1

Temat: Bardzo silny ból jajnika

Witam. Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy na którym wyszła mi druga blada kreska , od kilku dni miałam nasilający się ból w podbrzuszu . Wczoraj dostałam brązowego plemienia i ten ból po lewej stronie przy jajniku był tak mocny, że trafiłam do szpitala na Ostry dyżur gdzie zrobiono mi badanie krwi na hormon ciążowy który wyszedł ujemny ale przy badaniu USG dopochwowym Pani Doktor powiedziała, że przy lewym jajniku znajduje się 14 mm płynu, powiedziała że mam iść do domu, zaleciła brać ibuprom i czekać na miesiączkę, która spóźnia się już 32 dni Problem W tym ,że ten ból jest tak mocny ciągle że nie potrafię normalnie funkcjonować . Czy taki płyn przy jajniku może mi sprawiać ten ból czy jest to groźne ? Proszę o jakaś poradę. Dziękuję

2

Odp: Bardzo silny ból jajnika

Czy ktos miał podobny ból lub może wypowiedzieć się w tym temacie ?

3

Odp: Bardzo silny ból jajnika

Ja miałam podobne bóle jajników. I zawsze jeden miałam powiększony i uczucie takiego skręcania w podbrzuszu. Wiesz moja sytuacja była trochę inna bo potem jak zaczelam stosowac antykoncepcję to mi te dolegliwości przestały dokuczać. Lekarz początkowo nie umiał mi dobrać anty aż w końcu zaczęłam stosować belarę i pomogło. Ale skoro u ciebie wyszła druga kreska na tescie to może powinnaś iść do innego lekarza? Czasem lekarze też popełniają błędy?Albo zrób test ciążowy z krwi wtedy na bank będziesz wiedziała że to nie jest ciąża .Bo dziwię się że lekarz takiego badania ci nie zlecił?

4

Odp: Bardzo silny ból jajnika

Idź do ginekologa na USG. Taka jest prawda, że trzeba jednak iść i się przebadać, bo my tylko teoretycznie możemy myśleć nad czymś, a jednak co tak na prawde jest to nie wiemy.

5

Odp: Bardzo silny ból jajnika

No to coś jest nie tak, nie powinnaś tego bagatelizowac, najlepiej to jak sie wybierzesz do ginekologa, z tego co sie orientuję całkiem dobry sztab profesjonalistów ma panorama radzymin, mojej siostrze pomogli wyleczyć raka jajnika i torbiel na piersi.