1

Temat: Jak ważna jest dla Was uroda

Jak ważna jest dla Was uroda?

Czy przejmujecie się tym jak wygladacie na co dzień?  Czy ćwiczycie i czy malujecie się codziennie?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-11-15 10:15:03)

Odp: Jak ważna jest dla Was uroda

Uroda ma dla mnie duze znaczenie. lubie o siebie dbac, doskonalic sie. sprawia mi to przyjemnosc. martwi mnie to, ze coraz wiecej mlodych kobiet maskuje swoje niedobory krzykliwym strojem i tona make-upu zamiast poprostu porzadnie o siebie zadbac. ale za to kobiety dziebko starsze, takie juz od 40 lat to bardzo o siebie dbaja i to mi sie podoba- zawsze dobrze obciete, ubrane, dobry makijaz, wypielegnowane stopy latem... ja mimo, ze jeszcze jestem bardzo młoda to staram sie juz teraz o siebie dbac w ten sposob aby na pozniej zostalo mi mniej roboty i aby wyrobic sobie pewne nawyki. jestem bardzo krytyczna w stosunku do siebie i jak mam zalozyc mini czy odkryc brzuch to zawsze sie zastanowie 3 razy. staram sie podkreslac moja kobiecosc ale nie karykaturalnie. mam stycznosc z naprawde pieknymi kobietami z racji mojego zajecia i powiem wam, ze to mobilizuje do dzialania. zdarza sie, ze wychodze z domu bez makijazu, czy nawet jade na wyklady w stroju lekko sportowym, ale zawsze musze sie czuc pewnie.dobrze mi ze swoim cialem, kocham je i tylko je stopniowo doszlifowuje..... Stawiam raczej na naturalne kosmetyki, polecam zajrzeć tutaj https://darmarsklep.pl/  Maja wiele dobrych marek z korzystnym składem.

3

Odp: Jak ważna jest dla Was uroda

Dla mnie mój wygląd jest bardzo ważny. Nie tylko aby podoba się innym, ale zależy mi abym sama uważała, że jestem piękna. Ostatnio skorzystałam z drobnej poprawki w Klinice Esderm, która znajduje się we Wrocławiu i wypełniłam sobie trochę usta. Dzięki profesjonalistą, którzy tam pracują wygląda to bardzo naturalnie. Klinika zajmuje się też usuwaniem blizn, rozstępów czy śladów po trądziku. Chyba skorzystam jeszcze z tego drugiego. Starznie wstydzę się swoich rozstępów na brzuchu.

4

Odp: Jak ważna jest dla Was uroda

Nie kluczowa, ale istotna. Staram się dbać o siebie, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy ;-) Wady mam, jakie mam i nic z nimi nie zrobię. Operacje plastyczne to zupełnie nie moja bajka ;-)