Temat: Seria Neril do włosów wypadających

Jakiś czas temu bardzo zaczęły wypadać mi włosy, przyznaję, ze zbagatelizowałam problem sądząc, że to przesilenie wiosenne. Dopiero niedawno porządnie się przestraszyłam i w końcu poszłam po pomoc do apteki. Farmaceutka poleciła mi tonik i szampon serii Neril. Szampon nakłada się na włosy, lekko spienia, po czym pozostawia na 2 minuty, z kolei tonik wciera się bezpośrednio w skórę głowy. Obydwa specyfiki stosuję naprzemiennie, to jest jednego dnia używam szamponu, a kolejenego wcieram tonik - ale może to jest jednak zbyt mało?
Czy któraś z Was stosowała tę serię? Czy przyniosą spodziewany efekt?

2

Odp: Seria Neril do włosów wypadających

Nigdy nie słyszałam o tej serii. Ja zawsze na wypadanie włosów stosuję Wax i mi pomaga. Jak tylko dzieje się coś niedobrego zaczynam kurację. Rozumiem, że przy stosowaniu Neril należy myć głowę codziennie i stosować raz szampon, a drugim razem inny szampon i tonik Neril? Czy można myć głowę rzadziej i stosować oba produkty jednocześnie? Ja tak robię z Wax. Włosy myję trzy razy w tygodniu szamponem Wax i potem nakładam odżywkę z tej samej serii.

3

Odp: Seria Neril do włosów wypadających

Annie, ja myję włosy co drugi dzień i wówczas używam do tego szamponu Neril, a kolejnego dnia wcieram tonik z tej serii. Jednym słowem robię to naprzemiennie - raz to, a raz to. I dlatego zastanawiam się czy to nie jest zbyt rzadko? Niemniej szampon dosyć wysusza włosy (nawiasem mówiąc ma taki dosyć specyficzny zapach) i sprawia, że są szorstkie, więc bałabym się każdego dnia z niego korzystać, a tym bardziej nie chciałabym przyzwyczaić włosów do codziennego mycia. Oczywiście dodatkowo po każdym umyciu nakładam na włosy dobrą odżywkę nawilżającą, ale mimo wszystko jakoś mam opory.

4

Odp: Seria Neril do włosów wypadających

Witam;-) a ja nie wiem czy neril działa szczerze mam wrazenie ze gdy go stosuje wlosy wydaja się geste a jak zaniecham stosowania go włosy wydaja się rzadkie i jakies przerzedzone.... nie wiem czemu .Jednak odczuwam włosy nowe pod tymi moimi biednymi starymi...tylko jak długo czekac az będę miała ich naprawdę dużo tak ze będę je czuc na glowie ...i widzieć je

5 Ostatnio edytowany przez trataka (2017-12-20 07:24:55)

Odp: Seria Neril do włosów wypadających

Dobry szampon przeciw wypadaniu włosów - http://pl.blisshair.pro