. Dietę zaczęłam zamawiać z WygodnejDiety, dzięki nim jem smacznie, zdrowo i fit i bardzo polubiłam zdrowe odżywanie. W połączeniu z ćwiczeniami efekty zaczęły być szybko widoczne a i samopoczucie się poprawiło wink

13

Odp: Dieta + fitness

Jeżeli chodzi o Foreverslim to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Foreverslimem nie występuje efekt jo-jo.

14

Odp: Dieta + fitness

Dieta + fitness t faktycznie najlepszy sposób na zrzucanie kilogramów! U mnie również się sprawdził. Dietę mam z WygodnejDiety, do tego regularnie ćwiczę i jestem bardzo zadowolona z efektów!

15 Ostatnio edytowany przez amber (2018-07-19 10:42:14)

Odp: Dieta + fitness

Jak dla mnie catering dietetyczny jest również doskonałym wyborem. Jest to wygodne, gdy nie ma ktoś zbyt dużo czasu na przygotowywanie własnych posiłków. Ja sama taki catering zamawiam, często nawet do pracy i jestem bardzo zadowolona. wink

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

16

Odp: Dieta + fitness

W moim przypadku gdyby nie tabletki Foreverslim to nie wiem ile czasu jeszcze musiałabym się odchudzać .A tak dzięki tym tabletkom wystarczyły mi niewiele ponad trzy miesiące i moja nadwaga która hodowałam kilka lat po prostu zniknęła.

17

Odp: Dieta + fitness

polecam wam produkty z Molecular Project są tam witaminy przedtrenigówki i nie tylko każdy znajdzie coś dla siebiee

18

Odp: Dieta + fitness

Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

19

Odp: Dieta + fitness

A jak długo zajęło ci zrzucenie tylu kg?

20

Odp: Dieta + fitness

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie i do tego w tabletkach opartych na naturalnych składnikach jak Foreverslim.W 3 miesiące pozbyłam się 13 kg nadwagi