1

Temat: gorsza pamięć

czy to normalne że przy menopauzie pamięć się pogarsza?

2

Odp: gorsza pamięć

Menopauza ma różne objawy, przez problemy  z hormonami różne odczucia mogą być.Ja się czułam na poczatku rozkojarzona, zmęczona, na nic nie miałam sił. Głupio mi było się przyznać rodzinie do moich objawów, w aptece mi polecono geriamoc, kupiłam jakoś bez przekonania ale jak trochę pobrałam to różnica była zauważalna, przede wszyskim siły mi wróciły, rozpierała mnie energia, czułam się lepiej, nawert się z przyplywie chwili na tańce zapisałam i nie żałuję.

3

Odp: gorsza pamięć

Ja tez zaczęłam brac geriamoc w trakcie menopauzy, tam jest duzo witamin które pomagają organizmowi. Pracuje w biurze i zauważyłam ze odkąd je biorę to łatwiej mi się skupić i lepiej mi się pracuje. Witaminy dobrze wpływają na moje ogólne samopoczucie

4

Odp: gorsza pamięć

mojej mamie nie tyle pogorszyła się pamięć, co po prostu była rozkojarzona i zapominalska. ale wiem, że łykałą tabletki geriamoc, które mają w składzie kwas foliowy, a to substancja, która przecież doskonale działa jako środek zapobiegawczy przed demencją i na szybko poprawia koncentrację i pamięć.

5

Odp: gorsza pamięć

Ja też brałam witaminy geriamoc bo w trakcie menopauzy ogólnie słabiej się czułam i moja ginekolog zaleciła jakieś witaminy na wzmocnienie. Ogólnie tam jest dużo róznych witamin i faktycznie czułam się po nich wzmocniona bo jakoś tak nie miałam apetytu i nie dostarczałam odpowiedniej ilości witamin z pożywieniem

6

Odp: gorsza pamięć

Ja  też biorę witaminy geriamoc i muszę przyznać, że mam wrażenie, że pomogły mi w okresie menopauzy. Najgorsze było to, że prze uderzenia gorąca w ogóle nie miałam ochoty na jedzenie ani przygtowywanie pełnowartościowych posiłków, dlatego też te witaminy utrzymywały mój organizm w dobrym stanie i nie miałam żadnych niedoborów.

7

Odp: gorsza pamięć

Ogólnie dobrze jest poczytać sobie tutaj o ziołach na poprawę pamięci oraz koncentracji:
https://loremvit.pl/produkt/pamiec-i-koncentracja/

Pamiętaj, że suplementy diety nie są w stanie zastąpić zdrowego stylu życia, takiego jak zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna, dobre nawyki snu i redukcja stresu.

Bo to jest najważniejsze!

Dzisiaj mam ochotę na... smile

8 Ostatnio edytowany przez doobek (2024-01-05 17:59:52)

Odp: gorsza pamięć

Koniczyna czerwona okazała się skutecznym sposobem na łagodzenie uderzeń gorąca w moim przypadku. Jednak największą pomocą przy menopauzie okazał się olejek CBD 5% od Cannatopia. Dzięki niemu udało mi się pokonać największą zmorę menopauzy, czyli zmiany nastroju, bóle głowy oraz zaburzenia snu, które pojawiły się wraz z okresem przekwitania. Mój ginekolog zalecił rozpoczęcie suplementacji olejkiem CBD już od pierwszych objawów menopauzy lub nawet wcześniej, ponieważ może pomóc w zapobieganiu pojawieniu się wszystkich objawów.

Dodatkowo, stosuję z polecenia lekarza olej z czarnuszki, który zawiera ważne dla organizmu kwasy tłuszczowe, takie jak kwasy omega-3 i omega-6. Zauważyłam, że ten olej nawilża mój organizm od środka i pomógł nawet w ustąpieniu suchości pochwy. Jestem zadowolona z efektów, jakie przyniosły mi te naturalne produkty.
Wszystkie te produkty zakupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu, która oferuje wysokiej jakości produkty. Mają również sklep online https://konopiafarmacja.pl/ , dzięki czemu można łatwo zamówić potrzebne produkty bez wychodzenia z domu.

Jestem bardzo zadowolona z jakości i skuteczności oferowanych przez nich produktów.