1

Temat: Xanax co sądzicie ?

Co sądzicie o Xanaxie ? psychiatra przepisał mi to ostatnio i mówił że w małych dawkach nie jest uzależniający ale nie wiem czy mogę mu ufać na innych forach ludzie piszą że bardzo szybko się od niego uzależnili... Ja nie chce do tego dopuścić nie chce tracić życia na branie tabletek aby się uspokoić :-) Czy są lepsze alternatywy (może Relanium ? ) ? A może jest tu ktoś kto bierze Xanax już dłuższy czas ? Lekarz wspominał że wszystko zależy od tego jak się później stopniowo dany lek odstawia i ma to kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o uzależnienia a jakie są Wasze doświadczenia...

2

Odp: Xanax co sądzicie ?

No lekarze raczej nie przejmują się tym czy ktoś się uzależni czy nie tylko przepisują wszystko wszystkim jak leci. Takie przynajmniej mam wrażenie u siebie. Niestety prawda jest taka że relanium jak każdy inny lek tego typu uzależnia, zaczynasz od jednej dawki raz na tydzień kończysz na 5 i sięgasz po coś mocniejszego. Tak to tutaj już działa.

3

Odp: Xanax co sądzicie ?

Wszystkie leki z grupy barbituranów powoli zabijają psychikę i wyniszczają nasze organizmy ! Ja wiem tylko tyle że xanax na różne osoby bardzo rożnie działa. Niektórym pomaga a niektórym nie jak każdy lek. Znam też osobę, która przyjmowała go ługi czas i miała po tym takie rozchwianie emocjonalne i problemy ze sobą ,że szok. Ale może to też tak jest żel udzie biorą tabletkę i myślą że wszystkie sprawy życiowe za nie załatwi. A tabletki to tylko mają wspomóc proces jakiejś naprawy życia i powrotu do normalności.

4

Odp: Xanax co sądzicie ?

Witam a ja biorę Xsaneks od dłuższego czasu /ok roku /po 1/2 teb i nie  jestem uzależniona .Biorę
jak muszę .Jestem z niego bardzo zadowolona .Uspakaja i...nie usypia.Polecam