Temat: Dobry dentysta

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart wink Ktoś, coś?

2

Odp: Dobry dentysta

Dbam o zęby w klinice Stomatologii Estetycznej na Ugorach w Toruniu (można ich znaleźć tu  kse.dental). Mogę powiedziec że zrobili mi praktycznie zęby – od nowa. Jak do nich pierwszy raz przyjechałam to się wstydziłam buzię otworzyć wręcz...ale trzeba było, bo jednak co jak co ale leczenie i naprawa zębów przez zaciśnięte usta raczej największym magikom by się nie udała ;-))

3

Odp: Dobry dentysta

Ostatnio byłam na ekstrakcji zęba w klinice Multimed w Zamościu i pozytywnie się zaskoczyłam. Miałam złe wspomnienia z gabinetem dentystycznym, jednak o dziwo jakoś to przeżyłam. Skoro ja dałam radę, to coś jest na rzeczy. W środku bardzo czysto i schludnie.

4

Odp: Dobry dentysta

Jak Lublin to tylko i wyłącznie Dental przy ul. Lwowskiej. Chodzę do nich od 17 roku życia ( aktualnie mam 22) i nie zamierzam ich zmieniać. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a co najważniejsze - są efekty. Zawsze miło z uśmiechem. Sama placówka czysta i dobrze wyposażona.

5

Odp: Dobry dentysta

dental na lwowskiej