Temat: Białe plamy

hej, kiedys zachorowalam od nadmiernego opalania w solarium na łupież biały...i od czasu wyleczenia mam bardzo wrażliwą skórę. 2 lata mialam spokoj, a w tym niestety dostałam bialych plam na dekolcie, łokciach, udach i piszczelach, nie sa zaczerwienione, nie pieką,nie swędzą, poprostu są i sie nie opalają. Byłam u dwoch dermatologów i zadna nie wie co to,wykluczyły chorobę jakakolwiek myslaly i mówią ze to uczulenie zrobilam wiec testy na kosmetyki,roztocza i pokarmowe ale nic nie wyszlo:(  dały jakieś maście ale zadne nie pomagają. zaznaczam ze od czasu łupieżu bialego przystopowalam z opalaniem aby nie narazac skóry, oraz dodam ze jestem fryzjerką. Niech ktoś pomoże może ktoś ma podobny problem i jak z nim sobie poradzic:(

2

Odp: Białe plamy

dodam jeszcze że nie powiekszaja sie oraz najpierw są wypukłe a potem sie spłaszczają i są gładkie, napisałam że nie swędzą,, jedynie jak mam nawilżoną skórę to lekko kilają... :\ aż do momentu wchłonienia kremu itp.

3

Odp: Białe plamy

Cześć, też się męczę z tym świństwem i nikt nie wie co to jest. Najgorsze, ze po kilku latach jest tego więcej sad Ja zaczęłam myć dekolt gdzie pojawiły się plany żelami z cynkiem i siarką - takimi antrytrądzikowymi i tak jakby zaczęło w końcu pomagać, stały się mniej białe. Niestety pozbyć się tego nie mogę jakoś. Ale ktoś mi poradził te żele z siarką i synkiem, więc spróbuj.

4

Odp: Białe plamy

hm, no sprobuje. Innego wyjscia nie ma. Jeszcze jakby przynajmniej wiedzialam skąd sie to wzielo a tu nic...:|  Nikt nie wie, normalnie martwy punkt...ale mamy lekarzy w dzisiejszych czasach - ŚmiechuWarte .

5

Odp: Białe plamy

Od kiedy dowiedziałam się o skutkach ubocznych solarium, przestałam chodzić.