1

Temat: Słoneczna witamina d

Niemieccy naukowcy ostatnio udowodnili, że witamina D wytwarzana przez skórę w kontakcie z promieniami słonecznymi - w odpowiedniej dawce wink skutecznie zapobiega powstawaniu komórek rakowych i zapobiega innym chorobom w stylu cukrzyca...  Myślę, że nie pozostaje nam nic innego jak leżakowanie na słońcu wink

2

Odp: Słoneczna witamina d

Ach, ja nawet bez tego chętnie wyleguję się na słońcu! Szkoda tylko że nie ma kiedy, bo albo nie ma czasu, albo pogody smile Jak już się opalę, chociaż trochę, to od razu mi lepiej. Fajna brązowa skórka, nikt mi nie powie, że to nie ma znaczenia. Kobieta jak się opali to i pewniejsza siebie jest, bo czuje sie łądniejsza! Tak samo jak po wyjsciu od kosmetyczki. Czasami kto inny by nie zauwazył, że się było, a kobieta jakby się dowartościowała tym , czyz nie? smile

3

Odp: Słoneczna witamina d

Oj ja szczególnie dzisiaj mam ochote na leżakowanie w słońcu, gdzieś w ciepłym pieknym miejscu !!

Odp: Słoneczna witamina d

Przy odpowiednim nasłonecznieniu ilość witaminy D, która jest wytwarzana w skórze jest na tyle wystarczająca, że nie trzeba czerpać jej dodatkowo ze źródeł pokarmowych smile