1

Temat: Olej arachidowy

Z okazji rocznicy ślubu wybraliśmy się z mężem do spa. Podczas jednego z masaży nasmarowano nas takim pachnącym orzechami olejkiem. Sam masaż był niesamowicie przyjemny a dodatkowo ten zapach... Żyć nie umierać smile Musiałam zapytać co to za zapach i dowiedziałam się, że to olejek arachidowy. Byłam potem w sklepie z takimi naturalnymi wyrobami, bo chciałam sobie zafundować take cudo do masażu w domu. Pani która tam sprzedawała uświadomiła mnie, że tego olejku nie trzeba stosować tylko i wyłącznie do masażu, można też go spozywać. W końcu olej to olej smile Podobno zapobiega nowotworom, miażdżycy itd. Na razie wypróbowałam go do sałatki-smakuje oryginalnie ale jest naprawdę smaczny. Z ręką na sercu polecam smile

2

Odp: Olej arachidowy

Olej arachidowy rzeczywiście potrafi zdziałać cuda. Nie dość, że jest smaczny to ma wspaniałe właściwości zdrowotne. Moja koleżanka, która jest masażystką również stosuje ten olej do zabiegów relaksacyjnych. Trzeba jednak uważać jeśli jest się alergikiem. Jeśli mamy uczulenie na orzechy to radzę wybrać inny olej zarówno do spożywania jak i masowania.

3

Odp: Olej arachidowy

Rzeczywiśnie stosuję olej arachidowy do potraw, mnie bardzo smakuje ale jeszcze nigdy nie byłam nim masowana:D Również używałam go kiedyś jako zapachu tak żeby zrobić miłą atmosferę w domu. Bo przyznacie, że pachnie nieziemsko.

Odp: Olej arachidowy

Olej arachidowy dzięki zawartości kwasów tłuszczowych natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki witaminom i minerałom odżywia i wspomaga regenerację skóry i włosów. Stosowany w zwalczaniu lupieżu, łuszczycy oraz egzemy. Duża ilość witaminy A i E spowalnia proces starzenia się skóry oraz nadaje jej zdrowy kolor i gładkość.