1

Temat: Skuteczne zabiegi na zmarszczki

Cześć dziewczyny! Macie może jakieś doświadczenie z zabiegami na pierwsze zmarszczki? Chodzi mi o takie mniej inwazyjne, nie żadne botoksy i kwasy. Może jakiś laser? Co się najlepiej sprawdza?

2 Ostatnio edytowany przez Catelyn (2019-11-04 10:32:38)

Odp: Skuteczne zabiegi na zmarszczki

Znajoma doradzała mi mezoterapię mikroigłową 3-4 zabiegi powinny dać super efekt.  Postanowiłam sie wybrać bo nie mogłam się patrzeć na swoją cerę i to,ze mam  na niej coraz więcej zmarszczek. Na razie jestem po pierwszym, więc o efektach nie mogę nic powiedzieć, będę musiała troche poczekać ale jestem dobrej myśli. Co do botoksu to nie ma się co tak bać. Bylam na czoło i efekty bardzo dobre, na pewno jest to skuteczniejsze niż stosowanie kosmetyków:
https://arteclinic.pl/korekcja-zmarszczek

A wykonywałam w tym gabinecie w Gliwicach.

3

Odp: Skuteczne zabiegi na zmarszczki

A poza zabiegami jakie skuteczne suplementy jesteście w stanie mi polecić? Szukam czegoś sprawdzonego i taniego.

Gdybyż to było takie proste, gdyby miłość można było leczyć jak kaca, wybić klin klinem...

4

Odp: Skuteczne zabiegi na zmarszczki

A myślałaś może o jakimś zabiegu? Też miałam problem z coraz większymi zmarszczkami i zdecydowałam udać się z tym do specjalisty. Specjalnie przejechałam 200km do Wrocławia bo znalazłam tam super klinikę Esderm gdzie podjęłam się zabiegu HIFU czyli liftingu bez skalpela. Bardo fajny zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Wiem, że jest tam też botox, albo można napiąć twarz falami radiowymi. Polecam poczytać na ich stronie bo warto. Ja widzę efekt i jestem bardzo zadowolona

5

Odp: Skuteczne zabiegi na zmarszczki

Ja zdecydowałam się na medycynę estetyczną, udałam się do mojego rodzinnego Poznania do dra Rosińskiego, który przyjmuje w gabinecie Aestetic Clinic i pan doktor dobrał zabiegi do potrzeb mojej skóry. Super sprawdziła się u mnie mezoterapia z kwasem hialuronowym, choć rozważam również powtórkę z botoxu, który doskonale wygładził głębokie zmarszczki mimiczne. Grunt to dobry lekarz, który umie zaproponować odpowiednie metody smile