1

Temat: Plastyka warg sromowych w Krakowie

Chciałabym wybrać sie na plastykę warg sromowych do gabinetu w Krakowie.

Jakie miejsce polecicie?

2 Ostatnio edytowany przez Katia (2019-08-19 11:17:15)

Odp: Plastyka warg sromowych w Krakowie

W Krakowie jest dobra klinika, ktora specjalizuje się w ginekologii estetycznej. Pod tym linkiem znajdziesz kontakt:

https://cliniqmed.pl/oferta/korekta-warg-sromowych/ - na stronie jest opis zabiegu o który się pytacie ( labioplastyki).

Za jego pomocą można zmniejszyć , wyciąć, zmienić kształt warg sromowych mniejszych i większych. Sam zabieg nie należy do skomplikowanych zabiegów Trwa krótko, bo maksymalnie 30 minut. Oczywiście nie w znieczuleniu ogólnym, ale w znieczuleniu miejscowym.

3

Odp: Plastyka warg sromowych w Krakowie

Hej,

ja ze swojej strony mogę polecić krakowską Intimę Clinic. Wykonywałam tam bardzo podobny zabieg u doktora Tomasza Basty i byłam baaardzo zadowolona. Zabieg był kompletnie bezbolesny, a pan doktor niesamowicie miły i pomocny. Chętnie udzielał mi odpowiedzi na wszystkie pytanie, które mu zadawałam. Mówić szczerze - gdybym raz jeszcze miała dokonywać wyboru, wybrałabym tak samo! :-)

4

Odp: Plastyka warg sromowych w Krakowie

skąd ja znam ten problem, tez mnie strasznie moje wargi sromowe dobijały, potem zapisałam się na labioplastyke do kliniki dermed w Krakowie i jestem zachwycona efektami, nic mi nie przeszkadza