Temat: rwący ból pod

Kurczę, nie wiem czy to pytanie do Was, ale ze względu na fakt, ze jestem w 40tc szukam odpowiedzi na pytanie w Internecie a nie u lekarza, którego mam nadzieję uda się uniknąć. Od dwóch dni co jakiś czas pod kolanem - jakby na końcówce mięśnia z łydki, zaraz pod dolkiem kolanowym, przeszywa mnie okropny ból. Jakbym miała T F czegoś porównać to do strzały która mnie przeszywa i znika...Nie mam pojęcia z czego to może być... dziś zaczęło już boleć jak uciekam to miejsce.. Kurczę zapalenie jakieś? Żyła? Ktoś na jakieś pomysły co to i co z tym zrobić oprócz pójścia do lekarza jeslo nie przejdzie w ciągu kilku dni lub jeśli się pogorszy?

Lee!

2

Odp: rwący ból pod

A może to są jakieś problemy z krążeniem? Aż tak silnych objawów nie miałam, ale też rwały mnie nogi i zaczęłam brać tabletki maxi3vena,. Krążenie mi się poprawiło, ból minął, a ja nabrałam ochoty na przykład na uprawianie sportów.

3

Odp: rwący ból pod

Też mi się wydaje, że te tabletki maxi3vena mogą pomóc, bo w takich przypadkach często za ból i problemy odpowiadają kłopoty z krążeniem.

4

Odp: rwący ból pod

Jak boli to ja sie ratuję maścią dip hot, rozgrzewa to miejsce które boli, ma skład przeciwbólowy i przeciwzapalny więc jak coś tam się dzije to szybciej przechodzi

5

Odp: rwący ból pod

ogólnie, zanim weźmiesz jakieś leki, to najpierw do lekarza! tym bardziej, że to 40 tc. To może być problem z żyłami, w ciąży często się to zdarza.