1

Temat: Maści i kremy na rozstępy

Macie jakiś dobry sposób na rozstępy? po ciąży straszne rozstępy zrobiły mi się na biodrach , pośladkach i udach stosuje teraz krem PERFECT SLIM na rozstępy ale wydaje mi się ze nic nie działa , może troszku zbladły ale nic prócz tego, stosowałam również krem FISSAN również na rozstępy i nic nie pomaga a może Wy znacie jakiś dobry nie drogi krem lub maść która faktycznie pomaga, a może są na to jakieś domowe sposoby? Prosze o porady

2

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Nie ma dobrych kremow na rozstepy. A te do kupienia w sklepach czy drogeriach,  aptekach to tylko chwyt marketingowy! Rozstepy nie znikna musisz sie z tym pogodzic, to jest pekniecie naskorka i tyle. Sama mam rozstepy na pupie i planuje za jakis czas roic sobie zabieg laserowy ale nie teraz bo mam wazniejsze wydatki a to troche kosztuje.
Nie radze uzywac tych kremow,niepotrzebnie wydasz kase a to i tak nic nie da, lepiej smaruj oliwką.

3

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Owszem wiele zależy od tego jak duże są rozstępy, kiedy zaczniemy je likwidować kremem i na ile nasza skóra zachowała zdolności do regeneracji, ale jeśli odpowiednio szybko zastosuje się taki krem i odpowiednio długo będzie się go używać (rozstępy nie znikają ot tak sobie od razu, mogą się szybko pojawić, ale zniknąć już nie chyba że po odparowaniu laserem) zadziała niemal na pewno - oczywiście dobry jakościowo krem stymulujący.

4

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Lepiej zapobiegać rozstępom niż je leczyć, ja profilaktycznie smaruję się kremem  z firmy Barwa, przeciw rozstępom,ale wiem,że ostatnio na rozstępy robią sobie panie różne zabiegi-moja koleżanka bardzo przytyła w czasie ciąży, a potem jak schudła to fatalnie wygląda taka rozciągnięta skóra,ze az zdecydowała się na mezoterapię,ponoć to najskuteczniejsza metoda, Efekty były niezłe, no po tych rozstępach w ogóle śladu.

5

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Z rozstepami nie da sie wygrac, zawsze cos zostanie, mozna je wybielic (one z czasem same sie wybielaja) No i tak mogę Wam napisac że: kremy z mocznikiem > 15-20% (lub wiecej) powoduja szybsze zluszczanie skory a tym samym szybsze wybielanie rozstep moga sie przy tym troche "zwezic". (na recepte za 100g - ok 6zl). Kremy z mocznikiem od 10 do 15% - dzialanie nawilzaja, powyzej 15% zluszczaja. Zaradczo  tak jak piszecie mozna nacierac sie kremami nawilzajacymi, oliwka.

6

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Dziewczyny. od jakiegoś czasu pojawiły się na moim ciele rozstępy. Na początku nie zwracam na nie uwagi i po jakimś czasie zbladły, wiem ze tych białych nie da się już zlikwidować, ale widzę ze ciągle pojawiają się nowe. Używam kremu przeciw rozstępom lecz jedne znikają- inne się pojawiają. I tu pytanie do Was: Co może być ich przyczyna?? Zaznaczam ze w ostatnim czasie nie przytyłam, gwałtownie tez nie schudłam. Co zrobić?

7 Ostatnio edytowany przez emila89 (2013-03-20 18:31:11)

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Ja stosuje Revitol Stretch Mark. Moje rozstępy spowodowane były nagłymi zmianami wagi. Obecnie wróciłam do takiej, z której jestem zadowolona, ale problem w postaci rozstępów pozostał. Oczywiście maściami nie da się usunąć rozstępów, chyba, że zacznie się je stosować odpowiednio wcześnie, na przykład na samym początku ciąży. Przygotuje to skórę i zapobiegnie ich powstaniu. Kiedy się już posiada rozstępy można jedynie sprawić, by były mniej widoczne. Ja sporo dowiedziałam się o tym problemie ze strony rozstepykrem.pl . Warto tam zajrzeć.

8

Odp: Maści i kremy na rozstępy

IDŹCIE DO LEKARZA RODZINNEGO LUB DERMATOLOGA NIECH WAM WYPISZE !

SKUTECZNE NA ROZSTĘPY POLECAM !!!!!! 2 LETNIE ROSTĘPY  JAŚNIEJĄ I STAJĄ SIĘ GŁADZE. SMARUJCIE SIE 2X DZIENNIE JEDNA ALBO DRUGA MAŚCIĄ smile

Skład (na 100ml kremu):
Urea 20.0
sol. vit. A 15.0
Vaselini flavi
Lanolini aa ad 100.0
Ag.dest 20,0


skład na 100ml
Urea 20,0
Ag.dest 20,0
Lekobaza od 100,0

M.f. ung.- zamieszaj aby powstala masc

9

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Ja swego czasu dostałam na rozstępy maść od lekarza, która bądź co bądź na oparzenia była, ale tak naprawdę dopiero wizyty w Q Institute w Warszawie mi pomogły. Najniższe ceny w mieście i bardzo fajna obsługa. Polecam Wam serdecznie

10

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Ja kupiłam sobie balsam wyszczuplający Vivetia, niby wyszczuplanie, ale ładnie rozjaśniły mi się rozstępy. Nie zniknęły, ale są mniej widoczne.

11

Odp: Maści i kremy na rozstępy

mi kremy aż tak ni pomogły. zdecydował się oddać w ręce specjalistów z Q Institute w wawie. już po pierwszej serii rozstępy zrobiły się mniej widoczne. wykonałam jeszcze kilka zabiegów i teraz spokojnie mogę założyć bikini. myślałam, że już nigdy tego nie zrobię.  jeżeli ktoś się wacha polecam rozmowę w gabinecie mi bardzo pomogła

12

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Hejka. Fajnie, że wspominasz o Q Instiute bo ja również tam byłam i mogę powiedzieć, że są ok. Niskie ceny, świetni fachowcy no i efekty, które mnie zdumiały. Jak dla mnie jest bomba:) polecam wszystkim.

13 Ostatnio edytowany przez maria4181 (2015-05-07 10:15:58)

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Krem na rozstępy - nuvialab.com moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

14

Odp: Maści i kremy na rozstępy

na rozstępy dobry jest bio oil

15

Odp: Maści i kremy na rozstępy

przede wszystkim konieczne jest nawilżanie i natłuszczanie skóry, np. zwykłą oliwką

16 Ostatnio edytowany przez Kasia41753 (2015-02-08 11:15:19)

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Krem na rozstępy - http://nuvialab.com moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Domowe sposoby mogą pomóc Ci tylko zmniejszyć widoczność rozstępów. Olejek lawendowy, nakładany na rozstępy trzy razy dziennie, rozjaśni je i sprawi, że staną się niewidoczne. Walkę z rozstępami należy rozpocząć jeszcze na etapie profilaktyki i stosować dietę bogatą w  witaminy A, E, PP, B5 oraz mikroelementy (krzem i cynk).

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Masaż bańką chińską to dobry sposób na pozbycie się także rozstępów. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy.

19 Ostatnio edytowany przez mamcia (2015-11-27 13:40:15)

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Ja zaakceptowałam swoje blizny smile zamiast szukać cudownych maści Tobie też to polecam smile A może pomoże Ci w tym to http://dumnamama.pl/ciala-kobiet-po-porodzie/

20

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Już w trakcie ciąży powinno się smarować, bardzo dobry jest np palmers

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Polecam balsam przeciw rozstępom Linoderm Mama, który składa się z masła Shea, oleju z orzechów makadamia, wąkrotki azjatyckiej, kolagenu i pantenolu. Działa przeciwobrzękowo, nawilża, znacznie zwiększa sprężystość i elastyczność skóry. Dzięki temu zapobiega tworzeniu się rozstępów na brzuchu, piersiach, udach i pośladkach. W przypadku pojawienia się ich wygładza je, jednocześnie zmniejszając ich strukturę i przebarwienia.

ziololek.pl/produkt/linoderm-mama-balsam-przeciw-rozstempom/

22

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Najlepsze efekty osiąga się jednak dzięki zabiegom laserem. W krakowskim salonie Vici Clinic można poddać się zabiegom laserem ResurFx. To najbardziej skuteczny w leczeniu rozstępów zabieg, który im wcześniej jest wykonany tym lepsze efekty przynosi. Z reguły potrzeba od 3 do 5 zabiegów. Należy pamiętać, że jest bolesny i warto zakupić maść Emla, która złagodzi dolegliwości.

23

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Num creditu!!!!Sem PAP?????????E com esta saia lindaaaaaaaaaaaaa!!!Este ia ser o post mais famoso ever!!Fazer uma saia lindona com um metro de tecido e cortada em viaas???!!!!Buáaaaaaa©aaaaaaaaaaaaÃa ;(Faz o PAP, faz???? Diz que sim???????bjsssssssssss

24

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Num creditu!!!!Sem PAP?????????E com esta saia lindaaaaaaaaaaaaa!!!Este ia ser o post mais famoso ever!!Fazer uma saia lindona com um metro de tecido e cortada em viaas???!!!!Buáaaaaaa©aaaaaaaaaaaaÃa ;(Faz o PAP, faz???? Diz que sim???????bjsssssssssss

25

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Je suis en parti en accord avec ce que vous écrivez,  il n’y a pas de tournant chez François Hollande, pour des raisons tactiques, il a mis en avant la justice sociale, la retraite a partir de 60 ans avec des conditions drastiques pour pouvoir la prendre(voir le decret) etc.. mais au bout du bout, c’est une politique austertaire qui ce met en place.Pour  le maintien de l&suqro;hégémonie a gauche du PS a gauche, le PS n’a aucune raison de sortir son l’ambiguité cela ce ferait a son dépant

26

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Faut être stupide pour mettre tous ses biens en caution comme vous dîtes. Il faut quand même pas défendre les gens qui se croient les sauveurs de l&uniro;humasqté avec une idée de business et qui se retrouve sur la paille parce que leur idée était stupide.

27

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Faut être stupide pour mettre tous ses biens en caution comme vous dîtes. Il faut quand même pas défendre les gens qui se croient les sauveurs de l&uniro;humasqté avec une idée de business et qui se retrouve sur la paille parce que leur idée était stupide.

28

Odp: Maści i kremy na rozstępy

I really love this post. It reminds me somewhat of the years we spent in our home in SC, where we were the first owners of our brand new house, which felt like a hotel at first, and by the time we moved five years later, had so many memories banked there (indculing the births of two daughters in the upstairs tub).

29

Odp: Maści i kremy na rozstępy

I really love this post. It reminds me somewhat of the years we spent in our home in SC, where we were the first owners of our brand new house, which felt like a hotel at first, and by the time we moved five years later, had so many memories banked there (indculing the births of two daughters in the upstairs tub).

30

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Woah! Tout ce que j'ai manqué pendant mes vacances! Y'a beaucoup de nouveau ici, dis donc!Des bouchons (moi non plus j'aime pas tellement les betavrtees!! LOL), une entrecôte bien juteuse... et un super cours de cuisine qui me semble ne pas avoir été ennuyeux, une seconde! Et y'avait un monde fou!

31

Odp: Maści i kremy na rozstępy

Z rozstępami to niestety nie jest taka łatwa sprawa...jeżeli są już zabliźnione czyli białe to raczej już nic nie pomoże. Najlepiej rozstępom zapobiegać, albo leczyć gdy są jeszcze czerwone. Ja podczas ciąży używałam kremu przeciw rzostępom z serii mama's i bardzo dobrze się sprawdzi. Oczywiście, trzeba być przy tym systematycznym, żeby przyszły efekty.