1

Temat: Pomysły na prezenty świąteczne

Witam Serdecznie, w tym temacie zamieszczajcie pomysły na prezenty którymi obdarowujecie swoich bliskich na święta!

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-11-29 10:28:43)

Odp: Pomysły na prezenty świąteczne

W zeszłe urodziny kupiłam narzeczonemu butelkę cholernie drogich, ekskluzywnych perfum. Kupiłam także ogromne, zupełnie nieadekwatne rozmiarowo do prezentu ozdobne pudło. Na dnie umieściłam flakon, kartkę z życzeniami, a całość zasypałam cukierkami, tak, żeby musiał właściwy prezent wyłowić z tych cukierków.

Jesli masz mniejsze fundusze, zerknij sobie tutaj:
https://www.megakoszulki.pl

Strona daje mozliwosć zaprojektowania koszulki z napisem. To również może być ciekawy prezent.

3

Odp: Pomysły na prezenty świąteczne

Jeśli chodzi o rodziców zwykle kupuję im jakieś zestawy kosmetyków. Mamie skompletowałam w tym roku zestaw kosmetyków do cery dojrzałej Camelia Oil Bielendy. Czytałam w internecie dużo pochlebnych opinii na ten temat i muszę przyznać, że seria dodatkowo zachwyciła mnie bardzo ładnymi opakowaniami, co w przypadku kosmetyków na prezent jest bardzo ważne. Wybrałam dla niej serum odmładzające, maseczkę do twarzy, krem przeciwzmarszczkowy, krem pod oczy, płyn micelarny i mleczko do ciała. Wszystko pięknie zapakuję w pudełeczko świąteczne. Mam nadzieję, że mamie się spodoba <3

4 Ostatnio edytowany przez Lucia89 (2018-12-13 15:41:48)

Odp: Pomysły na prezenty świąteczne

A czy zdarzyło się komuś z was podarować komuś bliskiemu jakiś pakiet badań w prezencie? Na jednej stronie znalazłam badania genetyczne Nutrifit z Medistore, które pozwalają danej osobie bliżej zapoznać się ze swoim organizmem. Dzięki zapisowi, który jest w DNA można wykluczyć różne choroby, ale również opracować idealną dietę. Która będzie wartościowa, smaczna i co ważne zdrowa. Tego  właśnie typu prezent  chce podarować mojej siostrze, która zaniedbała ostatnio siebie.

5

Odp: Pomysły na prezenty świąteczne

Najlepsza będzie biżuteria smile Nigdy z mody nie wychodzi - ja swojej mamie kupowałam pierścionki ze sklepu o nazwie anka biżuteria - wpisz w Google

6

Odp: Pomysły na prezenty świąteczne

Żadnych pościeli, ręczników, ani niczego innego. Ludzie maja tak rożny gust, że trafienie w niego będzie trudne, jeśli ich dobrze nie znasz, a różne dziwne wymysły typu ręczniki czy kubki mąż żona powinny być dawno odstawione w kąt. Kup im bon na masaż, kosz słodyczy albo alkohol (jeśli wiesz jaki lubią), albo po prostu coś uniwersalnego.

Jeśli już chcesz jednak podarować coś pamiątkowego, to filiżanki chyba będą najbezpieczniejszą opcją:
https://andyceramika.pl/kubki

Zerknij sobie na to jakie kubki mają w tej pracowni ceramiki z Bolesławca.