1

Temat: Duo Curls do kręconych włosów opinie

hej, szukalam w necie odzywek do kreconych wlsow i zaciekawila mnie seria z inoaru- duo curls. podobno to taki specjalistyczny fryzjerski zetsaw, ale spokojnie mozna go uzywac tez w domu. pytanie tylko czy warto, bo cena nie nalezy do najnizsyzch, wiec wole sie upewnic, ze kosmetyk sie u mnie sprawdzi. moze ktos z was tego uzywa?

2

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

Nie używałam tej serii (mam proste włosy), ale marka zbiera raczej pozytywne recenzje, więc byłabym pozytywnie do niej nastawiona :-)

3

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

duo curls stosuję jako fryzjerka. Od czasu do czasu trafia mi się klientka z kręconymi włosami i wolę wtedy zadziałać specjalnym kosmetykiem. Efekty, ktore widze bezposerdnio po to poprawiony skret wlosa i ogolnie latwiej ujarzmic po myciu takie wlosy.

4

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

Wydaje mi się, że spójrz na skład kosmetyku to będzie łatwiej ci ocenić jego jakosć

5

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

Olejek pequi, arganowy, makadamia, d-panthenol, witamina E. Chyba warto kupić. Zwłaszcza że nie jest łatwo o dobry kosmetyk do kręconcyh wlosow.

6

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

Ja z kollei  jestemfanka prostych wlosow :d i  zinoaru dostalam w prezencie na gwiazdke ich prostownice. nie sadzilam ze jest sprzet ktry prostuje wlosy bez ich niszcznia.

7

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

Nie znam tej serii z prostej przyczyny- nie mam kręconych włosów. Ale z inoaru miałam już kilka produktów, np. szampon herbal solution albo olejek arganowy. Z obu byłam zadowolona, bo widocznie odżywiały włosy i je wzmacniały. Arganowy olejek super sprawdza się do wykończenia fryzury tuż przedj wyjściem z domu.

8

Odp: Duo Curls do kręconych włosów opinie

Ja używam lokówki automatycznej babyliss z serii premium, bo mam bardzo gęste i grube włosy. Zawsze, kiedy chciałam ułożyć fale na dłużej, to i tak się w połowie dnia, a nawet wcześniej rozwalały, a z tą lokówką sprawa ma się zupęłnie inaczej i fryzura trzyma się bardzo długo.