1 Ostatnio edytowany przez MichAśka (2019-05-17 12:10:14)

Temat: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

hej wszystkim tu obecnym. jestem Michalina i w sumie nie jestem jakaś najstarsza, ale widzę, ze próbuje mnie już wiek zdradzać. na razie nie mam jakiś wielkich zmarszczek, ale chciałabym się ich jakoś pozbyć, żeby nie były aż tak widoczne. po urodzeniu dziecka strasznie widzę dużą zmianę w wygladzie skóry, włosów , ciała, ale to juz inna sprawa.. mam pytanie, bo kilka osób mi mówiło, że krem mialenia jest w porządku jeżeli chodzi o problemy ze zmarszczkami. czy któraś/któryś z was próbował może tego kremu? od razu może dodam, że moja skóra jest bardzo łatwa do zapychania się, więc szukam czegoś co nie sprawi, ze mnie wysypie na twarzy czy będę miała jakieś brudy.

2

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

po dziecku tez mi się tak porobiło. włosy wypadały mi non stop, niewyspana, niezadbana, a każdy wolny moment robiłam porządki w domu i chociaż położyć się na te kilka minut jak mały spał. co do kremu to mam go w swojej łazience, więc co do twoich pytań: czy zapycha? nie zauważyłam tego u siebie, na poczatku krem daje ci efekt nawilżenia skóry (dobrze jest tez nakładać jakieś toniki naturalne, masować skórę olejkami), a później własnie jak połączysz wszystko razem czyli będziesz masowała skórę i ćwiczyła mięśnie twarzy z tym kremem to powinno być widać takie pierwsze zmniejszenie się zmarszczek po kilku tygodniach (dwa-trzy).

3

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

a to stosunkowo szybko widać takie efekty jeżeli te kilka tygodni... ja mam podobna sytuację własnie z dzieckiem, ze na prawdę zasypiam na stojąco obierając ziemniaki wink jeżeli chodzi o krem to jeszcze chciałabym się zapytać ile razy dziennie te mialenia nakładać i czy możesz mi podpowiedzieć jakie dokładnie masaże robić smile na pewno zaopatrzę się w toniki  i olejki, więc tez sie podpytam jakie kupujesz big_smile można dostac wszystko razem gdzieś stacjonarnie?

4

Odp: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

z tego co się orientuję to niestety chyba nie. ja sama zamawiam ten krem przez internet smile chyba jest na allegro, ale ja kupuje z głównej ich strony smile