1

Temat: Implant czy most stomatologiczny

Witam
Nie posiadam 4 zebów, zostały wyrwane 2 lata temu, jednak przez ten czas pozostałe zeby strasznie sie porozchodzily tworzac szpary, dentysta proponował mi implanty, jednak nie wiem co jest lepsze implant czy mosty, chciałbym tez zeby szpary miedzy zebami zostaly usuniete czy jest to mozliwe, prosze o koszt oraz rodzaj propowanego leczenia posiadam zdjecie ktore moge wyslac na maila.

2 Ostatnio edytowany przez jmali (2019-10-01 10:15:16)

Odp: Implant czy most stomatologiczny

Implant na pewno jest lepszym rozwiązaniem od mostu, ponieważ nie ingerujemy w zęby sąsiednie, zabezpieczamy kość przed zanikiem (jeśli w kości nie ma zęba własnego lub implantu, ta kość zanika o wiele szybciej w porównaniu do kości, w której nie ma ani implantu, ani zęba własnego) i możemy odtworzyć każdego zęba,  nie będze również miejsc, w których mogą zalegać resztki pokarmowe.

Zerknij sobie tutaj:
http://toppresellpages.pl/zapomnij-o-pr … ologiczne/

Na stronie są opisane wszystkie zalety takiego rozwiazania. Jesli masz fundusze to na pewno stawiałabym na implant!

3

Odp: Implant czy most stomatologiczny

To już oceni stomatolog.Ważne aby był konkretny.Ja ostatnio chodze do Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Rewelacyjna klinika .Świetni lekarze. Poleciła mi ich znajoma bo robiła u nich wybielanie zębów i zrobili jej naprawdę rewelacyjnie. Ma hollywood smile. Warto tam iść leczą najnowocześniejszymi metodami.

4 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-10-26 23:21:32)

Odp: Implant czy most stomatologiczny

Na pewno lepsze implanty ale zdecydowanie droższe. Z tymże implant jak się już zrobi to będzie już do końcs życia i będzie się sprawował jak normalny ząb. Jak szukacie gdzie wszczepić taki implant to znajomy robił jakiś czas temu w Tychach w http://endo-medica.pl/ i genialnie teraz wygląda. Nic te zęby się nie różnią, sam mówi że się spodziewał większego bólu na przykład i większej liczby wizyt. A to poszło naprawdę sprawnie i na szczęście zęby się idealnie przyjęły. W Endo Medica dr Terlecki lekarz z ogromnym doświadczeniem, wiedzą. Plus za to, że można u nich płacić kartą. Mają nowoczesny sprzęt i można im zaufać. Cieszą się dobrą opinią w Tychach. Mają pacjentów z całego Śląska tak naprawdę. I nie tylko na implanty bo ofertę mają szeroką. Szczególnie się specjalizują w leczeniu kanałowym.

5

Odp: Implant czy most stomatologiczny

Decyzja czy most czy implant, powinna należeć do lekarza. Ja mogę polecić najlpeszego chirurga dentystycznego, implantologa dr Adama Balczynskiego. To wybitny specjalista, bardzo miły doktor, wizyty u niego to sama przyjemność i zero bólu. Zachecam spróbować umowić się choćby na konsultacje, a na pewno nie pożałujecie. Wg mnie Pan doktor to najlpeszy dentysta u jakiego byłem. Ja chodze do niego do scandinavian clinic w Krakowie.