Temat: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

jakiś czas temu przypadkowo znalazłam na blogu recenzję łóżka zdrowotnego które można zamówić na zdrowiaczar.pl Moja mama jest po kilku operacjach i niestety od 6 miesięcy nie wstaje z łóżka. Myślałam nad zakupem takiego łóżka tylko czy to się opłaca?

2

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

Mój dziadek miał takie dość podobne łóżko. Dziadek był po udarze, łóżko na pewno jest warte tej ceny. Dzięki niemu dziadek mimo tak ciężkiego stanu zdrowia nie narzekał na ból itd. Lekarz znajomy nam polecił zakup takiego łóżka i to była bardzo dobra decyzja.

3

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

Jeśli chodzi o łózko to nie miałam okazji testować i mam nadzieję, że nie będę miała takiej potrzeby. Jednak sklep zdrowiaczar.pl kojarzę bardzo dobrze zamawiałam tam pas rozgrzewający na ból kręgosłupa. Musze przyznać, że jest świetny wcześniej leciałam tylko na tabletkach przeciwbólowych teraz dzięki temu wynalazkowi normalnie funkcjonuję i już nie pamiętam co to ból pleców.

4

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

Witam, ja mam takie łóżko a dokładnie Łóżko Zdrowotne NM 4000 Nuga Best NM-4000  - kupiłam ze Zdrowiaczar.pl juz dawno temu, z rok bodajże. Jest bardzo dobre dla osób po operacjach czy np. w podeszłym wieku lub na rekonwalescencji. Pomaga na bóle reumatyczne, bóle stawów, kręgosłupa i nie tylko. Nie zrażajcie się ceną, kosztuje 4000zł, ale warto kupić i mieć takie łóżko na wiele lat.

5

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

A może warto spróbować innych propozycji? teraz jest dużo ciekawych alternatyw dla popularnych materacy sprężynowych i według mnie są to o wiele lepsze propozycje. Takie np. materace termoelastyczne. W sklepie materace-viscotherapy.pl  już przeglądałam tego typu produkty, troszkę już też doczytałam informacji w internecie na ich temat. Według mnie powinny sie lepiej sprawdzić.

6

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

Łóżko zdrowotne ze sklepu zdrowiaczar.pl bardzo polecam szczególnie osobom starszym z problemami zdrowotnymi. My na 50 urodziny mamy razem z rodzeństwem kupiliśmy takie łóżko zdrowotne. Mama jest zachwycona, przede wszystkim plecy ją już nie bolą tak jak wcześniej.

7

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

Postawiłabym na dobry materac, taki, który będzie odpowiadał nie tylko naszym preferencjom, ale i potrzebom zdrowotnym (jeśli np. boli kręgosłup). Zajrzyjcie sobie na stronę sheepo.pl mają bardzo przejrzyście opisane cechy poszczególnych modeli, więc bez problemu można dobrać odpowiedni dla siebie. Moi rodzice mają model Klara, z owczą wełną i bardzo sobie chwalą.

8 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-06-05 11:03:22)

Odp: Łóżko zdrowotne z zdrowiaczar?

Wydaje mi się, ze nie jest ważne tutaj łózko ale odpowiedni materac. Jesli mama nie wstaje z łóżka to powinna mieć materac przeciwodleżynowy i najlepiej tutaj dopytać się w sprawie fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta powinien doradzić jaki materac będzie dla mamy najlepszy....

Na stronie Sembella jest opisanych kilka rad w sprawie tego jak zdecydować się na odpowiedni materac
https://sembella.pl/porady/9-jak-dobrac … i-materac/
Kupując materac, należy brać pod uwagę wiek, wzrost i wagę, a także ewentualne dolegliwości kręgosłupa osoby, dla której jest przeznaczony. Jeśli zostanie wybrany dobrze, zapewni ciału relaks. Kiedy dokonamy niewłaściwego wyboru, nie pozwoli odpocząć mięśniom pleców i karku oraz kręgosłupowi.
Polecam tutaj zwrócić uwagę na twardość. Mi osobiscie lepiej śpi się na materacu twardym.