1

Temat: Brak sił i energii do życia

Witam. Mam 50 lat i ostatnio takie dolegliwości jak duże osłabienie organizmu, praktycznie jestem beż życia, brak mi sił do czegokolwiek, zdarza mi się też dużo rzeczy zapominać. Czy te dolegliwości mogą być związane z okresem przekwitania? Dzieje się tak już o jakiegoś czasu, codziennie czynności sprawiają mi trudność, często mam też niskie ciśnienie, ale główny problem to całkowity brak energii.

2

Odp: Brak sił i energii do życia

Ewelinda, to może być spowodowane własnie okresem przekwitania, ale być może ma to też związek z jakaś chorobą, która dopiero się uaktywnia. Jak u Ciebie z cukrem? Wiem, że przy cukrzycy mogą występować takie objawy. Skontroluj sobie cukier i zobaczysz co Ci wyjdzie. Z tego co piszesz to wygląda też na początki jakiejś depresji, ale za mało napisałaś żeby powiedzieć coś więcej.

3

Odp: Brak sił i energii do życia

A mnie się wydaje, że to może się pokazać teraz właśnie w tym okresie problem z tarczycą. Jeśli wcześniej nie miałaś tego zdiagnozowanego to do tego cukru, dodałabym właśnie zrobienie badań na tsh. Napisz od jakiego czasu miewasz takie stany. Może to być też spowodowane takim okresem pogodowym, zmianami ciśnienia, ale w sumie to jednak porobiłabym podstawowe badania.

4

Odp: Brak sił i energii do życia

Jeżeli chodzi o mnie to najbardziej przy menopauzie dokuczają mi stany depresyjne.
Mój stan umysłu zmienia się jak pogoda , najczęściej jest zły płaczliwy i wściekły.
Wszystko mnie denerwuje jestem nieprzyjemna .
Staram się zając tym co mnie cieszy , dużo czytam ale to niestety nic nie pomaga , zaaplikowałam sobie także środki uspakajające , niestety nic nie pomagają. Jestem zła na wszystkich na wszystko i cóż muszę być szczera ciężko ze mną wytrzymać.

5

Odp: Brak sił i energii do życia

Dopada ciebie kryzys wieku średniego który najczęściej łapie nas po 30 roku życia,kryzysu związanego z wyczerpaniem życiowej energii, z poczuciem, że coś jest nie tak, że już dłużej nie damy rady,jesteś przygnębiona, czujesz sie samotna, zmień to, proponuję abyś popracowała nad swoją codzienną aktywnością i planowała sobie każdy następny dzień, Powinien być w nim czas na pracę, relaks, ulubioną aktywność, oraz czas dla rodziny, wyjdź na spacer na rower do koleżanki,do kina. Choć początkowo będzie ciężko to na pewno dasz radę jak się postarasz i włożysz w to trochę wysiłku.

6

Odp: Brak sił i energii do życia

W okresie menopauzy zmienia się przemiana materii a z nią powinna iść w parze zmiana sposobu odżywiania. Inaczej szybko przybierzemy na wadze czy to sie nam podoba czy nie. Dotychczasowy tryb życia prowadzi tylko do nadmiaru kilogramów. Wystarczy przestrzegać kilku zasad aby zachować zgrabną sylwetkę nawet po menopauzie blogilla.pl /odzywianie -a-wiek/

7

Odp: Brak sił i energii do życia

Energii trzeba sobie dodac od rana. Oto fajne sposoby: czytaj na stronie: kliknijwzdrowie

8

Odp: Brak sił i energii do życia

Sama biorę od kilku tygodni tabletki geriamoc, bo zimą to już miałam dość i zupełnie nic mi się nie chciało. Ale jednak zanim zaczęłam wspierać się w tym wszystkim, to trochę mi to zajęło. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Raz, że więcej słońca, a dwa, że tabletki geriamoc mają bogaty skład i dobrze uzupełniają moją dietę.

9

Odp: Brak sił i energii do życia

Geriamoc to świetny dopalacz wink Jak czuje się zmęczona, nie mam sil i chęci na nic, przede wszystkim dodaje sil i energii, zawiera wyciąg z zen-szenia,który jest bardzo ważny dla pracy mózgu, a przez to poprawia się pamięć i koncentracja.

10

Odp: Brak sił i energii do życia

Geriamoc przyjmuję już długi czas, zawiera dobrze przyswajalny zestaw witamin i minerałów, które przyjmuję od kilku lat w okresie jesienno- zimowym dla poprawienia formy, z  na prawdę dobrym efektem.

11

Odp: Brak sił i energii do życia

Pamiętam u siebie jak wchodziłam w menopauzę, okropnie się czułam i łapałam stany depresyjne aż. Na nic nie miałam siły, pociłam się, miesiączki przychodziły jak chciały. Ale nie zrezygnowałam absolutnie z antykoncepcji i też to doradzam Wam! w tym czasie nadal jesteśmy płodne. Ja brałam do końca belarę, ciąża w tym wieku może być bardzo niebezpieczna i nie ma co ryzykować.

12

Odp: Brak sił i energii do życia

Moja mam jest właśnie w takim momencie życia i martwię się o jej dolegliwości. Chciałam żeby się koniecznie przebadała i dlatego skorzystałam z akcji droga do zdrowia, w jej ramach można teraz pobrać na stronie diagnostyki bon z rabatem na 17 najważniejszych badań i zrobić je za pół ceny

13

Odp: Brak sił i energii do życia

Moja mama zwykle była bardzo przebojowa, ale wraz z menopauzą autentycznie straciła ochotę do życia. Było już słabo, ale namówiliśmy ją na zmianę diety, częstsze spacery i spotkania z przyjaciółkami. Myślę, że też swój pozytywny wkład miały tabletki geriamoc, ktore bierze od kilku miesięcy.

14

Odp: Brak sił i energii do życia

Hmm, to co piszecie jest ciekawe