1

Temat: Opuchlizna od zęba

Mam pewien kłopot, nie jest on bolesny no ale bardzo uciążliwy, otóż okropnie spuchła mi jama ustna prawdopodobnie  to od zęba i choć on mnie nie boli jako tako, ale sęk w tym że ledwo co widze na oko, taka jestem napuchnięta , Jak można walczyć z tym opuchnienięciem? Macie jakieś domowe sposoby a może apteczne? Dodam że wizyte juz mam umówioną ale muszę jakoś do niej przetrwać bo to dopiero w następnym tygodniu. Doradzicie coś?

2

Odp: Opuchlizna od zęba

A próbowałaś może ochładzać policzek? Może jakieś kostki lodu przykładane do twarzy by pomogły? Przeczytałam też, że roztwór sody w ciepłej wodzie coś daje, ale nie wiem, na jakiej zasadzie miałoby to działać.. Podobno można też robić okłady z piany z białka jaja kurzego. To są takie domowe sposoby, innych nie znam i nie wiem też czy te zadziałają, spróbować możesz a nuż się polepszy. Pozdrawiam i życzę cierpliwości

3

Odp: Opuchlizna od zęba

To również często mój problem, miałam go od rosnącej 8ki albo od zęba który nie miał miejsca gdzie rosnąć. Lekarz w czasie opuchlizny nic Ci nie pomoże, jedynie może zapisac Ci antybiotyk lub jakies maści. Ja radzę Ci domowe sposoby na to: 
1. kup sobie płyn dentosept w aptece bez recepty i plukaj nim buzie lub okładaj nim buzie 
2. maść coś na B., na mnie sachol nie działała.. 
3. okłady z liścia kapusty, lekko rozbity
Pozdrawiam

4

Odp: Opuchlizna od zęba

Hej, moja koleżanka miała taki sam problem i dostała jakiś zastrzyk przeciw opuchliźnie, wszystko jest zeszło, ale skoro można sobie poradzić naturalniej, to spoko, będe próbowała jeszcze z tą kapusta, jak karmiłam i miałam zapalenie piersi, to kapustka była dla mnie wybawieniem, ma super wpływ – kto by pomyślał. Z opuchlizną nie ma żartów, fajnie, że podajecie sposoby, jak się jej pozbyć, bardzo to jest przydatne.

5

Odp: Opuchlizna od zęba

Ja jestem w podobnej sytuacji. Czytam to poniewaz chcialam spytać o rade. Jest srodek nocy a ja nie moge spać z tego powodu iż ze jestem w stanie krytycznym. Wczoraj wróciłam z wycieczki szkoly , zaczelo mnie bolec juz przed godzina 13 wiec zazylam dwa ibupromy i mnie przestalo wiec poszlam na chwile spac , gdy się obudzilam mialam tak napuchniety policzek , ze szok normalnie. Do teraz mam dalej napuchnięty nic mi nie pomaga...

6

Odp: Opuchlizna od zęba

Kompresy żelowe są dobrym rozwiązaniem jak ktoś niekoniecznie chce się faszerować medykamentami. Sam używam okładów Flex Sanity i zdają egzamin. Na zimno czy na ciepło, przygotowanie jest w zasadzie tak samo proste. W mikrofali się podgrzewa, a schładza w zamrażarce. Długo trzymają temperaturę, można je dowolnie formować na ciele, są bardzo elastyczne.

7

Odp: Opuchlizna od zęba

Mi brat sprezentował kompresy  Flex i radzą sobie bardzo dobrze. Bałam się za pierwszym razem że jak wrzucę podgrzać do mikrofali to coś pęknie ale trzymają się solidnie nic się nie topi itd.

8

Odp: Opuchlizna od zęba

Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Dlatego nie bardzo będę w stanie pomóc.

W kalendarzu wszystkie dni wyglądają tak samo, ale nie są jednakowo ważne.

9

Odp: Opuchlizna od zęba

Warto popytać znajomych w tym temacie. Według mnie to może być bardzo dobre rozwiązanie smile

Ale, jak widzisz, prawdą jest to, co mówią. Że czas leczy rany.

10

Odp: Opuchlizna od zęba

Według mnie jest to absolutnie sprawa dla specjalisty z tej dziedziny. Można dużo trudności sobie w ten sposób rozwiązać.

Dobrem w dziedzinie sztuki jest to, co naśladuje przyrodę.

11

Odp: Opuchlizna od zęba

Jeżeli opuchlizna nie przechodzi to nie ma na co czekać..Jak najszybciej powinieneś się udać do dentysty. Bez sensu siedzieć z bólem na lekach i się męczyć. Tym bardziej, że to rozwiązanie na krótką metę. Jeżeli raz już bolał, to ból powróci. Dental na Lwowskiej w Lublinie ma konkurencyjne ceny i bardzo dobrych stomatologów. Poszłam do nich z polecenia koleżanki i stanowczo nie żałuję. Przestałam się denerwować przed każdą wizytą.

12

Odp: Opuchlizna od zęba

zab boleć nie musi, a możesz mieć zapalenie miazgi - od tego pojawia się opuchlizna smile ja tak miałam. Dentysta czym prędzej, jeśli to to o czym mówię, to dostaniesz antybiotyk, a jak opuchlizna zejdzie to kanałowe