1

Temat: Glista ludzka

Wczoraj zrobilam badania i okazało się ze mam gliste ludzką. Bylam i jestem przerazona. Byłam u lekarza, którzy przepisał mi Vermox. Najbardziej się boję , że terapia bedzie bezskuteczna... Aktualnie dyzenfekuje cały dom, specjalnym preparatem kupionym w aptece. Odkażam wszystko co mozliwe. Czy ktoś z Was leczył się na tą glizdę? Czy te tabletki Vermox są skuteczne? Nie ma jakichś innych sposobów na wyleczenie tego?

2

Odp: Glista ludzka

Ja jako dziecko miałam glistę, objawiało się to wymiotami, nudnościami, bólem głowy, często też chorowałam, także na zapalenie oskrzeli i płuc. Innym objawem były też owsiki, które wykryłam w kale, wtedy też rodzice zawieźli mnie do lekarza, który przepisał jakieś lekarstwo doustne. Podstawowym warunkiem było higiena rąk i żywności. Ten lek o którym piszesz jest dosyć dobrym lekiem, dlatego nie masz się co obawiać, na pewno Ci pomoże.

3

Odp: Glista ludzka

Wyobraźcie sobie, że mnie też to dopadło. Tydzień temu zobaczyłam na papierze białe grudki, oddałam próbke do laboratorium. Gdy przeczytałam "znaleziono jaja glisty ludz." to prawie się rozbeczałam.Faktem jest, że jakiś miesiąc temu wygłaskałam podwórkowego kota i nie miałam dostępu do umycia rąk, ale niewiem czy to mogło się z tego wziąć? W domu też mam kota. Jest wyłącznie domowy. Ja dopiero będę się tego pozbywać, jeszcze u lekarza nie byłam.

4

Odp: Glista ludzka

Znam na ta chorobę domowe sposoby. Zjeść "30 dkg świeżych pestek z dyni + łyżeczka miodu" lub "śledzie w occie z cebulka" zjeść na czczo po godzinie trzeba wziąć środek przeczyszczajacy np: sól gorzką, olej rycynowy (łyżkę stołową) soki z kiszonek (np:kiszona kapusta, ogórki) . Czynność ta powtórzyć przez kilka dni. Dużo wody trzeba pic przegotowanej albo mineralnej nie gazow. Te sposoby są sprawdzone i pomagają.